Search
Susisiekite

Angarai

Angarai ir kiti metaliniai pastatai – vieta, kur esame tikri profesionalai. Plieninį pastatą pastatyti neturėtų būti sunku, pradedant projektu ir baigiant tuo momentu, kai pagaliau į rankas gaunate jo raktą. Būtent taip mes žiūrime į statybos procesą, nepriklausomai nuo to, kokius reikalavimus plieniniams pastatams keliate. Dėl savo taikomo statybos būdo Borga tapo kone geriausia plieninių pastatų statytoja rinkoje.

Susisiekite su mumis

Borga angarai - daugybė privalumų

 • Angarų gamyba ir angarų statyba – daugiau nei 50 metų patirtis.
 • Įvairiose Europos šalyse, tarp kurių ir – Lietuva, jau esame pastatę tūkstančius angarų ir kitų plieninių statinių.
 • Mūsų pačių gaminamų konstrukcinių dalių kokybės kontrolė.
 • Mūsų statinių sprendimai tinka kone visoms pramonės šakoms: nuo žemės ūkio iki gamybos ar net sporto.
 • Borga – nepriekaištingas Jūsų partneris, turintis savus projektuotojus, projektų vadovus, galintis pasiūlyti patikimus montuotojus.

 

Kreipdamiesi į Borga, gausite:

 • investicinę kainą iki projektavimo;
 • pastato modeliavimą, ieškant geriausio kainos-kokybės santykio iki projektavimo darbų;
 • Lietuvoje galiojančius teisės aktus atitinkančius priešgaisrinius sprendimus konstrukcijoms;
 • statinio konstrukcijų dalies techninį ir darbo projektus;
 • įvairiapusę Borga atstovų pagalbą techniniais ir kitais su statinio statyba susijusiais klausimais;
 • techninę dokumentaciją (sertifikatai, garantijos ir t.t.).

Borga yra unikalus angarų statytojas, kontroliuojantis visą statybos procesą. Patogu jums, natūralu mums. Borga – tai, ko Jums reikia!

Kiek kainuoja angaras?

Sužinoti kainą

Inovatyvūs pastatų sprendimai

Borga plieninis pastatas visada bus kokybiškas, ir visai nesvarbu, kaip jis atrodys ir kam bus naudojamas. Puikiai išmanome, kaip gaminti, tobulinti, planuoti ir statyti funkcionalius plieninius pastatus.

Išmani Borga pastatų sistema, kuriai naudojamos mūsų unikalios rėminės konstrukcijos, leis be didelio vargo pastatyti plieninį pastatą, atitinkantį jūsų reikalavimus ir pageidavimus. Jūsų plieninis pastatas ar angaras atrodys būtent taip, kaip norite, ir idealiai tiks jūsų poreikiams. Kitaip tariant, jo estetinė išvaizda puikiai derės prie aplinkos, todėl naujasis angaras nenuvils. Borga jus puikiai supranta ir visada stengiasi patenkinti jūsų tikruosius poreikius.

Statybos sistema

Kontroliuojame visą statybos procesą

Įprasti plieniniai pastatai skiriasi nuo Borga metalo konstrukcijų pastatų. Visus laikančiuosius komponentus mes gaminame savo gamyklose, todėl galime imtis atsakomybės už visas suvirinimo siūles ir suprantame, kaip svarbu pasirinkti gerą žaliavą. Turėdami ilgesnę nei 50 metų patirtį, mes žinome, kaip kurti ir gaminti funkcionalius ir estetiškai atrodančius plieninius pastatus. Mūsų montuotojų brigados pasirūpins tuo, kad jūsų skardiniai angarai ar kiti plieniniai pastatai būtų įrengti greitai, tiksliai ir saugiai. Trumpiau tariant, Borga yra išskirtinė plieninių pastatų statytoja, kontroliuojanti visą statybos procesą: angaro projektavimas, gamyba ir statyba. Jums – tai labai patogu. Mums – tai savaime suprantame.

Statybos procesas

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Patys gaminame ir tiekiame statybos elementus

Mes patys gaminame unikalias metalo konstrukcijas, kokybišką stogo ir fasado dangą. Taip pat tiekiame visus stogui ar sienoms reikalingus priedus (saugos elementus, lietaus nuvedimo sistemą ir kitus lankstinius), varžtus.  Kadangi tai – mūsų pačių pagaminta ir kruopščiai pasirinktų partnerių tiekta produkcija, ypač gerai suprantame visų medžiagų panaudojimo galimybes ir funkcines sąveikas. Taip turime galimybę sukurti kokybišką ir veiksmingą tiekimo grandinę: nuo varžto iki rėmo – visą šią grandinę sukontroliuojame mes patys.

