Search

Plieninė stogo danga

Stogo danga turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.

stogo danga

Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga plieninę stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Kokybiška stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią skardinę dangą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią metalinę stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Borga skardinė sienų ar stogo danga gali būti su P30, P50 arba MATT P30 padengimu.

Skardinės stogo dangos privalumai:

 • Ilgaamžiškumas. Metalinė stogo danga gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
 • Patvarumas. Skardinė stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, nesutrūkinės. Be to, plieniniams stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
 • Saugumas. Metalinė stogo danga – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai. Lietuvoje populiariausios stogo dangos yra: plieninė profiliuota stogo danga, beasbestiniai banguoti cementiniai lakštai (šiferis), bituminiai banguoti lakštai ir bituminės čerpelės. Pirmosios dvi paminėtos iš šių keturių variantų yra atspariausios ugniai.
 • Lengvumas. Dėl šios savybės skardinę stogo dangą galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
 • Pritaikomumas. Skardinė danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, metaliniai stogai, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje, nes dažniausiai dėl skardinės stogo dangos svorio papildomų laikančių konstrukcijų pastiprinimų neprireikia.
 • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi skardą, atitarnavusią kaip stogą, galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Susisiekite su mumis!

SUSISIEKTI

sienų danga    GARANTIJOS IR SĄLYGOS    LIKUČIAI

 

Elegant – moderni ir funkcionali plieninė čerpinio stogo alternatyva

Stogo danga

Elegant – tai šiuolaikiška, funkcionali stogo dangos alternatyva – čerpių imitacija. Ši čerpinė skarda Jūsų stogui sukurs elegancijos įspūdį.

Daugiau apie Elegant

Classic Lygus – tradiciški ir patrauklūs stogo lakštai

Stogo danga

Borga Classic lygūs lakštai – tai nesenstanti klasika. Dėl savo formos paprastumo ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Tai danga, kuri net ir bėgant metams išliks stilinga.

Daugiau apie Classic Lygus

Classic Profiliuotas – ir šiuolaikiška, ir kartu tradicinė stogo ir fasado danga

Stogo ir sienų danga

Borga Classic profiluoti lakštai ‒ klasikiniai, plokščio paviršiaus skardiniai lakštai su papildomo standumo suteikiančiomis išilginėmis briaunelėmis.

Daugiau apie Classic Profiliuotas

BPD 18 – plačios aprėpties tradiciniai trapeciniai lakštai stogams

Stogo danga

Borga BPD 18 lakštai paprastai naudojami pramoninių ir žemės ūkio paskirties pastatų stogams dengti, bet puikiai tinka ir gyvenamiesiems namams.

Daugiau apie BPD 18

Super 40 – estetiškas, stiprus ir ekonomiškas profilis stogams

Stogo danga

Paprastai naudojamas dengti stogams, kai būtinas didelis atstumas tarp grebėstų, kai reikalinga danga, atlaikanti dideles apkrovas. Dažniausiai ši danga naudojama, dengiant pramonės pastatų stogus, tačiau gali būti naudojama ir fasadų apdailas.

Daugiau apie Super 40

Ekonomi – vieni iš populiariausių profiliuotųjų lakštų, naudojami ir kaip stogų danga, ir kaip sienų apkala

Stogo ir sienų danga

Borga Ekonomi profilis yra neaukštas, o aprėptis – plati. Jie simetriški, todėl plačiai pritaikomi, nes jiems išlaikyti nereikia sudėtingos konstrukcijos.

Daugiau apie Ekonomi

TR 45 – stogams skirtas stiprus profilis

Stogo danga

Borga TR 45 profiliai paprastai naudojami kaip pramoninių ir komercinių plieno konstrukcijų statinių stogo danga, kuriai būdinga plati aprėptis ir labai didelė laikomoji galia. Dėl aukšto profilio lakštai puikiai tinka ten, kur daug sninga arba kur būtinas itin geras lietaus vandens nutekėjimas.

Daugiau apie TR 45
 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie savo stogą ar fasadą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Išskirtinis Jūsų stogas su matiniu padengimu!

  Borga Elegant | Čerpių imitacija – šiuolaikiška, funkcionali stogo dangos alternatyva.

  Elegant stogo danga

  Sužinoti daugiau

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...