Search
Susisiekite

Komerciniai pastatai prekybai, sandėliavimui, patalpos biurams ar ofisams

Borga – tai komercinė įmonė, puikiai išmananti, kaip vyksta prekybos ir kitos komercinės operacijos. Mes žinome, kaip mąsto ir veikia įvairios tiekimo grandinės dalys. To rezultatas – šiuolaikiški plieniniai pastatai, tinkantys bet kokiai komercinės paskirties patalpoms ar logistikos veiklai.

Susisiekite su mumis dabar

Komercinės patalpos – greitai ir be jokių rūpesčių

Komercija mūsų įmonei yra visiškai natūralus dalykas. Turime ilgametę komercinių patalpų statybos patirtį. Tai reiškia, kad viskas vyks tikrai greitai, tiek popieriuje, tiek praktiškai.

Mes visada siekiame prisidėti prie jūsų veiklos sėkmės ir užtikrinti, kad jūsų klientai būtų patenkinti.

Kartu su Borga galėsite pasistatyti patalpas mažmeninei prekybai, biurus ar ofisus, sandėlius, remonto dirbtuves ar kitokios paskirties komercinius angarus.

Su mūsų standartizuotomis metalo konstrukcijomis galite sukurti visiškai unikalų pastatą savo verslui, kuriame spalvos, medžiagos ir kiti sprendimai bus pritaikyti, atsižvelgiant į Jūsų įmonės pobūdį.

Be to, su Borga statyti komercinį angarą ar kitą pastatą bus paprasta!

Viskuo, nuo projektavimo iki užbaigto pastato atidavimo Jums, pasirūpinsime mes, tad Jūs statybų metu galėsite susikoncentruoti į savo verslą, negalvodami apie pašalinius dalykus, kaip kad, pavyzdžiui, statybų procesą.

Angaro kaina

Sužinokite komercinio pastato kainą

Angaro kaina

Biurai ir sandėliai

Mes suprantame, kad biuro ar sandėlio infrastruktūra yra itin svarbi įmonės veiklai. Todėl kiekvienu atveju komercinės patalpos – komercinio pastato konstrukcija – turi atitikti skirtingus reikalavimus.

Mūsų pažangi metalo konstrukcijų sistema suteikia galimybę konstrukcijas pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir optimizuoti atskiras jos dalis pagal pastate numatomas vykdyti veiklas.

 

Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia biuro su poilsio zonomis, dirbtuvių, garažo, angaro servisui, sandėlio ar šaldymo zonos, su Borga metalo konstrukcijų sistema sukursime unikalias sąlygas kiekvienai iš šių patalpų.

Be to, mūsų plieniniai pastatai atitinka aukštą sandarumo klasę, todėl juose galima sukurti ypač patogias ir jaukias darbo sąlygas, tuo pačiu – sumažinti išlaidas patalpų šildymui.

 

Projektų galerija

Pastato įėjimas gali būti įprastas arba, pavyzdžiui, įstiklintas, sienos plokštumoje ar už pastato ribų. Vitrininiai langai užtikrins puikų pastato apšvietimą dienos šviesa. Ir pastato išorėje, ir viduje, galima įmontuoti įvairaus tipo vartus ar duris – viskas priklauso nuo objekto paskirties ir Jūsų poreikių.

Faktas, kad mes patys projektuojame ir gaminame pažangius konstrukcinius sprendinius, padeda užtikrinti, jog kiekvieno kliento poreikiai būtų įgyvendinti iki galo.

Nesudėtingas angarų surinkimas lemia proceso įgyvendinimo greitumą, efektyvumą ir užkerta kelią vėlavimams.

Todėl galime užtikrinti, kad Borga komerciniai pastatai / komercinės patalpos – puikus pasirinkimas Jūsų verslui!

 

Gaukite nemokamą konsultaciją
Vitalij Zubkov
Mielai padėsiu, jei turite klausimų apie mūsų sprendimus plieniniams pastatams ir angarams.

Sužinokite komercinio angaro kainą

Užpildykite šią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime:

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...