Search
Susisiekite
 • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Angarų metalinės konstrukcijos

Borga metalo konstrukcijos yra ir novatoriškos, ir patrauklios.

Borga pastatų karkasas renčiamas iš mūsų gaminamų unikalių plieno rėmų. Per daugybę bendradarbiavimo su Švedijos technologijos institutais metų sukūrėme ir ištobulinome savo metalo konstrukciją. Todėl galime drąsiai teigti, kad siūlome kone novatoriškiausius rėmus rinkoje.

Borga metalo konstrukcijos yra profiliuotos, todėl suteiks pastatui ypatingą išvaizdą, nekalbant apie kitus konstrukcijos pranašumus – nedidelį svorį, didelį atsparumą ir bendrąjį ekonomiškumą.

Borga siūlo įvairius rėmų tipus, kad patenkintų įvairius klientų poreikius. Pavyzdžiui, mūsų suvirintos arkinės formos angaro konstrukcijos kaip kad Skara ar Gdynia, lyginant su santvaros tipo konstrukcijomis, yra pranašesnės tuo, kad suteikia galimybę efektyviau išnaudoti pastato tūrį. Atsiranda daugiau laisvos erdvės ties lubomis, taigi ir sienos aukštis gali būti mažesnis.

Mūsų metalo konstrukcijos gaminamos mūsų pačių Lenkijoje esančioje automatizuotoje Borga gamykloje. Gamyba, žinoma, vykdoma pagal EN standartų reikalavimus, o projektavimas – pagal EUROCODE taisykles. Daugiau: Sertifikuota gamyba. Verta paminėti, kad Jūsų angaro konstrukcijos gali būti pritaikytos prie Jūsų vykdomos veiklos identiteto – siūlome net šešias rėmų spalvas.

Didelis atsparumas korozijai ir ilgas tarnavimo laikas

Borga angarų konstrukcijos dažomos itin patvaria spalvų sistema. Ją sukūrėme bendradarbiaudami su Hempel® – vienu iš dažų tiekėjų lyderių.

Dažai yra patvarūs ir pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams. O tai reiškia, kad negaišite laiko įbrėžimų uždažymui, taip užsitikrindami greitą angaro konstrukcijų surinkimą. Paviršiaus sluoksnis yra aukščiausios klasės ir pasižymi ilgalaike apsauga nuo korozijos.

Metalo konstrukcijos – puiki alternatyva gelžbetonio ar kitoms konstrukcijoms

Ilgalaikė patirtis rodo, kad iš metalo pagamintas ir pastatytas angaras yra visapusiškai geras pasirinkimas. Metalas, kaip statybinė medžiaga, pasižymi universalumu. Jo lengvumas, lankstumas ir elastingumas suteikia galimybę sukurti įvairias formas, atitinkančias net pačius reikliausius klientų pageidavimus. Be to, metalas yra labai tvirtas. Plieninės angarų konstrukcijos atlaiko įvairias nepalankias sąlygas, tokias kaip grunto pasislinkimas ar stiprūs vėjai, be to, išlaiko didžiules apkrovas. Metalinių konstrukcijų kainos pranašesnės ir jų montavimas bei transportavimas yra paprastesnis, nei, tarkim, gelžbetonio. Metalo pastatus lengviau remontuoti ir rekonstruoti, nes galima lengvai pakeisti bet kurią detalę, kas daug sudėtingiau vyksta gelžbetonio konstrukcijų atveju. Išsamiau skaitykite čia: Metalo ir gelžbetonio konstrukcijos.

Borga rėmų tipai

 

 • Angaras

  Norite sužinoti daugiau apie Borga angarus?

  Metalo konstrukcijos verslo, žemės ūkio, sporto ir jojimo pastatams.

  sužinoti daugiau

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...