Borga
Search
  • Plieno konstrukcijų statiniai | BORGA

Apie Borga

Borga – tai plieno konstrukcijų statybos įmonė iš Vakarų Švedijos. Dabar jos veikla išsiplėtė ir į kitas Europos šalis. Mūsų kompetencijos sritis – plieniniai pastatai ir statybiniai lakštai. Kol mes rinkoje, įsigyti ir pasistatyti šiuolaikišką plieninį pastatą bus nesunku.

borgaNuo pat įsikūrimo 1973 m. Borga keitė žmonių požiūrį į tai, koks turi būti plieninis pastatas. Dabar esame tarptautinė plieno konstrukcijų statinių statybos grupė ir surenkamų plieninių pastatų tiekimo lyderė. Visus svarbiausius komponentus gaminame patys, turime savo montuotojų brigadas ir dirbame pagal savo statybos sistemą. Taip pat imamės visiškos atsakomybės už statybos procesą ir visiškai kontroliuojame visą statybos grandinę. Todėl Borga yra geriausia plieno konstrukcijų statinių statytoja rinkoje. Mums nesvarbu, ar reikia statyti standartinį statinį ar pagal užsakymą. Mūsų verslo koncepcija užtikrina kokybės kontrolę, stabilią kainą ir patikimą pristatymą.

Borga statybiniai komponentai

Borga verslo koncepcijos garantas – mūsų pačių gaminami statybiniai komponentai. Mūsų veiklos esmė – plieniniams pastatams skirtų komponentų, taip pat stogo sistemų ir sienų dangos gamyba ir montavimas. Be to, parduodame, montuojame ir platiname papildomus statybinius komponentus, skirtus stogams ir sienoms. Mūsų rėmai, metalo profiliai, ilginiai, skardos lankstiniai ir betoniniai pamatai gaminami keliose Europoje esančiose gamyklose. Šiuo metu Borga turi gamyklas Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, o pardavimo veiklą vykdo dešimtyje šalių.

Mūsų pagrindinė buveinė, kur gimsta visos mūsų idėjos, yra Skaroje, Vakarų Švedijoje. Grupei vadovauja įmonininkas Peder Dagsánth.

Mūsų vizija

Mūsų vizija – tapti metalo konstrukcijų pastatų statybos lydere Europoje. Sužinokite daugiau apie kompanijos istoriją.

Statykite be rūpesčių

Kontroliuodami visą statybos procesą, galime garantuoti lanksčias kainas, kokybiškas medžiagas ir terminų laikymąsi. Mes prisiimame visišką atsakomybę nuo idėjų generavimo iki užbaigto pastato. Mūsų tikslas, kad Borga klientas neturėtų jokių statybos rūpesčių. Sužinokite daugiau.

Borga skaičiai

  • Grupės apyvarta – 35 mln. eurų
  • Darbuotojų skaičius – 250
  • Pardavimo rinkos – 12
  • Metinė plieno produkcija – 13 000 t
Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...