Search
Susisiekite

Pramoniniai pastatai, gamybiniai angarai, sandėliai

Pramoniniai pastatai – tai dar viena mums labai gerai žinoma sritis. Mes žinome, ko iš šiuolaikiško pastato tikimasi vertinant jį įvairiais aspektais. Juk Borga ir pati priklauso pramonės (gamybos) sričiai. Siūlome pastatus, tinkamus gamybos pramonei, dirbtuvėms, sandėliams, logistikai ir kt.

Kadangi Borga ir pati priklauso pramonės sričiai, mat vykdo gamybos, sandėliavimo ir platinimo operacijas, galime sąžiningai teigti, kad jūsų poreikius tikrai suprantame. Ilgametė patirtis ir kasdienės operacijos leidžia mums statyti gerai apgalvotus ir kartu unikalius pramoninius pastatus, gamybinius angarus, kuriuose galėsite naudoti tiltinius kranus, antresoles. Patys pramoniniai pastatai tinkami naudoti kaip gamyklos (gamybinės patalpos), įvairios technikos angarai, sandėliai su administracinėmis patalpomis – biurais ar parduotuvėmis. Borga pastatytas gamybinis angaras prisidės prie sėkmingesnės jūsų kasdienės veiklos, stipresnės finansinės padėties ir geresnio vardo.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

gaukite nemokamą konsultaciją

Perduokite visus statybų rūpesčius mums

Nėra trumpo kelio į sėkmę, verslininkas privalo koncentruotis į savo verslą kiekvieną dieną. Nuolatinė kova dėl rinkos, konkurentų stebėjimas ir kita kasdieninė veikla atima nemažai jėgų, todėl rūpinimasis papildomais reikalais sukelia papildomą stresą ir sueikvoja daug brangaus laiko. Todėl kreipkitės į mus dėl naujo pramoninio pastato, gamyklos ar sandėlio savo produkcijai ir Jums nereikės sukti galvos dėl jo statybų – viskuo pasirūpinsime mes!

Taigi nusprendus statyti naują pramoninį pastatą, rekomenduojame jums atsisakyti statybos rūpesčių ir visus sprendimus perduoti mums: padėsime jums galutinai suformuoti idėją ir pasirūpinsime visais projekto valdymo etapais – nuo projektavimo, gamybos iki užbaigto pastato. Pramoninių pastatų statyba mums nenauja, todėl užtikriname, kad viską atliksime profesionaliai.

Pramoniniai pastatai

Gaukite Jūsų poreikius atitinkantį pramoninį pastatą

Mums labai svarbūs užsakovo pageidavimai. Atsižvelgę į juos ir įvertinę įmonės vykdomą veiklą, kasdienines įmonės operacijas, visada siūlome optimalų sprendimą būsimam kliento pastatui, kas tai bebūtų: ar gamykla su administracinėmis patalpomis, ar angaras logistikai. Mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti jums sprendimą „nuo…iki…“. Galime, ne tik suprojektuoti, pagaminti pramoninį angarą, bet ir, pasitelkę savo ilgamečius ir jau patikrintus partnerius, įrengti Jums pastatą iki galo. Jums tereikės įsikelti į pastatą ir pradėti savo veiklą.

  • Susisiekite su mumis!

    Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

    Pildyti užklausą

  • Top imone 2022

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...