Statybiniai komponentai

Mūsų gaminamos metalo konstrukcijos - įvairiems poreikiams

Borga gaminamų rėmų sistema – novatoriška. Ją sudaro iš plieno lakštų suvirintos kolonos ir rėmsijos. Taip pat siūlome unikalią, kombinuotą, iš šaltai valcuotų cinkuotų profilių ir plieno juostų konstruojamą santvarinę sistemą. Mūsų karkasinių konstrukcijų asortimentas toks platus, kad galime patenkinti daugumą mūsų klientų poreikių, nesvarbu, ar jie susiję su tarpatramiais, apkrovomis ar vidiniais parametrais.

Mūsų pačių gaminamos angarų konstrukcijos ir kitos sudėtinės konstrukcinės dalys visada bus sumodeliuotos ir pagamintos taip, kad būtų rastas optimalus sprendimas, ieškant gero kainos, funkcionalumo ir ekonomiškumo santykio.

Metaliniai rėmai ir santvaros

Statykite angarą be rūpesčių

Įprastai angaro statyba gali būti suprantama kaip ypač didelis ir sudėtingas projektas. Todėl norime Jums, kaip klientui, garantuoti: jei nuspręsite statyti angarą su mumis, Jūs neturėsite jokių rūpesčių.

Be to, kad gausite kokybišką angarą už santykinai gerą kainą, dirbant su mumis, Jums bus garantuotas ir jau daugybę kartų patikrintas statybos procesas. Jūsų projektą valdys kompetentingas projektų vadovas, visus konstrukcinius brėžinius ir skaičiavimus atliks mūsų pačių projektuotojai, konstruktoriai ir braižytojai.

Pateiksime Jums dokumentus ir brėžinius, kurių reikės, norint gauti statybos leidimą. Jei ketinate betonuoti pamatus, mielai padėsime rasti partnerį, kuris įrengs Jums juos, pagal mūsų pateiktus paskaičiavimus.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Jūsų angaras bus paruoštas surinkti jau gamykloje

Borga metaliniai angarai yra iš anksto paruošti surinkti: angarų sistemos sukurtos taip, kad statybvietėje nebereikėtų nieko virinti ar pjauti. Visos laikančiųjų konstrukcijų dalys tiekiamos su iš anksto išgręžtomis skylėmis, kurios užtikrina, kad angaras bus surinktas maksimaliai tiksliai – taip, kaip numatyta brėžiniuose.

Mūsų montuotojai – ne vieną angarą surinkusios profesionalų komandos. Tad galite būti tikri dėl galutinio rezultato kokybės.

Žinoma, Jūs galite iš mūsų užsisakyti ir angarą be montavimo paslaugų. Juk tai – surenkamas angaras, todėl metalines konstrukcijas, stogo ir sienų dangą, vartus, duris, langus galite montuoti patys, mes tik pristatysime Jums reikalingas medžiagas. Jei norite, kad mes būtume atsakingi už visą angaro statybos procesą, taip pat siūlome ir generalinio rangovo paslaugas. Paprasta ir be jokių rūpesčių.

Sertifikuota gamyba

Mes sugebame įsiklausyti

Mūsų pačių sukurta statinių sistema ištobulinta taip, kad turime neprilygstamą galimybę patenkinti įvairių klientų poreikius ir pageidavimus. Visiems mūsų gaminamiems angarams ir pastatams taikomi tik gerai apgalvoti techniniai sprendimai. Kiekvienas jų – kruopščiai atrinkti, siekiant užtikrinti kuo geresnį pastato funkcionalumą toje srityje, kur jis bus naudojamas.

Per ilgus darbo metus sukūrėme didelę techninių sprendimų biblioteką, dėl to mūsų pastatų sistema tinka daugeliui skirtingų pramonės šakų. Sakydami „Borga standartas“, turime omenyje ne vieną techninį sprendimą visiems statiniams, o didelį įvairių galimybių pasirinkimą, leidžiantį pritaikyti mūsų sprendimus įvairiems verslams, ūkiams, sportui ar jojimui.

Daugeliui sričių tinkami plieniniai angarai

Borga sudėtingi plieniniai pastatai ar paprasti metaliniai angarai statomi įvairiose šalyse ir įvairiuose sektoriuose. Mūsų plieniniai angarai gali būti naudojami kaip:

Mūsų pastatus galima naudoti įvairioms reikmėms, pritaikome juos pagal Jūsų poreikius.

