Search
Susisiekite

Angaro kaina

Domina angaro kaina? Borga - metalo konstrukcijų pastatų statybos įmonė iš vakarų Švedijos, savo veiklą išplėtusi ir į kitas šalis: Lietuvą, Lenkiją, Norvegiją, Čekiją, Vokietiją, Austriją ir Latviją. Įmonė pati gamina metalo konstrukcijas, stogo ir sienų dangas, bendradarbiauja tik su patikrintais partneriais. Todėl Borga pasiūlymas Jūsų angaro statybai atitiks kone geriausią kainos ir kokybės santykį!

Angarų kainos

Angaro kaina priklauso nuo daugelio įvairių aspektų, todėl ji kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Norėdami sužinoti, kiek kainuos Jūsų būsimo angaro statyba, turėtumėte pateikti ne tik jo matmenis, bet ir kitus duomenis apie jį, apibūdinti aplinką, kur jis bus statomas. Akivaizdu, kad kaina priklauso ne tik nuo angaro dydžio, bet ir nuo jo paskirties, formos, sudėtingumo, statybos darbų termino, vietos, medžiagų, papildomų priedų (vartai, langai, durys, stoglangis, kranas ir kt.), kuriuos norėsite įrengti. Taip pat svarbu, ar angaras bus šiltas ar šaltas, ar turės specialių patalpų (tarkime, šaldytuvą, kur svarbi temperatūra), ar ne. Taigi Jūsų būsimo sandėlio, garažo, gamybos ar bet kokio kito angaro statybos kaina priklausys nuo daugybės faktorių.

Kuo išsamiau papasakosite savo poreikius, pateiksite preliminarias schemas, sklypo planą ar turimą „topo nuotrauką“, tuo tikslesnė bus preliminari angaro kaina.

Klausti kainos

Borga angarų statyba:

Projektavimas, gamyba, statyba - viskuo pasirūpinsime mes

Kreipdamiesi į mus, gausite viską iš vienų rankų: sukoordinuosime visą angaro ar kito metalo konstrukcijų pastato procesą nuo projektavimo iki pilnai užbaigto statyti pastato.

Išmani ir inovatyvi Borga statybos sistema, kuriai naudojamos unikalios profiliuotos metalinės konstrukcijos, suteikia galimybę pastatyti plieninį pastatą, atitinkantį kone kiekvieno kliento poreikius: ar tai būtų ūkininkas, verslininkas ar žirgyno savininkas – visiems rasime tinkamiausią sprendimą. Ar tai būtų paprastas šaltas sandėlis ar didelė gamykla su biurais, ar ferma – rezultatas Jums patiks.

Puikiai išmanome, kaip projektuoti ir gaminti funkcionalius plieninius pastatus.  Jau pirmame etape atsižvelgiame į kliento poreikius, visada ieškome geriausio sprendimo. Tik suderinę viską iki smulkmenų, imamės gamybos.

Garantuojame aukštą statybinių elementų kokybę, kadangi patys gaminame metalinius rėmus bei stogo ir fasado dangą, tiekiame reikalingus priedus, kaip kad lietaus nuvedimo sistemą, skardos lankstinius. Visas kitas reikalingas pastato dalis (vartus, langus, daugiasluoksnes plokštes ir kt.) mums tiekia kruopščiai atrinkti ir daugybę kartų patikrinti partneriai. Trumpai tariant, visą gamybos ir tiekimo grandinę kontroliuojame patys, todėl galime užtikrinti kokybišką ir laiku pristatytą produkciją.

Puiki alternatyva gelžbetoniniams pastatams

Metalo konstrukcijos angarui (sandėliui, gamyklai, fermai, biurui ar pan.) – tai būdas pastatyti angarą pigiau, greičiau ir lanksčiau. Kitaip tariant, Borga lengvai surenkami angarai – puiki alternatyva gelžbetoniams pastatams: išvengsite ilgų betono stingimo procesų, angaro kaina bus mažesnė. Daugiau apie plieno konstrukcijų privalumus sužinokite čia:

Metalo konstrukcijų privalumai

Sužinokite angaro kainą, užpildę šią užklausos formą:

D.U.K.

KOKIOS YRA ANGARŲ KAINOS?

Angaro kainą lemia daugelis įvairių faktorių, todėl kiekvieno pastato kainą reikia skaičiuoti individualiai. Kuo išsamiau apibūdinsite savo poreikius, tuo tikslesnę kainą galėsime pateikti.

NUO KO PRIKLAUSO ANGARŲ STATYBOS KAINA?

Angarų statybos kaina priklauso nuo angaro išmatavimų, jo paskirties, konstrukcinių sprendimų, statybos darbų termino, žemės sklypo paruošimo, medžiagų, papildomai pasirinktų priedų (pvz., langai, vartai) ir kt. Taip pat aktualu, ar angaras bus šiltas, ar šaltas. Dėl tikslesnės angarų statybos kainos susisiekite su mumis – konsultacija nemokama!

TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ?

Surinkome dažniausiai užduodamus klausimus į vieną vietą ir pateikėme jiems išsamius atsakymus. Kviečiame paskaityti – galbūt rasite atsakymą ir į Jums rūpimą klausimą.

Eiti į D.U.K.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...