Search
Susisiekite

Stogo dangos lakštų apsauga nuo kondensacijos su Borga DropStop™

DropStop™ – tai mūsų siūloma šiuolaikiška apsauga nuo kondensacijos. Kondensacija gali rimtai pakenkti įrangai ir medžiagoms, todėl Borga sukūrė DropStop™.

Kai šiltas patalpos oras kontaktuoja su šaltais plieno lakštais, antinkondensacinis audinys sugeria susikaupusius lašelius ir jie prie jo prisitvirtina. Kadangi patalpos vėdinamos ir jose dieną natūraliai pakyla temperatūra, drėgmė pašalinama, o audinys išdžiūsta.

DropStop™ naudojama ant stogų be izoliacinio sluoksnio ir kai izoliacinis sluoksnis įrengtas po ilginiu. Ši priemonė puikiai tinka pastatuose, kurių aplinka įprasta ir neagresyvi, o drėgnis vidutinis.

Puikios atspindimosios savybės, kuriomis pasižymi šviesiai pilka plėvelė, užtikrina gerą pastato apšvietimą. DropStop™ galima naudoti ir daugelyje gerai vėdinamų pastatų, gamyklose, kur gamyba vyksta dienos metu, bei pastatuose, kurie šildomi tik minimaliai.

DropStop™ – tai kompozitinio pluošto audinys, kuris yra klijuojamas ant apatinės dažytų lakštų pusės. Šį pluoštinį audinį sudaro natūralaus ir sintetinio pluošto mišinys, sutvirtintas rišikliu (derva).

Spalva, audinys / plėvelė Šviesiai pilka
Storis, audinys / plėvelė 0,8 – 1,1 mm
Svoris, audinys / plėvelė 95 g/m2
Svoris, klijai 19 g/m2
Sugeriamumas > 900 g/m2 esant 0° nuolydžiui, > 700 g/m2 esant 45° nuolydžiui, > 500 g/m2 esant 90° nuolydžiui
Džiūvimo trukmė 3 val. (esant 210 °C temperatūrai ir 50 % drėgniui)
Priešgaisrinės saugos klasė A2-s1, d0 pagal EN 13501-1
Specialus impregnavimas DropStop™ audinys yra impregnuotas medžiaga, neleidžiančia susidaryti pelėsiams (pagal standartus EN1104 ir NFX41517), kad nebūtų sugadintas.

Lubos, ant kurių paprastai kaupiasi drėgmė: neizoliuoti sandėliai, šalti gyvenamųjų pastatų stogai (virš palėpių), išoriniai tentai ir pan.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...