Borga
Search

Plieninė stogo danga

Stogo danga turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.

stogo dangaJuk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga plieninę stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Kokybiška stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, keliamosios galios ir pločio. Būtent tokią skardinę dangą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią metalinę stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Susisiekite su mumis!

SUSISIEKTI

sienų danga    GARANTIJOS IR SĄLYGOS    LIKUČIAI

 

BORGA TR 45

Stogo danga

Borga TR 45 profiliai paprastai naudojami kaip pramoninių ir komercinių plieno konstrukcijų statinių stogo danga, kuriai būdinga plati aprėptis ir labai didelė laikomoji galia. Dėl aukšto profilio lakštai puikiai tinka ten, kur daug sninga arba kur būtinas itin geras lietaus vandens nutekėjimas.

DAUGIAU APIE TR 45

BORGA SUPER 40

Stogo danga

Borga Super 40 – estetiškas , stiprus ir ekonomiškas profilis. Paprastai naudojamas dengti stogams, kai būtinas didelis atstumas tarp grebėstų, kai reikalinga danga, atlaikanti dideles apkrovas. Dažniausiai ši danga naudojama, dengiant pramonės pastatų stogus, tačiau gali būti naudojama ir fasadų apdailas.

daugiau apie SUPER 40

BORGA BPD 18

Stogo danga

Borga BPD 18 lakštai paprastai naudojami pramoninių ir žemės ūkio paskirties pastatų stogams dengti. BPD 18 profilis yra tradicinės išvaizdos ir plačios aprėpties, todėl jie – puiki ekonomiška alternatyva tradiciniams 20 mm profiliuotiesiems lakštams.

Daugiau apie BPD 18

BORGA LUXURIA

Stogo danga

Borga Luxuria profilio dizainas išskirtinis – Jūsų namo stogas atrodys lyg dengtas klasikinėmis molinėmis čerpėmis.  Jie buvo kuriami taip, kad stogą būtų galima įrengti pigiau, tačiau jis būtų patvarus ir turėtų estetinę išvaizdą.

Daugiau apie LUXURIA

BORGA ELEGANT

Stogo danga

Elegant – tai šiuolaikiška, funkcionali stogo dangos alternatyva – čerpių imitacija, puikiai tinkanti gyvenamiesiems, žemės ūkio ir komercinės paskirties pastatams.

dAUGIAU APIE ELEGANT 

BORGA CLASSIC

Stogo ir sienų danga

Borga Classic – tai nesenstanti klasika. Dėl savo formos paprastumo ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Valcuojama Classic sistema gali būti naudojama ir fasadų apdailai.

Daugiau apie classic

Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...