Pamatykite jau įgyvendintus projektus

Šalti ir šilti Borga angarai

Žemės ūkio veiklai (pavyzdžiui, technikai, padargams laikyti, grūdams sandėliuoti) ar jojimui paprastai užtenka šalto angaro. Tačiau komercinei ar pramoninei veikloms dažniausiai reikia šilto ar bent dalinai apšiltinto angaro – sandėlio, biuro, serviso ar pan. Mūsų metalinio pastato pasiūlymas apima abu tipus, tad drąsiai galite kreiptis ir dėl šalto, ir dėl šilto pastato.

DIRBAME VISOJE LIETUVOJE

Tad, ar tai būtų angaras Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, ar angaras Raseiniuose, Utenoje, ar angarai Panevėžyje, Biržuose, angarai Varėnoje, Kretingoje, Mažeikiuose, ar bet kitame mieste ar jo rajone, mes visur esame pasirengę angarą suprojektuoti, pagaminti ir pristatyti Jums. Taip pat, mūsų padalinys paslaugas teikia ir kitose Baltijos šalyse: Latvijoje bei Estijoje.

Kontaktai

Komerciniai angarai – parduotuvės, prekybos centrai, servisai, sandėliai ir biurai

Mums prekyba – natūralus procesas, kur esame sukaupę ypač didelę patirtį. Žinome, kaip padaryti taip, kad būtų patenkinti ir darbuotojai, ir klientai.

Pasitelkdami mūsų standartizuotą pastatų sistemą, galite pastatyti visiškai unikalų komercinį pastatą. Parinkę atitinkamas spalvas ir medžiagas, nesunkiai pritaikysime pastatą prie Jūsų verslo identiteto. Ar tai būtų angaras Jūsų prekėms, ar parduotuvė, ofisas – mūsų specialistai visada ras Jums tinkamiausią sprendimą. Mūsų išmanymas ir lankstus statybos procesas  neapkraus Jūsų papildomais rūpesčiais, todėl ir toliau pagrindinį dėmesį galėsite telkti tik į savo verslą.

Sužinoti daugiau

Pramoniniai angarai – gamyklos, dirbtuvės, sandėliai

Mums visada svarbiausi Jūsų poreikiai. Kadangi jie yra unikalūs, kiekvienas pastatas turės individualių reikalavimų. Atsižvelgdami į tai ir taikydami per daugybę metų ištobulintus, novatoriškus Borga standartus, sukuriame optimalų statinio sprendimą Jūsų veiklai. Mūsų pastatų sistema apima įvairius sprendimus visiems dažniausiai pasitaikantiems funkciniams reikalavimams, kurie yra reikalingi pramoniniams pastatams.

Kadangi mes galime apsiimti rūpintis visu statybų procesu ir jo koordinavimu, Jums, kaip klientui, tereikės laukti galutinio rezultato, kuris, neabejojame, Jūsų nenuvils.

Sužinoti daugiau

Logistikos verslas – produkcijos paskirstymo ir sandėliavimo angarai

Borga turi patirties ir statant įvairių pramonės šakų, įvairaus dydžio pastatus logistikai. Mūsų metaliniai angarai – puikus pasirinkimas sandėliui, paskirstymo centrui ar logistikos centrui.

Nesvarbu, ar pagrindinė pastato paskirtis yra sandėliuoti prekes, ar jas perskirstyti, geram logistikos pastatui svarbus efektyvus erdvių išnaudojimas. Mums tai ir yra svarbiausia – pasiūlyti Jums kuo funkcionalesnį statinį. Tam esame parengę įvairių sprendimų, kurie yra optimalūs ir dideliems tarpatramiams.

Sužinoti daugiau

Angarai žemės ūkiui – sandėliai technikai, grūdams, fermos gyvuliams, paukščiams

Borga kilusi iš kaimo, todėl puikiai suprantame žemės ūkio aplinką ir žmones, kurie dirba joje.

Taip pat, esame novatoriai, todėl žinome, ko reikia moderniam žemės ūkio angarui, kad būtų galima tvariai, saugiai ir patogiai auginti gyvulius ar paukščius. Taip pat, puikiai suprantame, kaip pagaminti ekonomišką ir funkcionalų angarą grūdams laikyti ar žemės ūkio technikai, padargams ir kitiems įrankiams sandėliuoti.

Taigi iki šiandien esame pastatę daugybę puikių sandėlių žemės ūkiui, ne vieną ūkininką nudžiuginom modernia mėsinių galvijų ferma ar karvide su pieno blokais. Borga kilmė patvirtina, kad mes geriau nei kas kitas suprantame ūkininko kasdienybę ir aplinką.

