Search
Susisiekite
  • fermu statyba

Fermų statyba | Angarai gyvuliams

Fermų statyba – dar viena sritis, kur, pasitelkdami visas savo plieninių pastatų projektavimo, gamybos ir statybos žinias, sėkmingai veikiame žemės ūkio ir gyvulininkystės srityje. Borga kilusi iš kaimo, todėl tikrai suprantame ūkininkų kasdienybę, žinome apie jų darbo sąlygas geriau nei bet kas kitas.

Savaime suprantama, kad jūs, kaip ūkininkas, planuodamas fermos statybas, tikitės, kad naujas statinys optimizuos jūsų veiklą, sukurs tinkamas ir patogias sąlygas jūsų gyvuliams bei padidins galimybes sėkmingai vystyti verslą ūkininkavimo srityje. Taigi patvarus pastatas yra būtinas, jei norite, kad jūsų žemės ūkio veikla ilgą laiką būtų produktyvi ir naši. Mes, kaip jūsų partneris, puikiai tai suprantame ir, išsamiai įvertinę kiekvieną atvejį, esame pasirengę pateikti individualius metalo konstrukcijų sprendimus kiekvienai fermai.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

gaukite nemokamą konsultaciją

Visus rūpesčius perleiskite mums – padarysime viską nuo projektavimo iki raktų atidavimo

Ar tai būtų karvidė, ar paukštidė, avidė, kiaulidė, arklidė, žuvidė, ar bet kokie kiti angarai gyvuliams, kiekvienas pastatas privalo atitikti jam skirtus reikalavimus. Svarbu atsižvelgti į viską – ne tik į tai, kokie gyvuliai ar paukščiai bus laikomi, bet ir į tai, ar jie fermoje judės laisvai, ar bus laikomi stacionariai, kaip pastatas bus vėdinamas, apšviečiamas, valomas, ar jis bus apšiltintas, ar šaltas ir kt. Be to, kiekvienas klientas turi skirtingas vizijas, pageidavimus, į kuriuos visada reikia atsižvelgti.

fermų statyba

Kitaip tariant, fermų statyba – kompleksinė sritis, kai reikia apgalvoti ne tik fermos (tvarto, daržinės, kluono ir kt.) dydį, formą, bet ir funkcines jos galimybes. Svarbu, kad pastatas būtų ne tik ekonomiškas, bet ir tvarus, erdvus ir patogus. Viskas yra glaudžiai susiję, todėl savaime suprantama, kad patyręs partneris, sugebantis prisiimti atsakomybę už visus fermos statybos etapus – labai reikalingas. Borga – būtent toks statybų partneris ir yra – apsiimame viskuo nuo pat projektavimo iki raktų atidavimo klientui. Pasirūpinsime visu statybų procesu, kad ūkininkas galėtų ir toliau vystyti savo ūkį be jokių papildomų problemų, o fermos statyba būtų tik kaip vienas iš daugelio paprastų pirkinių, kai niekuo rūpintis nereikia.

  • Susisiekite su mumis!

    Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

    Pildyti užklausą

  • Top imone 2022

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...