Search
Susisiekite
 • Angarų statyba - Angaro kaina - Borga

Angaro kaina

Domina angaro kaina? Borga – metalo konstrukcijų pastatų statybos įmonė iš vakarų Švedijos, savo veiklą išplėtusi ir į kitas šalis: Lietuvą, Lenkiją, Norvegiją, Čekiją, Vokietiją, Austriją ir Latviją. Įmonė pati gamina metalo konstrukcijas, stogo ir sienų dangas, bendradarbiauja tik su patikrintais partneriais. Todėl Borga pasiūlymas Jūsų angaro statybai atitiks kone geriausią kainos ir kokybės santykį!

Angarų kainos

Angaro kaina priklauso nuo daugelio įvairių aspektų, todėl ji kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Norėdami sužinoti, kiek kainuos Jūsų būsimo angaro statyba, turėtumėte pateikti ne tik jo matmenis, bet ir kitus duomenis apie jį, apibūdinti aplinką, kur jis bus statomas. Akivaizdu, kad kaina priklauso ne tik nuo angaro dydžio, bet ir nuo jo paskirties, formos, sudėtingumo, statybos darbų termino, vietos, medžiagų, papildomų priedų (vartai, langai, durys, stoglangis, kranas ir kt.), kuriuos norėsite įrengti. Taip pat svarbu, ar angaras bus šiltas ar šaltas, ar turės specialių patalpų (tarkime, šaldytuvą, kur svarbi temperatūra), ar ne. Taigi Jūsų būsimo sandėlio, garažo, gamybos ar bet kokio kito angaro statybos kaina priklausys nuo daugybės faktorių.

Kuo išsamiau papasakosite savo poreikius, pateiksite preliminarias schemas, sklypo planą ar turimą „topo nuotrauką“, tuo tikslesnė bus preliminari angaro kaina.

Klausti kainos

Angaro kaina | Angarai kaina | Angarų kaina | Borga

Borga angarų statyba:

 • Žemės ūkiui: angarai sandėliavimui (grūdams ar technikai), fermos gyvulininkystei, paukštininkystei, žuvininkystei ir t.t.
 • Komercinei veiklai: mažmeninei prekybai, sandėliavimui, biurui, remonto darbams ir t.t.
 • Pramonei: su kranais, antresolėmis; pastatai tiks įvairiai technikai laikyti, biurams ar parduotuvėms įrengti ir t.t.
 • Sportui ar jojimui: sporto salės, jojimo maniežai, žirgynai.

Metalo konstrukcijos angarui (sandėliui, gamyklai, fermai, biurui ar pan.) – tai būdas pastatyti angarą pigiau, greičiau ir lanksčiau. Kitaip tariant, Borga lengvai surenkami angarai – puiki alternatyva gelžbetoniams pastatams: išvengsite ilgų betono stingimo procesų, angaro kaina bus mažesnė. Daugiau apie plieno konstrukcijų privalumus sužinokite čia: Metalinės angaro konstrukcijos – naudingas pasirinkimas.

Kreipdamiesi į mus, gausite viską iš vienų rankų: sukoordinuosime visą angaro ar kito metalo konstrukcijų pastato procesą nuo projektavimo iki pilnai užbaigto statyti pastato.

Kviečiame paskaityti, kaip mums sekėsi 2020-aisiais čia: BORGA augina plieninių angarų rinkos dalį Baltijos šalyse.

Sužinokite angaro kainą, užpildę šią užklausos formą:

 • Kokios yra angarų kainos?

  Angaro kainą lemia daugelis įvairių faktorių, todėl kiekvieno pastato kainą reikia skaičiuoti individualiai. Kuo išsamiau apibūdinsite savo poreikius, tuo tikslesnę kainą galėsime pateikti.

  Nuo ko priklauso angarų statybos kaina?

  Angarų statybos kaina priklauso nuo angaro išmatavimų, jo paskirties, konstrukcinių sprendimų, statybos darbų termino, žemės sklypo paruošimo, medžiagų, papildomai pasirinktų priedų (pvz., langai, vartai) ir kt. Taip pat aktualu, ar angaras bus šiltas, ar šaltas. Dėl tikslesnės angarų statybos kainos susisiekite su mumis – konsultacija nemokama!

  Eiti į D.U.K.

 • TOP įmonė 2021 | Borga

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...