Search
Susisiekite
 • Riding hall, Sports hall | BORGA
 • angarai

Greičiausias būdas turėti nuosavą jojimo maniežą

Borga puikiai suprantama, koks turi būti svajonių jojimo maniežas. Gal todėl mūsų statomi jojimo maniežai tokie populiarūs. Borga ir pati yra kilusi iš to Švedijos regiono, kur laikoma daugiausiai žirgų. Čia daug kas domisi jojimu, net jei ir neturi savo žirgo. Todėl gebėti pastatyti patikimą jojimo maniežą mums tiesiog privaloma.

Žirgų dresavimas ir treniravimas reikalauja užsidegimo, pasišventimo ir kantrybės. Jojimo maniežas turi tapti ta aplinka, kurioje galėsite maloniai leisti laiką su savo žirgu ir kartu tobulėti daugybę metų. Funkcionalumo požiūriu jojimo maniežas turi atitikti esminius dydžio reikalavimus, turėti išėjimus, skirtus gyvūnams, žmonėms ir mechanizmams, taip pat tenkinti individualius, praktinius erdvės, dienos šviesos ir kitus poreikius. Be to, jojimo maniežas neretai atspindi ir asmeninį stilių. Kreipkitės į mus ir mes jums suprojektuosime jojimo maniežą, kuris patraukliai atrodys, atitiks jūsų poreikius ir puikiai derės prie aplinkos.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

gaukite nemokamą konsultaciją

Standartinio dydžio jojimo maniežų arklidės:

 • 22 x 42 m, įprasti matmenys kasdienėms rungtims ir pamokoms
 • 22 x 60 m išjodinėjimo pratimams ir rungtims su šuoliais

Patikimas partneris nuo pradžios iki pabaigos

Borga turi daug patirties daugelyje plieninių statinių statybos sričių ir padės jums tiek planuojant statybą, tiek įrengiant statinį. Kontroliuojame visą statybos grandinę, o tai reiškia, kad galime užtikrinti nekintančią kainą, greitą pristatymą ir patikimą kokybę. Taip pat padėsime jums gauti statybos leidimą. Kartu sukursime sprendinį, kuris bus geriausias jums ir jūsų žirgui.

Borga siūlo surenkamus sprendinius, pradedant nedideliais vidaus statiniais ir baigiant didesnėmis arenomis. Statome ir papildomas patalpas, tokias kaip arklidės, pašaro sandėliai, persirengimo kabinos, įėjimai ir kt. Daugiau sužinokite apie mūsų ekonomišką autonominį arklidžių sprendinį.

borga_steel_buildings_sport_riding_boardJojimo manieže įrenkite bortelį ir apšvietimą

Papildomi mūsų gaminiai suprojektuoti taip, kad atlaikytų nelengvas sąlygas, kai jie naudojami žemės ūkyje ir jojimo maniežuose. Vadovaujamės Švedijos raitelių federacijos rekomendacijomis.

Bortelis statomas vietoje, iš 32 mm storio neapdorotų suneriamų medinių lentų, kurios yra atsparios spyriams ir galimiems smūgiams. Žemėje įtaisyti gulekšniai užtikrina lentų stabilumą. Angos daromos pagal jojimo maniežo durų matmenis arba pagal atskirą pageidavimą. Konstrukcijos gylis 300 mm x aukštis 1 700 mm.

borga_steel_buildings_sport_riding_lighting1Galite rinktis iš dviejų šiuolaikiškų apšvietimo įrangos variantų: įprastų ir energiją taupančių šviesos diodų. Apšvietimo įranga montuojama ant palei lubas nutiestos linijos ir parduodama sukomplektuota – su lempomis ir tvirtinimo detalėmis. Apšvietimą galima įjungti individualiuose sektoriuose. Borga siūlomas sprendinys apima ir elektros skirstomąją dėžę su liekamosios srovės įtaisais, įskaitant 230 V kištuką ir saugiklius. Klientui reikia pasirūpinti 25 A kabeliu, kuris jungiamas prie vieno iš jojimo maniežo gardų. Elektros įrengimo darbus atlieka vienas iš Borga įgaliotųjų partnerių.

Papasakokite mums apie savo svajonių jojimo maniežą:
 • Apšiltintas ar neapšiltintas?
 • Kokio dydžio arklidžių norėsite jojimo manieže?
 • Maniežas bus skirtas treniruotėms ar varžyboms?
 • Kokie užsiėmimai vyks jojimo manieže?
 • Ar reikės tokių patalpų, tokių kaip biurai, persirengimo kabinos, kavinė, galerija ar arklidė?
 • Kurioje Lietuvos vietoje ketinate įrengti jojimo maniežą?
 • Ar yra privažiavimo kelias ir automobilių stovėjimo aikštelės?
 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...