Search
Susisiekite

Borga su Jumis jau 50 metų!

Nuo 1973 m., kai buvo įkurta įmonė, mūsų siekis tiekti klientams aukštos kokybės produktus niekur neišblėso. 

Žvelgdami į praeitį, galime pastebėti, kad 1973-aisiais pasaulyje įvyko dar keli įsiminti ar garsūs įvykiai. Pavyzdžiui, NASA paleido pirmąją kosminę stotį Skylab, Motorola sukūrė pirmąjį mobilų telefoną, Pink Floyd išleido bene populiariausią savo albumą „Dark Side of the Moon“, Niujorke susiformavo legendinė roko grupė KISS.

Borga 50 years - 1973-2023 | BORGA

70-ieji

Borga vakarų Švedijoje, Edsvära kaimelyje pradėjo gaminti plienines stogų ir sienų dangas.

Naujienų viršūnėse – JAV Vatergeito skandalas. Dėl Lietuvos laisvės Kaune susideginus Romui Kalantai, Lietuvoje prasidėjo politinės demonstracijos ir mitingai. Madoje klestėjo hipiai, Disco ir Punk stiliai, populiarėjo jų muzika.

80-ieji

Stipri verslumo dvasia paskatino Borga tapti gamybos įmonių grupe: veiklą apėmė profiliuotos skardos, durų ir tvirtinimo elementų gamyba. Pradėta veikla Kalifornijoje. 

Šaltojo karo pabaigoje nugriauta Berlyno siena. Vyko masinė Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonių kovos už laisvę demonstracija Baltijos kelias. Išpopuliarėjo Punk subkultūra, neoniniai spalvų deriniai, sportiniai drabužiai. Muzikos pasaulyje iškilo New Wave, Hip-Hop, kūrėsi nauji roko muzikos stiliai – pasaulis ypač pamėgo Queen, Guns N’ Roses, U2.

90-ieji

Po Berlyno sienos griūties atsivėrė didelių statybos ir renovacijos poreikių turinti Rytų Europos rinka.

Lietuva iškovojo antrą vietą Eurolygos krepšinio turnyre. Žiūrėjome TV serialus kaip kad „X-Failai“ (The X-Files) ar „Draugai“ (Friends), rinkomės tarp Pop (Britney Spears, Backstreet Boys, Spice Girls), Techno, Grunge (Nirvana), Hip-Hop ir R&B muzikos stilių. Ir.. jau pradėjome naršyti internete, naudodami gremėzdiškus ir lėtus dial-up modemus! 

2000-2009

Borga koncentruojasi į profiliuotos skardos gamybą, taip pat – ima plėstis į kitas Europos šalis.

Lietuva tapo Europos Sąjungos ir NATO nare. Mus pasiekė MP3 grotuvai, TV ekranuose pasirodė Simpsonai, Pietų parkas ir  Sopranai, išpopuliarėjo įvairių stilių realybės šou (pavyzdžiui, Idol). Mes pamėgome pirkti kavą išsinešimui.

Netflix - a streaming service | BORGA

2010-2019

Populiarėja angarų statyba – centrinėje Lenkijoje atidaroma mūsų nuosava metalinių rėmų gamykla.

Lietuvoje įvestas euras. 2010 m. Vilnius paskelbtas Europos kultūros sostine. Rūta Meilutytė garsina Lietuvą plaukimo pasiekimais. Pasaulį užkariavo srautinio perdavimo paslaugos, tokios kaip Spotify, YouTube ir Netflix.

Poke Bowl is a Hawaiian national dish - popular outside of Hawaii | BORGA

2020 - Dabar

Spartėjant skaitmenizacijai, spartėja ir Borga vystymasis, rimtai žvelgiant į ateitį.

Covid-19, karas Ukrainoje ir aukšta infliacija. AI technologijų proveržis. Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata, aplinkosauga ir tvarumu, orientuojamės į socialinius pokyčius: lygybę, toleranciją.

Anders Paulsson
Mes tikimės ir toliau augti bei tobulėti, siekdami įgyvendinti savo viziją tiekti klientams inovatyvius ir tvarius sprendimus dar daugelį metų į priekį.

Mūsų logotipo kaita nuo 1973 iki 2023

Vår logotyp genom åren - 1973-2023 | BORGA

Vakarų Švedijoje gimęs verslas

Per pastarąjį pusšimtį metų patyrėme daugybę iššūkių ir pokyčių, tačiau visada stengėmės savo klientams siūlyti tik kokybiškus sprendimus.  

Borga kompanija buvo įkurta vakarų Švedijoje ir iš pradžių daugiausiai dėmesio skyrė profiliuotos skardos gamybai. Pagrindiniai įmonės principai buvo tokie patys kaip ir daugelio to meto verslių regiono įmonių, geriausiai apibūdinami posakiu: „Niekas nėra toks geras, kad negalėtų būti pagerintas.“

„Dėl to, bėgant metams, mes peržengėme ribas statybų sektoriuje ir mintimis, ir žemėlapyje, ir toliau visada ėjome savo pasirinktu keliu,“ – sako Borga Group įkūrėjas ir savininkas Peder Dagsánth. 

Švedijoje, Skaraborg regiono širdyje Borga sukūrė stiprią verslo kultūrą, kuriai būdingas bendradarbiavimas, orientacija į ateitį ir pragmatiškos vertybės. 

Statyba be rūpesčių 

Nuo 1973 m. mes gaminame plieninius statybinius komponentus, daugiausiai dėmesio skirdami inovatyviam dizainui, kokybei ir tvarumui. 

Mes siūlome plieninius pastatus tinkamus įvairiems sektoriams, nuo pramonės-gamybos, logistikos, žemės ūkio ar jojimo, iki ofisų ir komercinių pastatų. Per pirmuosius 50 metų Borga klientams pristatė tūkstančius pastatų konstrukcijų.

„Mes tikimės ir toliau augti bei tobulėti, siekdami įgyvendinti savo viziją tiekti klientams inovatyvius ir tvarius sprendimus dar daugelį metų į priekį,“ – teigia Anders Paulsson, COO. 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...