Search
Susisiekite

Garantijos ir sąlygos

Borga turi savo sertifikuotą gamyklą, be to, labai kruopščiai renkamės žaliavą. Kontroliuojame visą gamybos grandinę, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti gerą savo gaminių garantiją.

Statybinių lakštų garantija

Garantijos laikotarpis prasideda gaminio įsigijimo dieną. Garantinis laikotarpis techninėms savybėms * Garantinis laikotarpis estetinėms savybėms **
Aplinkos agresyvumo klasė Aplinkos agresyvumo klasė
Padengimas UV atsparumo klasė C1 – C2 C3 C4 C1 – C2 C3 C4
Premium Metallic RUV4 50 metų 30 metų 20 metų 15 metų
P50 RUV3 40 metų 20 metų 15 metų 10 metų
P30 RUV2 30 metų 10 metų
Matt P30 RUV2 30 metų 10 metų
P20 2 metai
Nedažytas / padengtas metalu 10 metų
Perforuota skarda 2 metai
*Techninės garantijos laikotarpiu korozijos poveikis bus minimalus ir dėl to gaminyje neatsiras kiauryminių prarūdijimų. Šie gaminiai kartu yra ir veiksminga vandeniui atspari danga.

**Dažų sluoksnis neatšoks nuo plieninio pagrindo, nesutrūkinės ir neatsisluoksniuos, išskyrus lakšto kraštus, kur jis buvo nupjautas – ten dažai gali šiek tiek luptis. Spalvos gali šiek tiek išblukti ar pasikeisti, bet tokie pokyčiai bus vienodi, jeigu lakštai bus veikiami vienodų aplinkos sąlygų.

Taikomos įrengimo, priežiūros ir kitos taisyklės, numatytos Borga bendrojoje informacijoje, galiojančioje gaminio įsigijimo metu. Žr. „Garantija. Bendrosios sąlygos. A priedas“.

Plieno konstrukcijų statiniai

Vykdydami visus plieno konstrukcijų statinių statybos projektus vadovaujamės sąlygomis, kurios nustatytos švediškuose nuostatuose „Allmänna bestämmelser för byggnads-, anläggnings- och installationsentreprenader“ (Bendrosios statybos, civilinės inžinerijos ir įrengimo darbų rangos taisyklės) AB 04, AB-U 07 ir AB-T 06.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...