Search
Susisiekite

Angarai žemės ūkiui

Borga yra kilusi iš kaimo, todėl nėra praradusi ryšio su žeme. Viena vertus, turime ilgametę plieninių pastatų, skirtų žemės ūkio, galvijų laikymo ir miškininkystės reikmėms, statybos patirtį. Kita vertus, nepraradome ir sveikos nuovokos, būdingos senamadiškiems, sąžiningiems ūkininkams.

Susisiekite su mumis dabar

Angarai žemės ūkiui - mūsų atsiradimo istorijos pradžia

Jau beveik 50 metų statome žemės ūkio pastatus visoms žemės ūkio reikmėms. Borga širdis yra Skaroje, derlingose Vakarų Švedijos lygumose. Būtent iš čia kilo nemažai sėkmingų ūkininkų bei verslininkų. Kaip ir daugumą jų, taip ir mes veiklą pradėjome su tikėjimu, kad nieko nėra tokio gero, ko negalėtume padaryti geriau. Taigi būtent dėl to, kad esame kilę iš kaimo vietovių, mes puikiai suprantame mus supančią aplinką ir gamtą mėgstančius žmones. Čia rankos paspaudimas yra rankos paspaudimas – nei daugiau, nei mažiau. Be to, kaip inovatoriai, mes puikiai suprantame, ko tikimasi iš šiuolaikiško pastato, kurį ketinama naudoti tvaraus galvijų auginimo arba saugaus žemės ūkio technikos laikymo reikmėms.

Viskas nuo sandėlio, dirbtuvių iki fermos

Borga gali suprojektuoti, pagaminti ir pastatyti įvairios paskirties žemės ūkio angarus sandėliavimui ar gyvuliams laikyti. Padėsime savo klientui visose žemės ūkio veiklose: nuo šalto angaro grūdams iki karvidžių su apšiltintais pieno blokais. Mūsų ilgametė patirtis žemės ūkio pastatų statybose įgalina mus pasiūlyti Jums geriausią sprendimą, atsižvelgiant į jau įgytą praktiką ir įvairius aspektus, kurie yra svarbūs pastato naudojimui. Tinkamai suprojektuotas, pagamintas ir pastatytas angaras žemės ūkiui ar ferma užtikrins ūkio produktyvumą daugybę metų. Juk, kiekvienas ūkininkas nori, kad žemės ūkio pastatas prisidėtų prie jo veiklos optimizavimo, efektyvumo ir ilgaamžiškumo.

Angaro kaina

Daugeliu atvejų mes vykdome visą projektą nuo pradžių iki galo, bendradarbiaudami su patikimais, jau patikrintais partneriais: subrangovais, vidaus interjero specialistais ar technikos tiekėjais. Glaudžius ryšius palaikome su daugeliu žemės ūkyje besispecializuojančių, į klientų poreikius atsižvelgiančių ir į inovacijas besiorientuojančių tiekėjų. Taigi apsiimame projekto įvykdymą „nuo…iki..“, siūlydami jums bendrą sutartį, apimančią tiek projektavimo, gamybos, tiek statybos darbus. Esame specialistai žemės ūkio angarų statybose (su įranga ar be jų). Mūsų pasiūlymas yra unikalus, nes klientas gauna užbaigtą pastatą – taigi ūkininkui angaro ar fermos statyba nesukels jokių rūpesčių, kadangi viskuo pasirūpinsime mes.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Sandėlių statyba

Ilgametė patirtis ūkinių sandėliavimo angarų statybose padeda mums geriau suprasti skirtingus klientų poreikius. Mūsų lengvai pritaikomos metalo konstrukcijų sistemos tinka įvairiems pastatų tipams, kaip kad: sandėliai grūdams, šienui ar šiaudams, dirbtuvės, garažai žemės ūkio technikai laikyti (nepriklausomai nuo jos dydžio, nuo žemės ūkio padargų iki kombainų ir pan.). Tas pats ūkinis angaras gali puikiai tikti net kelioms reikmėms, pavyzdžiui, ir grūdams, ir technikai laikyti.

Sužinoti daugiau

Fermų statyba

Modernūs galvijų auginimo pastatai turi atitikti įvairius reikalavimus. Jie, be kitų dalykų, priklauso nuo to, kokie gyvuliai bus laikomi, kiek jų bus, ar jiems bus leidžiama judėti laisvai, ar būti stacionariai. Taigi nuo viso to, nuo norminių reikalavimų ir nuo kitų užsakovo pageidavimų priklausys fermos projektas, kuris, žinoma, turi atitikti ir kitus svarbius reikalavimus, kaip kad pastato apšvietimas, vėdinimas ir kt.

Sužinoti daugiau
Vitalij Zubkov
Mielai padėsiu, jei turite klausimų apie mūsų sprendimus plieniniams pastatams ir angarams.

Sužinokite žemės ūkiui skirto angaro kainą

Užpildykite šią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime:

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...