Borga
Search

Sandėlių statyba, technikos ir grūdų saugyklos

Daugiafunkcinis angaras – svarbi ūkio dalis. Keičiantis metų laikams, keičiasi ir veiklos žemės ūkyje. Tad sandėlių statyba su Borga – ypač geras sprendimas, kadangi jūs turėsite daugybei sferų tinkantį pastatą.

Įvairius poreikius atitinkantys plieniniai angarai

sandeliu statyba

Tas pats Borga žemės ūkio sandėlis gali būti pritaikomas įvairiose srityse: grūdų sandėliavimui, dirbtuvėms, garažui – žemės ūkio technikai ir padargams laikyti… taip, angaro naudojimo galimybės yra plačios, sandėlio paskirtis gali būti pritaikoma pagal tam tikru sezonu ar konkrečiu metu vykdomą veiklą. Borga yra pastačiusi daugiau nei šimtą angarų, tad sandėlių statyba mums jau ta sritis, kur jaučiamės kaip žuvis vandenyje. Dėl sukauptos patirties turime nemažai idėjų, kaip rasti optimalų sprendimą kiekvieno kliento poreikiams.

Nors ir gaminame standartizuotas metalo konstrukcijų sistemas, tai nereiškia, kad esame nelankstūs. Tiesą sakant, mūsų sukurta konstrukcijų sistema yra turbūt viena iš labiausiai prie skirtingų poreikių ir situacijų pritaikomų sistemų.

Dažniausiai tipiniai šalti Borga angarai naudojami kaip:

 • sandėlis;
 • garažas, žemės ūkio technikos ar padargų saugykla;
 • angarai grūdams (grūdų saugykla);
 • dirbtuvės;
 • ir kt.

Patikėkite sandėlio statybą mums – nuo projektavimo iki užbaigto pastato

Iki šiol buvo įprasta angarą-sandėlį pasistatyti pačiam. Žinoma, mes be problemų tokius žemės ūkio savininkus aprūpindavome ir aprūpiname medžiagų tiekimu: metalo konstrukcijomis, plienine danga, tvirtinimo elementais ir pan. Tačiau ūkininko kasdieninis gyvenimas keičiasi, jis vis labiau užimtas, todėl dabar daugelis nori įsigyti pilnai užbaigtą pastatą, t. y. visą komplektą nuo projektavimo iki pilnai įrengto sandėlio. Tam ir esame mes – pasirūpiname visu projekto vykdymu nuo pradžios iki galo, kad sandėlio statyba klientui nekeltų jokių rūpesčių.

Sandėlio statyba su Borga užtikrins Jums kokybiškų metalo konstrukcijų tiekimą ir patikimą partnerį, kuris apsiims visu statybų proceso valdymu: nuo projektavimo, gamybos iki pilnai užbaigto pastato atidavimo. Dirbdami su mumis, gausite aukščiausios kokybės sandėliavimui skirtą angarą ar garažą – nuo inžinerinių darbų iki praktinio įgyvendinimo.

Kokybiškos medžiagos – iš vienų rankų

Kreipdamiesi į Borga, be unikalių profiliuotų metalo konstrukcijų jūs taip pat gausite mūsų gamykloje pagamintas kokybiškas skardines stogo ir sienų dangas. Taip pat tiekiame lengvas plieno sijas, kurios, skirtingai nei medis, yra atsparios drėgmei ir puvimui. Be to, įstatysime Jums patogius vartus: galėsite rinktis pakeliamus arba stumdomus, rankiniu būdu ar automatiniu būdu atidaromus vartus. Kad į pastatą patektų daugiau dienos šviesos, siūlome dalį sienų dengti skaidriais lakštais. Kad nuo pastogėje nesikauptų drėgmė ir kondensatas nelašėtų ant Jūsų technikos ar grūdų, rekomenduojame apsaugą nuo kondensacijos – Borga DropStop™.

Vitalij Zubkov

Vitalij Zubkov

Plėtros vadovas Baltijos šalims - Plieniniai angarai

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Quick & Easy angarai

  Kokybiškas standartizuotas angaras, kurį pristatysime greičiau ir pigiau.

  sužinokite daugiau

 • Stipriausi Lietuvoje 2018 Borga

Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...