Search
Susisiekite
  • Tipinis angaras Quick&Easy
  • Tipinis angaras Quick&Easy
  • Tipinis angaras Quick&Easy

Quick & Easy – standartizuotas angaras

Savo pasiūlymą vadiname „Greitai ir paprastai“ (ang. k. Quick and Easy) – tai plieninių angarų statybos modelis, tinkantis tiems, kurie nori turėti paprastą, bet kokybišką ir greitai pristatytą standartinį angarą už gerą kainą, išnaudojant visus Borga, kaip tiekėjo, privalumus.
Mūsų moto – „modernų plieno konstrukcijų pastatą pastatyti turi būti paprasta.“ Pasirinkę Borga ir mūsų unikalią plieninių angarų statybos sistemą, angarą su sumontuotu pagrindiniu karkasu turėsite praėjus mažiausiai šešioms savaitėms po projektavimo ir sutarties pasirašymo.  Visuomet išbaigta, iš anksto paruošta. Jei norėsite, mes, žinoma, galėsime pasirūpinti ir pastato įrengimu. Jei būsime atsakingi už gamybą ir tiekimą, galėsime užtikrinti, kad projekto metu bus laikomasi terminų ir pasiekta sutarta kokybė.

Quick & Easy – tiems, kurie nori paprastumo, išlaikant kokybę. Įsigydamas Quick & Easy angarą, mūsų klientas renkasi vieną iš kelių jau iš anksto Borga apibrėžtų matmenų statinių su iš anksto suplanuota papildoma įranga. Remdamiesi ilgamete angarų konstrukcijų projektavimo patirtimi, mes sukūrėme Quick & Easy angarus, pagal dažniausiai pasitaikančius klientų pageidavimus ir dažniausiai taikomus paprastų standartinių angarų reikalavimus įvairiapusiam panaudojimui žemės ūkyje, jojimo maniežuose ir pramonėje, komercijoje.

Teisingi prioritetai ir tinkami sprendimai leidžia mums supaprastinti gamybą ir pasiūlyti mažiausią kainą, kai pristatymo laikas trunka mažiausiai 6 savaites! *Pristatymo laikas gali pailgėti, jei mūsų gamykla duotuoju metu dirbs visu pajėgumu.

  • Pasirinkdami paprastus, patikrintus sprendimus ir apribodami pasirinkimus, galime pasiūlyti kokybišką statinį su greitu pristatymu ir kaina, kuri iš tiesų yra proporcingai nedidelė.
  • Quick & Easy pagrįstas gebėjimu efektyviai naudoti mūsų turimus išteklius kiekviename etape. Tai naudinga Jums kainos atžvilgiu, be to, sutaupomas Jūsų brangus laikas nuo sprendimo priėmimo iki angaro parengimo.

Tipinis angaras Quick&Easy

 

Gaukite pasiūlymą

 

Pagrindinės Quick & Easy specifikacijos

Quick & Easy angarus sudaro Borga gamykloje pagamintos plieno konstrukcijos, nuvalytos smėliasrove ir  nudažytos 80 µm poliuretaniniais dažais (atitinka C3/M antikorozinę klasę). Antrinis rėmas surenkamas iš šaltai valcuotų Z ir C profilio cinkuotų plieno ilginių. Taip pat į Borga standartinio angaro pasiūlymą yra įtraukti ir vėjo ryšiai, profiliuoti stogo ir sienų lakštai (arba Sandwich plokštės), bei pagal aukštus Borga standartus pagamintos apskardinimo detalės. Stogas (šaltiems pastatams) – 0.5 mm Borga Super 40 stogo danga, sienos (šaltiems pastatams) – 0.5 mm Borga BPE 18, dengti poliesteriu, viena iš standartinių BORGA spalvų. Šiltų pastatų stogas ir sienos – Sandwich (daugialuoksnės) plokštės.

Standartizuotų Quick & Easy angarų rėmai

Brno

Skara

Rėmo tipas: Brno

Angaro tipas

Šaltas

Šiltas

Plotas  Išmatavimai 28,00 m  Išmatavimai 28,20 m
12,00 m 336 m2 12,20 m 344,04 m2
Kiti duomenys Sienos aukštis išorėje: 5,0 m Sienos aukštis išorėje: 5,0 m
Stogo nuolydis: 7° Stogo nuolydis: 7°
Atstumai tarp ašių 4,80 m tarp galinių ašių / 6,00 m tarp vidurinių ašių Atstumai tarp ašių (m): 4,80 m tarp galinių ašių / 6,00 m tarp vidurinių ašių
Pastaba skaitantiems telefone: Galimi šiltas ir šaltas angaras. Kad matytumėte visus duomenis, stumkite lentelės stulpelius į kairę pusę.

 

Rėmo tipas: Skara

Angaro tipas

Šaltas

Plotas  Išmatavimai 28,00 m 40,00 m
18,00 m 504,00 m2 720,00 m2
Kiti duomenys

Sienos aukštis išorėje:  5,0 m
Stogo nuolydis: 15°
Atstumai tarp ašių: 4,80 m tarp galinių ašių / 6,00 m tarp vidurinių ašių

Kai įsigyjate Quick & Easy statinį, projekto valdymas yra toks pat kaip ir kitų Borga projektų. Mes pateikiame projektinius brėžinius, etapų brėžinius ir mazgus, pamatų planus ir skaitmeninius galutinius dokumentus.

Quick & Easy pastato koncepciją apimantys parametrai

Esminiai Quick & Easy pastato elementai, kurie ir lemia šios koncepcijos privalumus: greitį, paprastumą ir ekonomiškumą.

Dar lengvesnis pasirinkimas – siūlome Jums jau visiškai parengtus sprendimus!

Kad Jums būtų dar lengviau pasirinkti ir galėtumėte dar greičiau pasistatyti pastatą, mes Jums siūlome jau suprojektuotus angarus. Puikiai tinka tiems, kam reikia standartinio pastato sandėliavimui, technikos ar grūdų laikymui, jojimo maniežui be jokių papildomų specialių reikalavimų.

Daugiau apie šiuos pasiūlymus žiūrėkite žemiau pateiktose užklausų formose.

Norėdami gauti greitą pasiūlymą, kreipkitės jau dabar!

  • Top imone 2022

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...