Search
Susisiekite
Ieškoti

Ar galima jau pastatytą Borga angarą prailginti?

Borga pastatą galima prailginti, tačiau tik su tam tikromis sąlygomis.

Atsakymas

Pirmiausia, turėtų būti laisvos vietos šalia esančiame žemės sklype.

Jei galvojate, kad Jūsų verslas turi potencialą augti, plėstis, statinio ilginimui geriausia būtų pasirengti nuo pat pradžių ir projektuoti pastatą taip, kad ateityje reiktų kuo mažiau kažką pergaminti ar keisti. Tai, žvelgiant iš estetinės ir konstrukcinės pusės, būtų pats pigiausias variantas ir sukeltų mažiausiai problemų, kai ateitų laikas plėstis.

Tokiu atveju, planuojant pastato prailginimą ateityje, gali tekti įrengti tvirtesnį rėmą statinio gale. Tokio rėmo nereiktų, jei pastato ilginti niekada neplanuotumėte, taigi suprantama, kad šis tvirtesnis rėmas kainuotų daugiau nei įprastas. Tačiau, žvelgiant iš ateities perspektyvos, toks sprendimas būtų daug ekonomiškesnis ir pigesnis – vėlesnės sąnaudos būtų mažesnės, kadangi nereiktų gablerinio (galinio) rėmo keisti pagrindiniu.

Taip pat, galvojant apie pastato ilginimą ateityje, būtų gerai iš anksto apsvarstyti, kokias apkrovas pamatai turės atlaikyti, kai bus didesnis vėjas ir pan.

Žinoma, neretai būna taip, kad reikia ilginti tam iš anksto neparuoštą pastatą. Tokiu atveju, idealiausia būtų, jei ilginamas (pirminis) pastatas būtų Borga pastatas – tada galėtume remtis seniau darytais skaičiavimais. Jei ne, teks atlikti pastato vertinimą.

Ar informacija buvo naudinga?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...