Borga
Search

Plieninė stogo danga

Stogo danga turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.

stogo dangaJuk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga plieninę stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Kokybiška stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, keliamosios galios ir pločio. Būtent tokią skardinę dangą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią metalinę stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Skardinės stogo dangos privalumai:

 • Ilgaamžiškumas. Metalinė stogo danga gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
 • Patvarumas. Skardinė stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, nesutrūkinės. Be to, plieniniams stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
 • Saugumas. Metalinė stogo danga – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai. Lietuvoje populiariausios stogo dangos yra: plieninė profiliuota stogo danga, beasbestiniai banguoti cementiniai lakštai (šiferis), bituminiai banguoti lakštai ir bituminės čerpelės. Pirmosios dvi paminėtos iš šių keturių variantų yra atspariausios ugniai.
 • Lengvumas. Dėl šios savybės skardinę stogo dangą galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
 • Pritaikomumas. Skardinė danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, metaliniai stogai, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje, nes dažniausiai dėl skardinės stogo dangos svorio papildomų laikančių konstrukcijų pastiprinimų neprireikia.
 • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi skardą, atitarnavusią kaip stogą, galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Susisiekite su mumis!

SUSISIEKTI

sienų danga    GARANTIJOS IR SĄLYGOS    LIKUČIAI

 

Elegant – moderni ir funkcionali plieninė čerpinio stogo alternatyva

Stogo danga

Elegant – tai šiuolaikiška, funkcionali stogo dangos alternatyva – čerpių imitacija, puikiai tinkanti gyvenamiesiems, žemės ūkio ir komercinės paskirties pastatams.

Daugiau apie Elegant
Gracia – modulinė plieninė čerpė su paslėptais tvirtinimo elementais

Stogo danga

Gracia – NAUJAS PROFILIS MŪSŲ ASORTIMENTE! Tai – modulinė plieninė čerpė. Tai puošni ir estetiška stogo danga, kurios privalumas – tvirtinimo elementų pasislėpimas po danga.

Daugiau apie Gracia
Classic – stogo dangos lakštai su užlenkta siūle ‒ tradiciški ir patrauklūs

Stogo ir sienų danga

Borga Classic – tai nesenstanti klasika. Dėl savo formos paprastumo ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Valcuojama Classic sistema gali būti naudojama ir fasadų apdailai.

Daugiau apie Classic
BPD 18 – plačios aprėpties tradiciniai profiliuotieji lakštai stogams

Stogo danga

Borga BPD 18 lakštai paprastai naudojami pramoninių ir žemės ūkio paskirties pastatų stogams dengti. BPD 18 profilis yra tradicinės išvaizdos ir plačios aprėpties, todėl jie – puiki ekonomiška alternatyva tradiciniams 20 mm profiliuotiesiems lakštams.

Daugiau apie BPD 18
Super 40 – estetiškas, stiprus ir ekonomiškas profilis stogams

Stogo danga

Paprastai naudojamas dengti stogams, kai būtinas didelis atstumas tarp grebėstų, kai reikalinga danga, atlaikanti dideles apkrovas. Dažniausiai ši danga naudojama, dengiant pramonės pastatų stogus, tačiau gali būti naudojama ir fasadų apdailas.

Daugiau apie Super 40
Ekonomi – vieni iš populiariausių profiliuotųjų lakštų, naudojami ir kaip stogų danga, ir kaip sienų apkala

Stogo ir sienų danga

Borga Ekonomi profilis yra neaukštas, o aprėptis – plati. Jie simetriški, todėl plačiai pritaikomi, nes jiems išlaikyti nereikia sudėtingos konstrukcijos.

Daugiau apie Ekonomi
TR 45 – stogams skirtas stiprus profilis

Stogo danga

Borga TR 45 profiliai paprastai naudojami kaip pramoninių ir komercinių plieno konstrukcijų statinių stogo danga, kuriai būdinga plati aprėptis ir labai didelė laikomoji galia. Dėl aukšto profilio lakštai puikiai tinka ten, kur daug sninga arba kur būtinas itin geras lietaus vandens nutekėjimas.

Daugiau apie TR 45
Lukas Gildutis

Lukas Gildutis

Pardavimai - Stogo ir fasado danga, Vaidotai

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie savo stogą ar fasadą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Išskirtinis Jūsų stogas su matiniu padengimu!

  Borga Elegant | Čerpių imitacija – šiuolaikiška, funkcionali stogo dangos alternatyva.

  Elegant stogo danga

  Sužinoti daugiau

  • gracia borga

  Atsiimkite

  per 1 d.d.

  Akcijos

  Atsiimkite Gracia stogo dangą vos per 1 d.d.!

  Grafitinės spalvos Gracia matinės stogo dangos modulius laikome sandėlyje, todėl atsiimkite ją iškart po patvirtinto užsakymo.

Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...