Borga
Search
  • Certified and CE marked production in our own factory | BORGA

Savas gamybos procesas – mūsų didžiausias turtas

Tokį gaminių asortimentą galime pasiūlyti dėl to, kad plieno komponentus gaminame patys. Derindami novatoriškumą, gamybą, planavimą ir montavimą galime pasiūlyti kokybiškus gaminius ir sprendinius, kuriems ekonomiškumu neprilygsta niekas, be to, siūlome užtikrintą pristatymą. Tai ir vadiname visos grandinės kontrole.

Plieno rėmus gaminame Vidurio Lenkijoje, vienoje iš moderniausių Europoje suvirinimo gamyklų. Taip užtikrinamas rentabilus, didelio produktyvumo gamybos procesas, o mūsų konkurencingos kainos tai tik patvirtina.

Sertifikuota gamyba

imgresNuo 2014 m. liepos cechai ir rangovai, ES gaminantys laikančiuosius komponentus ir pastatų rinkinius iš plieno, turi būti sertifikuoti. „Borga“ iš karto pasistengė atitikti naująjį reikalavimą ir savo gamybos procesą sertifikavo dar nė neįsigaliojus reglamentams.

„Borga“ buvo sertifikuota vykdyti konstrukcinių plieninių pastatų elementų gamybą pagal standartų EN 1090-1 ir EN 1090-2 reikalavimus. Tai reiškia, kad mūsų plieno konstrukcijos yra paženklintos CE ženklu.

Sertifikuotas ir mūsų ilginių gamybos procesas, o ilginiai kaip individualūs gaminiai ženklinami CE ženklu.

„Borga“ metalo profiliai, skirti stogo ir sienų dangai, paženklinti CE ženklu pagal standartą EN 14782:2008.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...