Search
 • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Borga metalo konstrukcijos yra ir novatoriškos, ir patrauklios

Borga pastatų karkasas renčiamas iš mūsų gaminamų unikalių plieno rėmų. Per daugybę bendradarbiavimo su Švedijos technologijos institutais metų sukūrėme ir ištobulinome savo metalo konstrukciją. Todėl galime drąsiai teigti, kad siūlome kone novatoriškiausius rėmus rinkoje.

Borga metalo konstrukcijos yra profiliuotos, todėl suteiks pastatui ypatingą išvaizdą, nekalbant apie kitus konstrukcijos pranašumus – nedidelį svorį, didelį atsparumą ir bendrąjį ekonomiškumą. Neseniai novatorišką rėminių konstrukcijų seriją papildėme tiesiomis sijomis su gofruotu profiliu.

Borga siūlo įvairius rėmų tipus, kad patenkintų bet kokius poreikius. Pavyzdžiui, mūsų suvirintos arkinės formos angaro konstrukcijos kaip kad Skara ar Gdynia, yra pranašesnės tuo (lyginant su santvaros tipo konstrukcijomis), kad suteikia galimybę efektyviau išnaudoti pastato tūrį. Atsiranda daugiau laisvos erdvės ties lubomis, taigi ir sienos aukštis gali būti mažesnis.

Mūsų metalo konstrukcijos gaminamos Lenkijoje esančioje automatizuotoje Borga gamykloje. Gamyba, žinoma, vykdoma pagal EN standartų reikalavimus, o projektavimas – pagal EUROCODE taisykles. Daugiau: Sertifikuota gamyba. Verta paminėti, kad Jūsų angaro konstrukcijos gali būti pritaikytos prie Jūsų vykdomos veiklos identiteto – siūlome net šešias rėmų spalvas.

Didelis atsparumas korozijai ir ilgas tarnavimo laikas

Borga angarų konstrukcijos dažomos itin patvaria spalvų sistema. Ją sukūrėme bendradarbiaudami su Hempel® – vienu iš dažų tiekėjų lyderių.

Dažai yra patvarūs ir pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams. O tai reiškia, kad negaišite laiko įbrėžimų uždažymui, taip užsitikrindami greitą angaro konstrukcijų surinkimą. Paviršiaus sluoksnis yra aukščiausios klasės ir pasižymi ilgalaike apsauga nuo korozijos.

Metalo konstrukcijos – puiki alternatyva gelžbetonio ar kitoms konstrukcijoms

Ilgalaikė patirtis rodo, kad iš metalo pagamintas ir pastatytas angaras yra visapusiškai geras pasirinkimas. Metalo konstrukcijos – greičiau, lanksčiau ir pigiau. Sužinokite daugiau čia: Metalo ir gelžbetonio konstrukcijos.

Borga rėmų tipai

 

Rėmas Skara

Tai universalus Borga rėmas, skirtas įvairaus tarpatramio, aukščio pastatams, priestatams, stoginėms ir kt.

Daugiau apie Rėmas Skara

Rėmas Gdynia

Patvari rėminė konstrukcija, plačiai naudojama pramoniniuose pastatuose su nedidelio nuolydžio stogais ir didesniu tarpatramio pločiu.

Daugiau apie Rėmas Gdynia

Rėmas Brno

Rėmas, tinkamas plieno konstrukcijų statiniams, kurių mažesnis tarpatramio plotis, ir užtikrinantis fiksuotą lubų aukštį.

Daugiau apie Rėmas Brno

Rėmas Vilnius

Rėminė konstrukcija, skirta pastatams su vienšlaičiu stogu – parduotuvėms, garažams ar paprastesniems technikos angarams. Šis rėmas taip pat tinka, kai stogo nuolydis turi eiti konkrečia kryptimi.

Daugiau apie Rėmas Vilnius

Santvara Truss

Borga santvara įprastai naudojama pramoniniams ir komerciniams pastatams, sandėliams su dideliais tarpatramiais bei mažu stogo nuolydžiu.

Daugiau apie Santvara Truss
 • Norite sužinoti daugiau apie Borga angarus?

  Angaras

  Metalo konstrukcijos verslo, žemės ūkio, sporto ir jojimo pastatams.

  sužinoti daugiau

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...