Search
Susisiekite
Ieškoti

Kas yra geriau: cinkuotos ar dažytos metalo konstrukcijos?

Jei ir cinkavimas, ir dažymas yra atlikti kokybiškai ir atitinka reikalavimus, tada abu būdai yra vienodai geri.

Atsakymas

Apsauga nuo korozijos yra esminis elementas, turintis tiesioginę įtaką vėlesniam metalo konstrukcijų naudojimui ir tarnavimo laikui. Siekiant apsaugoti metalą nuo korozijos, paprastai naudojamos organinės arba metalo junginių dangos. Organinė apsauga – tai dažai, lakas, plastikas. Metalinė apsauga (kitaip sakant, galvanizavimas – metalinio paviršiaus aptraukimas kitu metalu elektrocheminiu būdu) gali būti anodinė arba katodinė. Prie pastarosios grupės ir yra priskiriamas cinkas.

Taigi du pagrindiniai, rinkoje egzistuojantys metalo konstrukcijų antikorozinės apsaugos būdai yra dažymas ir cinkavimas. Jei pasirenkamas tinkamas cinko sluoksnio storis arba tinkama dažymo sistema, tada šie apsaugos nuo korozijos būdai atitinka PN-EN 12944 standartą.

Borga sistemos privalumas yra lankstus dažymo sistemos pasirinkimas, atsižvelgiant į pastato paskirtį, nesudėtingą dangos atnaujinimą, jei būtų pažeistas paviršius ir į estetinius aspektus. Mūsų klientas gali pasirinkti spalvą iš gana plataus standartinių spalvų sąrašo.

Ar informacija buvo naudinga?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...