Search
Susisiekite

Statybiniai komponentai

Borga siūlo ne tik įvairios paskirties surenkamus plieninius pastatus. Mes siūlome ir gausų lakštų, statybinių elementų ir statybinių komponentų asortimentą. Daugumą šių gaminių gamina pati Borga. Kitus kruopščiai renkamės iš gerai žinomų tiekėjų.

Gausus statybinių komponentų asortimentas

Borga produkcijos asortimentas pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir didele pasirinkimo laisve. Mums svarbu pateikti kokybiškus produktus, kurie kiekvienam statybos projektui užtikrintų aiškią pridėtinę vertę: kartais orientuojamasi į funkcionalumą, kartais į estetiką, į tai, ką matote ir galite paliesti. Paprastai dėmesys skiriamas visiems aspektams. Borga statybiniai komponentai tinka įvairiems poreikiams, nes gaminami visokių formų ir spalvų. Šiuolaikiška, tradiciška, praktiška ar didinga – viskas įmanoma.

Plieno lakštai - ilgaamžiai

Borga stogo danga ir sienų danga yra gaminama iš aukštos kokybės plieno, kuris yra iš abiejų pusių šaltai valcuotas ir galvanizuotas 275 g/m2 cinko sluoksniu arba maždaug 150 g/maliuminio ir cinko sluoksniu, kaip numatyta standartuose EN 10 346 ir EN 10 143.

Borga plieninės dangos yra daugiasluoksnės. Apatinis ir viršutinis sluoksniai yra poliesterio sluoksniai, kurie užtikrina produkto ir jo spalvos ilgaamžiškumą. Įrodyta, kad daugiasluoksnis plieno padengimas apsaugo jį nuo korozijos.

  1. Viršutinis poliesterio padengimas
  2. Gruntas
  3. Pasyvinis sluoksnis
  4. Cinko sluoksnis
  5. Plieno šerdis
  6. Cinko sluoksnis
  7. Pasyvacinis sluoksnis
  8. Apatinis poliesterio sluoksnis

Be to, siūlome užtikrintą ir operatyvų pristatymą.

Stogo danga Sienų danga

Ilgalaikės garantijos

Borga turi beveik 50-ies metų patirtį plieninės profiliuotos skardos gamyboje. Mes – tikri šios srities profesionalai ir žinome, kokios techninės savybės ir kitos charakteristikos būtinos patvariems stogams ir fasadams.

Pirkdami profiliuotus skardos lakštus ir kitus metalo gaminius iš mūsų, galite būti tikri, kad tai – ypač geras sandėris. Kadangi mes patys esame gamintojai, nėra tarpininkų, galime suteikti ilgalaikes garantijas. Be to, įsigydami produktus iš mūsų, Jūs gaunate ilgalaikį, mažai priežiūros reikalaujantį ir ekonomišką sprendimą.

 

Garantijos ir sąlygos

Susisiekite su mumis!

Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie savo stogą ar fasadą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

Pildyti užklausą

Priedai pilnam stogo ar fasado užbaigimui

Borga asortimentą sudaro visi svarbūs produktai, reikalingi naujiems stogams ir fasadams įrengti ar seniems renovuoti. Esame gamintojai, todėl galime užtikrinti greitą medžiagų pristatymą. Siūlome Jums tvirtinimo elementus, varžtus, lietaus nuvedimo sistemas, sandarinimo sistemas, ventiliacijos įrangą, lankstinius ir daugybę kitų gaminių.

Stogo ir fasado priedai

Likučiai

Jei Jums reikia nedidelio kiekio stogo ar fasado atnaujinimui, pavėsinės ar malkinės dengimui, čia galite rasti stogo dangos likučių pigiau: Likučių išpardavimas.

Likučiai

Esate pardavėjas? Stogdengys?

Prisijunkite prie augančio Borga mažmeninės prekybos tinklo. Jūsų užsakytus stogų ar fasadų komplektus pristatysime tiesiai į statybos aikštelę. Mūsų stiprybė  – greitas užsakymo vykdymas: pasiūlymo parengimas, gamyba ir pristatymas į reikiamą vietą. Visa tai naudinga ir galutiniams klientams, ir mažmenininkams. Be to, mes galime pasiūlyti konkurencingą kainą, todėl Borga yra tvirta partnerė daugelyje statybos projektų.

Susisiekite
Virgilijus Pamparas
Virgilijus Pamparas

Pardavimai - Stogo ir fasado danga, Vaidotai

Mielai padėsiu, jei turite klausimų apie mūsų gaminius ar norite pateikti užsakymą.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...