Borga
Search
 • Stogo ir fasado statybiniai komponentai | BORGA

Statybiniai komponentai

Borga siūlo ne tik įvairios paskirties surenkamus plieninius pastatus. Mes siūlome ir platų lakštų, statybinių elementų ir statybinių komponentų asortimentą. Daugumą šių gaminių gamina pati Borga. Kitus kruopščiai renkamės iš gerai žinomų tiekėjų.

cтроительные компоненты

Borga produkcijos asortimentas pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir didele pasirinkimo laisve. Mums svarbu pateikti kokybiškus produktus, kurie kiekvienam statybos projektui užtikrintų aiškią pridėtinę vertę: kartais orientuojamasi į funkcionalumą, kartais į estetiką, į tai, ką matote ir galite paliesti. Paprastai dėmesys skiriamas visiems aspektams. Borga statybiniai komponentai tinka įvairiems poreikiams, nes gaminami visokių formų ir spalvų. Šiuolaikiška, tradiciška, praktiška ar didinga – viskas įmanoma.

Plieno lakštai – ilgaamžiai

Borga turi daugiau nei 40 metų patirtį plieninės profiliuotos skardos gamyboje. Mes – tikri šios srities profesionalai ir žinome, kokios techninės savybės ir kitos charakteristikos būtinos patvariems stogams ir fasadams.
Pirkdami profiliuotus skardos lakštus ir kitus metalo gaminus iš mūsų, galite būti tikri, kad tai – ypač geras sandėris. Kadangi mes patys esame gamintojai, nėra tarpininkų, galime suteikti ilgalaikes garantijas. Be to, įsigydami produktus iš mūsų, Jūs gaunate ilgalaikį, mažai priežiūros reikalaujantį ir ekonomišką sprendimą!

STOGO DANGA  FASADO DANGA

Priedai pilnam stogo ar fasado įrengimui

Borga asortimentą sudaro visi svarbūs produktai, reikalingi naujiems stogams ir fasadams įrengti ar seniems renovuoti. Esame gamintojai, todėl galime užtikrinti greitą medžiagų pristatymą. Siūlome Jums tvirtinimo elementus, varžtus, lietaus nuvedimo sistemas, sandarinimo sistemas, ventiliacijos įrangą, lankstinius ir daugybę kitų gaminių.

 STOGO IR FASADO PRIEDAI

Esate pardavėjas? Stogdengys?

Prisijunkite prie augančio Borga mažmeninės prekybos tinklo. Jūsų užsakytus stogų ar fasadų komplektus pristatysime tiesiai į statybos aikštelę. Mūsų stiprybė  – greitas užsakymo vykdymas: pasiūlymo parengimas, gamyba ir pristatymas į reikiamą vietą. Visa tai naudinga ir galutiniams klientams, ir mažmenininkams. Be to, mes galime pasiūlyti konkurencingą kainą, todėl Borga yra tvirta partnerė daugelyje statybos projektų.

  Susisiekite

Marius Krinickis

Marius Krinickis

Produkto vadovas - Stogo ir fasado danga, Vilnius

  30% nuolaida

  Akcijos

  Akcija lietaus nuvedimo sistemai ar jos dalims

  AKCIJA. Įsigykite lietaus nuvedimo sistemą ar jos dalis pigiau – su 30% nuolaida. Prekių kiekis ribotas – kreipkitės jau dabar!

  Iki akcijos pabaigos liko::

  {{days}}
  Dienos
  {{hours}}
  valanda
  {{minutes}}
  minutė
  {{seconds}}
  Sekundė
Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...