Search
Susisiekite

Tvirtinimo elementai sienoms ir stogams įrengti

Aukštos kokybės savisriegiai varžtai„Borga“ prekiauja įvairių modelių ir matmenų profiliuotiems lakštams skirtais savisriegiais, kuriais lakštus galima tvirtinti prie medžio, ilginių ar plieno, taip pat galima tvirtinti vieną ant kito užeinančius lakštus.

Visi mūsų savisriegiai varžtai turi smailus sriegimo galiukus, o dėl šešiakampės galvutės juos lengvai ir greitai įsuksite. Be to, jie turi lankstines poveržles su sintetinės gumos tarpinėmis. Varžtai yra pagaminti iš grūdintojo plieno ir galvanizuoti elektra. Siūlome ir varžtus be poveržlių, skirtus tvirtinti prie plieninių sijų.

Su savisriegiais varžtais tvirtinami lakštai yra skirti naudoti kaip sienų ar stogų danga bei laikantiesiems sienų ir stogo elementams.

Tinkamas varžtas tinkamoje vietoje

Tinkamai pasirinkę varžtus užtikrinsite ne tik patvarumą – konstrukcija gerai atrodys ir kurs gerą bendrąjį įspūdį. Dėl šios priežasties varžtų galvutės yra nudažytos skirtingomis spalvomis, kad nesiskirtų nuo lakštų spalvos. Jeigu varžtai naudojami ne išorėje, o ten, kur jų nesimatys, galima įsigyti ir nedažytų.

Visi tvirtinimo elementai išbandomi mūsų pačių sistemoje, skirtoje plieniniams pastatams. Varžtus parduodame ir supakuotus atskirai, ir kartu su stogų bei sienų įrengimo rinkiniais.

Korozijos klasė
Lakštų tvirtinimas prie medžio C2–C3
Lakštų tvirtinimas prie lakštų (užeina vienas ant kito) C2–C3
Lakštų tvirtinimas prie ilginių C2–C3
Lakštų tvirtinimas prie plieno C1–C2

Nedažyti varžtai priskiriami žemesnei klasei.

Siūlomi ir nerūdijančiojo plieno varžtai, skirti ypatingiems poreikiams.

borga_building_components_fasteners_product1Kiti tvirtinimo elementai

Taip pat siūlome platų asortimentą varžtų, skirtų naudoti tvirtinant skardos lankstinius, apdailos elementus, įrengiant izoliacijos sluoksnį bei įvairaus dydžio profiliuotus lakštus tvirtinant prie plieno.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...