Search
Susisiekite
  • profiluota stogo danga | Borga

Profiliuota stogo danga

Profiliuota stogo danga | Borga

Profiliuota stogo danga turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.
Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, profiliuota stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga profiliuotą stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Statant naują pastatą arba renovuojant senąjį, profiliuota stogo danga yra puiki ir ilgalaikė investicija dėl daugelio priežasčių, tokių kaip konkurencinga kaina, medžiagų tvirtumas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir kt. Mūsų profiliuotos dangos puikiai tiks visų tipų pastatams: nuo komercinių ir pramoninių iki gyvenamųjų namų ar net sodo namelių.

Profiliuota stogo danga | Plieninė stogo danga | Borga

Kokybiška profiliuota stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią profiliuotą skardą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią profiliuotą stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Profiliuota stogo danga pasižymi daugeliu teigiamų savybių, keletas jų – įvairus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Profiliuota skarda stogui gali būti ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią dizainą Jūsų projektui. Ganėtinai plati spalvų paletė leis sukurti vientisą, estetiškai tvarkingą objekto eksterjerą, tad Jums nereikės sukti galvos, kaip profiliuota skarda stogui derinsis su pačiu pastato dizainu.

Borga skardinė profiliuota sienų ar stogo danga gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Stogo dangų sąrašas

Profiliuotos stogo dangos privalumai:

  • Ilgaamžiškumas. Profiliuota stogo danga gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
  • Patvarumas. Profiliuota stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, sutrūkinėjimą.
  • Nereikia daug priežiūros. Profiliuotiems stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
  • Saugumas. Profiliuota stogo danga – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai.
  • Lengvumas. Dėl šios savybės profiliuotą stogo dangą galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
  • Pritaikomumas. Profiliuota danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, profiliuoti stogai, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje.
  • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi profiliuotą skardą, atitarnavusią kaip stogą, galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Domina kaina? Susisiekite!

gauti pasiūlymą

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...