Search
Susisiekite
 • pastatu renovacija
 • pastatu renovacija
 • pastatu renovacija
 • pastatu renovacija

Pramoninių pastatų renovacija

Pramoninių pastatų renovacija:

Pastatų renovacijaIlgalaikė Borga veikla statybinių medžiagų tiekimo srityje lėmė tai, kad dabar patys esame statybininkai, turime išvystytą metalo konstrukcijų pastatų statybos sistemą: nuo projektavimo iki išbaigto pastato pridavimo klientui. Dėl šių priežasčių šiandien galime pasiūlyti Jums ir profesionalias pramoninių pastatų rekonstrukcijos paslaugas.

Visada stengiamės rasti klientui tinkamiausius sprendimus. Stengdamiesi išlaikyti pirminę struktūrą ir originalaus pastato struktūrinius elementus, orientuojamės ne tik į mažesnę kainą, bet ir į pastato funkcionalumą. Be to, visada laikomės tikslaus plano ir jo įgyvendinimo terminų. Taip pat, padedame statybų leidimų gavimo ir pan. klausimais.

Mūsų tikslas – rasti ekonomiškai naudingiausią, veiksmingą ir ilgalaikį sprendimą. Visa tai galime pasiūlyti, kadangi kontroliuojame visą statybų proceso grandinę.

 • Mes esame įvairaus profilio stogo ir fasado dangų gamintojai ir pardavėjai. Galime pasiūlyti ir trapecinius profilius, kuriuos dažniausiai renkasi angarų savininkai, ir elegantiškas stogo dangas Jūsų nuosavam gyvenamajam namui (Borga siūlomos profiliuotos dangos čia: Statybiniai komponentai).
 • Be to, esame profilių, iš kurių formuojami langų, durų, vartų rėmai ir kiti saugos elementai, gamintojai. Tiekiame kitus stogo ir fasadų priedus (pavyzdžiui, lietaus nuvedimo sistema, sniego saugos elementai ir pan.), įvairius skardos lankstinius (daugiau informacijos čia).
Pastatų renovacija Pastatų renovacija

Galima pramoninių pastatų renovacija:

 • Stogo ar fasado dangos keitimas (Borga profiliuoti skardos lakštai ar daugiasluoksnės plokštės su užpildais), paliekant senąsias laikomąsias konstrukcijas.
 • Pastato karkaso (stogo ir/ar sienų) modifikacija, patobulinimas bei dangos pakeitimas (Borga profiliuoti skardos lakštai ar daugiasluoksnės plokštės su užpildais).
 • Visiškas stogo ir/ar sienų laikančiųjų konstrukcijų pakeitimas naujomis ir dangos atnaujinimas (Borga profiliuoti skardos lakštai ar daugiasluoksnės plokštės su užpildais).
 • Naujo stogo (Borga profiliuoti skardos lakštai) sumontavimas
  ant jau pastatyto mūrinio, medinio, betoninio ar metalo konstrukcijų pastato,įdiegiant specialius įtvirtinimus, jungiančius esamas sienas ir naują stogą.
 • Mūrinių pastatų rekonstrukcija, kai, pavyzdžiui, planuojama pastatą apšiltinti (Borga profiliuoti skardos lakštai + vata ar daugiasluoksnės plokštės su užpildais).
 • Kiti pramoninių, komercinių ar žemės ūkiui skirti renovacijos darbai, pagal kliento poreikius.

Susidomėjote? Turite klausimų? Gaukite nemokamą konsultaciją iš Borga statybų eksperto! Verta atkreipti dėmesį, kad pastato atnaujinimas, laikantis techninių ir saugos reikalavimų, kartais gali būti brangesnis nei naujo pastato statyba, todėl neretai, norėdami taupyti klientų pinigus, siūlome pagalvoti apie Borga metalo konstrukcijų pastato įsigijimą.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...