Search
Susisiekite

Skaidrūs stogų ir sienų lakštai

Šiuolaikiniuose plieno konstrukcijų pastatuose vis svarbesnė yra vidinė aplinka. „Borga“ siūlo sprendinius, kurie vidun įleis daugiau dienos šviesos ir pastato viduje užtikrins malonią atmosferą. Skaidrūs lakštai svarbūs kuriant tinkamą aplinką ir taupant energiją, nes dienos metu nereikia jungti šviesos.

Permatomas, pluoštiniu stiklu armuotas plastikas

Borga_building_components_translucent1„Borga“ skaidrūs lakštai yra gaminami tokio pat profilio kaip ir mūsų populiariausi profiliuoti metalo lakštai: BPE18, BPD18, TR45 ir „Sinus“.

Skaidrūs lakštai gaminami iš pluoštiniu stiklu armuoto poliesterio ir padengti unikaliu paviršiniu sluoksniu, todėl beveik nepraleidžia ultravioletinių spindulių. Dėl šios priežasties šviesos pralaidumo ir ryškumo savybės išlaikomos ilgiau. Šviesos pralaidumas išlaikomas daugybę metų, o plastikas ne taip greitai pageltonuoja.

  • Šviesos pralaidumas – 85 %
  • Temperatūros diapazonas – nuo -40oC iki +130oC.

Platus skaidrių lakštų pasirinkimas bet kokiems poreikiams

Kad patenkintume įvairius funkcinius ir estetinius reikalavimus, siūlome platų papildomų apšvietimo sprendinių, skirtų plieno konstrukcijų pastatams, asortimentą, įskaitant perforuotus lakštus, stoglangius, skaidrius kraigus ir dūmų šalinimo liukus.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...