Borga
Search

Garantijos ir sąlygos

Borga turi savo sertifikuotą gamyklą, be to, labai kruopščiai renkamės žaliavą. Kontroliuojame visą gamybos grandinę, o tai reiškia, kad galime pasiūlyti gerą savo gaminių garantiją.

Statybinių lakštų garantija

Techniniai duomenys

Techninės garantijos laikotarpiu korozijos poveikis bus minimalus ir dėl to gaminyje neatsiras kiauryminių prarūdijimų. Šie gaminiai kartu yra ir veiksminga vandeniui atspari danga.

Estetinės savybės

Dažų sluoksnis neatšoks nuo plieninio pagrindo, nesutrūkinės ir neatsisluoksniuos, išskyrus lakšto kraštus, kur jis buvo nupjautas – ten dažai gali šiek tiek luptis. Spalvos gali šiek tiek išblukti ar pasikeisti, bet tokie pokyčiai bus vienodi, jeigu lakštai bus veikiami vienodų aplinkos sąlygų.

Garantijos laikotarpis
Dažai Techniniai duomenys Estetinės savybės
Premium Metallic 50 metų 20 metų
P50 40 metų 15 metų
P30 30 metų 10 metų
P20 10 metų 5 metai
Matt P30 30 metų 10 metų
Garantijos laikotarpis prasideda gaminio įsigijimo dieną.

Taikomos įrengimo, priežiūros ir kitos taisyklės, numatytos Borga bendrojoje informacijoje, galiojančioje gaminio įsigijimo metu. Žr. „Garantija. Bendrosios sąlygos. A priedas“.

Plieno konstrukcijų statiniai

Vykdydami visus plieno konstrukcijų statinių statybos projektus vadovaujamės sąlygomis, kurios nustatytos švediškuose nuostatuose „Allmänna bestämmelser för byggnads-, anläggnings- och installationsentreprenader“ (Bendrosios statybos, civilinės inžinerijos ir įrengimo darbų rangos taisyklės) AB 04, AB-U 07 ir AB-T 06.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...