Search
Susisiekite

Stogo danga

Stogo danga turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.

Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga plieninę stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Statant naują pastatą arba renovuojant senąjį, metalinė stogo danga yra puiki ir ilgalaikė investicija dėl daugelio priežasčių, tokių kaip konkurencinga kaina, medžiagų tvirtumas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir kt. Mūsų stogo skardos puikiai tiks visų tipų pastatams: nuo komercinių ir pramoninių iki gyvenamųjų namų ar net sodo namelių.

Stogo danga | BORGAKokybiška stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią skardinę dangą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią metalinę stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Skardinė stogo danga pasižymi daugeliu teigiamų savybių, keletas jų – įvairus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Skarda stogui gali būti ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią dizainą Jūsų projektui. Ganėtinai plati spalvų paletė leis sukurti vientisą, estetiškai tvarkingą objekto eksterjerą, tad Jums nereikės sukti galvos, kaip skarda stogui derinsis su pastato dizainu.

Borga siūlo tik aukštos kokybės ir laiko patikrintą įvairių profilių stogo dangų asortimentą. Čia yra plieninė čerpinio stogo alternatyva, klasiką atstojantys lygūs lakštai, įvairi profiliuota skarda, tradicinis trapecinis skardinis stogas ir kiti ilgaamžiški stogo dangos profiliai. Dėmesio! Kai kurios mūsų stogo dangos gali puikiai tarnauti net kaip sienų apkala.

Borga skardinė profiliuota sienų ar stogo danga gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Stogo dangų sąrašas

Skardinės stogo dangos privalumai:

 • Ilgaamžiškumas. Metalinė stogo danga gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
 • Patvarumas. Skardinė stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, sutrūkinėjimą.
 • Nereikia daug priežiūros. Plieniniams stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
 • Saugumas. Metalinė stogo danga – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai. Lietuvoje populiariausios stogo dangos yra: plieninė profiliuota stogo danga, beasbestiniai banguoti cementiniai lakštai (šiferis), bituminiai banguoti lakštai ir bituminės čerpelės. Pirmosios dvi paminėtos iš šių keturių variantų yra atspariausios ugniai.
 • Lengvumas. Dėl šios savybės skardinę stogo dangą galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
 • Pritaikomumas. Skardinė danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, metaliniai stogai, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje, nes dažniausiai dėl skardinės stogo dangos svorio papildomų laikančių konstrukcijų pastiprinimų neprireikia.
 • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi skardą, atitarnavusią kaip stogą, galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia plieninių pastatų statybos kompanija visoje Europoje, todėl mes ypatingą dėmesį skiriame ne tik jų statybai, bet ir statybinių komponentų atrankai ar gamybai (kaip kad, pavyzdžiui, plieninė stogo danga).

Ne vieną dešimtmetį dirbame su prekyba metalinėmis stogo dangomis, todėl garantuojame aukščiausią mūsų produktų kokybę. Borga.lt tai profesionalų komanda, kokybiškos medžiagos statyboms ir konkurencingos kainos viename!

Domina stogo dangos kaina? Susisiekite!

Borga – skardinių stogo dangų prekyba Lietuvoje: susisiekite su mumis internetu arba kitais kontaktais!

Gauti pasiūlymą

Sienų danga    GARANTIJOS IR SĄLYGOS    LIKUČIAI

  • stogo danga pigiau

  Gera kaina

  Stogo danga už gerą kainą ir su greitu pristatymu

  Antrarūšės, tačiau neprastos kokybės stogo dangos BPD18 išpardavimas! Gera kaina ir ypač greitas pristatymas, nes lapai jau pagaminti.

  • Akcija stogo danga Elegant

  Gamyba

  per 3 d.d.

  Plienines čerpes pagaminsime per 1-3 d.d.

  Užsisakykite stogo dangą Borga Elegant dabar ir mes Jums ją pagaminsime per 1-3 darbo dienas po patvirtinto užsakymo!

 • Išskirtinis Jūsų stogas su matiniu padengimu!

  Borga Elegant | Čerpių imitacija – šiuolaikiška, funkcionali stogo dangos alternatyva.

  Elegant stogo danga

  Sužinoti daugiau

 • Kiek kainuoja stogo danga?

  Stogo dangos kaina priklauso nuo to, kokį jos profilį, skardos storį ir skardos padengimo rūšį pasirinksite. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą būtent Jūsų stogui.

  Kokią stogo dangą pasirinkti?

  Verta rinktis plieninę stogo dangą. Lyginant su kitomis rinkoje esančiomis stogų dangų rūšimis, skardinė stogo danga yra lengva, patvari, saugi, nesunkiai pritaikoma ir montuojama, estetiška ir, svarbiausia, ilgaamžė.

  Eiti į D.U.K.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...