Sužinoti daugiau

Sporto angarai: padeliui, tenisui, futbolui

Kiekvienai sporto erdvei keliami skirtingi reikalavimai – visas priklauso nuo to, kokiai sporto šakai tos erdvės bus skirtos ir kokios papildomos patalpos ten reikalingos. Borga metalo konstrukcijų sprendimai tinka įvairioms sporto šakoms, tad mūsų plieniniai angarai gali būti įrengti kaip padelio arena, teniso kortai, ledo arena, ledo ritulio arena, futbolo salė, sporto klubas ar net didžiulis, kelias sporto šakas apimantis sporto kompleksas.

Orientuojamės į optimalius sprendimus ir visada siekiame rasti geriausią kainos ir kokybės santykį, nuo pat idėjos iki užbaigto pastato. Tad kuo anksčiau mūsų konsultantai įsitrauks į Jūsų sprendimų priėmimo procesą, tuo geresnis bus galutinis rezultatas.

Sužinoti daugiau

Angarai žirgų sportui – jojimo arenos, arklidės

Žirgų sportas ypač populiarus Švedijoje, o Borga juk iš ten ir kilusi. Todėl pastatę daugybę žirgynų, jojimo arenų ar maniežų, įgijome neįkainojamą patirtį, žinome, kur ir kaip Jūsų žirgai ir jų raiteliai jausis geriausiai.

Statome viską – nuo paprastų jojimo maniežų iki prabangesnių erdvių Jūsų žirgams. Šie skardiniai angarai idealiai derės prie Jūsų žirgyno aplinkos – tam turime didelę spalvų gamą įvairioms statyboje naudojamoms medžiagoms.

Pasirinkdami Borga, Jūs gausite partnerį, kuriuo galėsite pasikliauti nuo pat pirmos jojimo arenos idėjos iki užbaigto pastato. Jums tai – saugu ir be jokių rūpesčių!

Sužinoti daugiau

Norite angarą surinkti patys?

Tokia galimybė tikrai yra! Galite kreiptis į mus dėl angaro projektavimo ir gamybos. Kai viską parengsime, gausite medžiagų komplektą, kurį sudarys Jūsų pastato poreikiams pritaikyti metaliniai rėmai, sienų ir stogo danga bei kitos su Jumis suderintos medžiagos.

Jums beliks angarą susirinkti. O mes visada būsime pasirengę Jums padėti – konsultuosime, prižiūrėsime statybų procesą.

Sužinoti angaro kainą

Ieškote, kas galėtų pasirūpinti jūsų angaru nuo projektavimo iki raktų į jį atidavimo?

Jei ieškote partnerio, kuris pasirūpintų Jūsų pastatu nuo projektavimo iki jo užbaigimo, galime Jums tai pasiūlyti. Juk mūsų pažadas Jums – statyba be rūpesčių. Pasirūpinsime visu procesu: projektavimu, gamyba ir statyba.

Tokiu atveju galime pasirūpinti net ir žemės parengimo darbais, pamatų įrengimu – bendradarbiaujame su patikrintais ir patikimais šias paslaugas teikiančiais partneriais.

Gaukite komercinį pasiūlymą
Vitalij Zubkov
Mielai padėsiu, jei turite klausimų apie mūsų plieninius pastatus ir metalo konstrukcijų sprendimus.

D. U. K.

PER KIEK LAIKO YRA PASTATOMAS ANGARAS?

Angaro statybų trukmė priklauso nuo pastato sudėtingumo. Tad angaro montavimas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

KOKĮ ANGARĄ PASIRINKTI (KOKIE YRA ANGARŲ TIPAI)?

Angaro tipas priklauso nuo jame planuojamos vykdyti veiklos: angarai žemės ūkiui, pramonei, komercinei veiklai, sportui ar jojimui. Taip pat angarai gali būti šalti arba šilti.

TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ?

Surinkome dažniausiai užduodamus klausimus į vieną vietą ir pateikėme jiems išsamius atsakymus. Kviečiame paskaityti – galbūt rasite atsakymą ir į Jums rūpimą klausimą.

Atsakymai į D.U.K.

Mes - viena iš „TOP įmonių 2022" Lietuvoje

Rekvizitai.lt, įvertinę mūsų veiklą 2022-aisiais, priskyrė mus prie perspektyvių ir ekonomiškai stabilių įmonių, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo.

Griežtus „TOP įmonė 2022“ kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių!

Sužinoti daugiau
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...