Search
Susisiekite

Apie Borga

Nuo 1973

Borga – švediškas prekės ženklas, vienijantis įvairiose Europos šalyse įsikūrusių įmonių grupę. Borga Group kuria, gamina ir parduoda išbaigtas, novatoriškas plieno statinių konstrukcijų sistemas ir kokybiškus komponentus statybai. Kol mes rinkoje, įsigyti ir pasistatyti šiuolaikišką plieninį pastatą bus nesunku.

Nuo pat įsikūrimo 1973 m. Borga keitė žmonių požiūrį į tai, koks turi būti plieninis pastatas. Dabar esame tarptautinė plieno konstrukcijų statinių statybos grupė ir vieni iš surenkamų plieninių pastatų tiekimo lyderių.

Statykite be rūpesčių

Visus svarbiausius komponentus gaminame patys, turime savo montuotojų brigadas ir dirbame pagal savo statybos sistemą. Taip pat imamės visiškos atsakomybės už statybos procesą ir visiškai kontroliuojame visą statybos grandinę. Todėl Borga yra bene geriausia plieno konstrukcijų statinių statytoja rinkoje.

Mums nesvarbu, ar reikia statyti standartinį statinį ar pagal užsakymą. Mūsų verslo koncepcija užtikrina kokybės kontrolę, stabilią kainą ir patikimą pristatymą.

Kontroliuodami visą statybos procesą, galime garantuoti lanksčias kainas, kokybiškas medžiagas ir terminų laikymąsi. Mes prisiimame visišką atsakomybę nuo idėjų generavimo iki užbaigto pastato. Mūsų tikslas, kad Borga klientas neturėtų jokių statybos rūpesčių.

Mūsų pagrindinė buveinė, kur gimsta visos mūsų idėjos, yra Skaroje, Vakarų Švedijoje. Grupei vadovauja įmonininkas Peder Dagsánth.

Sužinoti daugiau

Borga statybiniai komponentai

Borga verslo koncepcijos garantas – mūsų pačių gaminami statybiniai komponentai. Mūsų veiklos esmė – plieniniams pastatams skirtų komponentų, taip pat stogo sistemų ir sienų dangos gamyba. Be to, parduodame ir papildomus statybinius komponentus, skirtus stogams ir sienoms.

Mūsų rėmai, metalo profiliai, ilginiai, skardos lankstiniai gaminami keliose Europoje esančiose gamyklose. Šiuo metu Borga turi gamyklas Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, o pardavimo veiklą vykdo dešimtyje šalių.

Stogo ir sienų danga gyvenamiesiems namams, ūkiniams ar kitokiems pastatams

Borga gaminami plieno lakštai tinka ne tik metalo konstrukcijų pastatams, bet ir gyvenamiesiems namams, sodų nameliams, pirtims ir pan. Galime pasiūlyti plieninę čerpės imitaciją, klasikinę ar trapecinę stogo dangą. Spalvų spektras – didelis, todėl neabejojame, kad rasite sau tinkamą stogo ar fasado dangą.

Siekiame, kad viską gautumėte iš vienų rankų, todėl siūlome ir visus stogo ir fasado priedus: lietaus nuvedimo sistemą, lankstinius, sniego užtvaras, kopėčias ir kt.

Sužinoti daugiau apie produkciją
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...