Search
Susisiekite
 • Chicken stable
 • Chicken stable
 • Chicken stable roof
 • Vištidės statyba
 • Vištidės

Šiuolaikinės paukštidės

Tik gerai apgalvota vištidė, ančių ar kalakutų ferma, sukurs tinkamas sąlygas jūsų laikomų paukščių produktyviam ir sveikam augimui. Paukštidė turi būti šviesi, lengvai valoma ir gerai vėdinama. Taip pat labai svarbu užtikrinti tinkamą temperatūrą ir žiemą, ir vasarą.

Borga sukurti sprendimai vištidėms visą tai garantuoja, o kaina – konkurencinga rinkai. Mūsų paukščių fermos su plieniniais rėmais yra patvarios, lengvai prižiūrimos ir ekonomiškos ilguoju laikotarpiu. Tai – paukštynas su gerai apgalvotu konstrukciniu sprendimu, atsižvelgiant į statinio dizainą, funkcionalumą ir estetiką. Vištidės statyba (procesu nuo projektavimo iki užbaigto pastato) pasirūpinsime mes, taigi jums tereiks išsakyti savo pageidavimus būsimam pastatui.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

gaukite nemokamą konsultaciją

Unikalus ir modernus sprendimas

Borga vištų ferma išsiskiria atraminių konstrukcijų techniniu dizainu – vištidės viduje visiškai nesimato plieninių rėmų. Dėl mūsų unikalaus techninio sprendimo ir naudojamų daugiasluoksnių Sandwich plokščių, vištidžių vidinės sienos ir lubos yra visiškai lygios. Lygus paviršius, paslepiant atraminius elementus, yra būtinas, norint išlaikyti šiuolaikinius vištų auginimo higienos reikalavimus ir užtikrinti idealų oro srautą paukštidės viduje. Vidinės Sandwich plokštės suprojektuotos taip, kad atlaikytų agresyviais vidaus aplinkos sąlygas. Kad būtų pagerintas jų funkcionalumas, plokštes galima padengti papildomu PVC sluoksniu.

Stogo konstrukcija parengta taip, kad būtų patogu įrengti pakabinamus šviestuvus ir maitinimo įrenginius. Kad į pastatą patektų dienos šviesa, kraige galima įrengti didelį švieslangį.

Vištidės

Išorinis vištidės stogas (ir jo karnizo sienelė) yra dengtas profiliuota Borga skarda ir, jei klientas pageidauja, apsauginiu antikondensaciniu sluoksniu DropStop™, kad nesusidarytų vandens garų kondensacija. Oras į vištų fermą patenka per autonomiškai veikiančias stogo ir šoninių sienų angas, o ištraukiamas per mechaninius vožtuvus stogo kraige. Paukštidės karnizo (stogo iškišos) lubos yra dengiamos perforuota skarda, kuri pagerina ventiliaciją tarp vidinio ir išorinio stogo.

Nenuginčijamas mūsų sistemos pranašumas yra tas, kad oras tarp vidinio ir išorinio stogų veikia kaip papildomas izoliacijos sluoksnis – taigi taip sumažėja sąnaudos pastato šildymui. Dar vienas tarp stogų esančios erdvės panaudojimo būdas – rekuperacijos įrengimas (ne tik žiemos, bet ir vasaros metu).

Borga paukštidės privalumai:

 • Ekonomiškumas ir ilgaamžiškumas
 • Paukštidės yra modernios ir pritaikytos šiuolaikiniam vištų auginimui
 • Unikalus techninis sprendimas
 • Estetiškai patrauklus ir funkcionalus dizainas

Trumpai kalbant, Borga vištidės / paukštidės suteiks jums galimybę auginti ir veisti paukščius efektyviau nei įprastai. Be to, statinys atrodys įspūdingai, moderniai ir tarnaus jums dešimtmečius. Užtikriname, kad vištidės statyba, nuo pat projektavimo iki paukštyno užbaigimo, vyks sklandžiai, atsižvelgiant į aukščiausius kokybės reikalavimus ir jūsų auginamų paukščių gerovę.

Vištidės charakteristikos:

vištidės konstrukcija

Konstrukcija – Rėmo tipas – Orebro
– Unikali rėmo konstrukcija suteikia galimybę įrengti visiškai lygias sienas.
Apšiltinimas – Daugiasluoksnės plokštės (Sandwich). Sienose ir lubose jos sumontuotos iš vidaus – todėl interjero paviršius yra atsparus vandeniui ir lengvai valomas.
Sprendimai – Stogo kraigas dengiamas permatomu pluoštiniu stiklu armuotu plastiku, kad būtų užtikrintas natūralios šviesos patekimas į paukštyno vidų
– Stogo konstrukcija parengta taip, kad būtų patogu įrengti paukščių maitinimo įrenginius ir pakabinamus šviestuvus.
– Išorinis vištidės stogas gali būti dengiamas apsauginiu antikondensaciniu sluoksniu, kad nesusidarytų vandens garų kondensacija tarp vidinio ir lubų (palėpėje).
– Išsikišusiame karnize esančios oro angos ir stogo kraige įrengti mechaniniai ventiliaciniai kaminėliai – papildoma stogo ventiliacija.
– Betoniniai sienų elementai.
 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Top imone 2022

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...