Search
Susisiekite

Privatumo ir slapukų naudojimo politika

JŪSŲ DUOMENŲ TVARKYMAS

Dėkojame, kad lankotės mūsų interneto svetainėje ir domitės mūsų paslaugomis. Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl dedame visas pastabas, kad užtikrintume pas mus tvarkomų Jūsų asmens duomenų apsaugą.

Kviečiame susipažinti su mūsų Privatumo ir slapukų naudojimo politika.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ši privatumo politika galioja mūsų Interneto svetainėse www.borga.lt, www.borga.lv, www.borga.ee, todėl Privatumo politikoje sąvoka „Interneto svetainė“ apima visas keturias Interneto svetaines.

Mūsų rekvizitai: UAB Borgalita
Buveinės adresas: Sakalų g. 6-45, 08124 Vilnius
Tel. +370 5 210 2051, El. p. info@borga.lt

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžiamos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.


Kokiais tikslais ir kokius Jūsų duomenis renkame ir tvarkome?                    

Sutarčių ir kitų susitarimų (pvz., sudarytų žodžiu) sudarymo inicijavimui ar vykdymui, t.y. mūsų paslaugų teikimui.
 • Iki paslaugų užsakymo: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris ir / ar elektroninio pašto adresas.
 • Jei teikiate užklausą per mūsų Interneto svetainę: vardas, kontaktinis telefono numeris ir elektroninio pašto adresas bei prekių pristatymo vietovė.
 • Sutarties sudarymui, jei esate juridinio asmens atstovas: Jūsų vardas, pavardė, pareigos, darbovietė, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas.
 • Sutarties sudarymui, jei esate fizinis asmuo: vardas, pavardė, gimimo data, ūkininko asmens kodas (Jūsų pasirinkimu), gyvenamosios vietos adresas, banko sąskaitos numeris, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas.
Turto ir darbuotojų sveikatos apsaugos (vaizdo įrašymas, vežėjų GPS duomenų rinkimas).
 • Jūsų atvaizdas (jei lankotės pas mus)
 • Jūsų buvimo vieta (jei esate mūsų vežėjas)
Tiesioginei rinkodarai
 • Kontaktinis elektroninis paštas ir / ar telefono numeris
Statistiniais tikslais, vertinant Interneto svetainės / Facebook paskyros lankomumą, turinio efektyvumą
 • [priklausomai nuo resurso] sutrumpintas IP adresas, lankytojo įrenginys, per kurį naršoma, šio įrenginio operacinė sistema, lankytojo naršyklės nustatyta kalba, lankytojo regionas, valstybė, miestas, lytis, amžiaus grupė (pvz., intervale 25-34), aplankyti Interneto svetainės puslapiai ir juose praleistas laikas, taip pat, ar lankytojas naršo Interneto svetainėje pirmą kartą, kt.
 • Visi mums prieinami duomenys yra nuasmeninti ir pateikti statistinių rodiklių forma. Papildomai žr. žemiau Slapukai.

Ar galite savo duomenų neteikti?

Taip, tam tikrais atvejais, t.y. jei jie renkami sutikimo pagrindu (pvz., tiesioginei rinkodarai) arba kai jie renkami, pasitelkiant slapukus (žr. žemiau Slapukai). Taip pat galite pasirinkti neteikti savo duomenų per mūsų užklausos formas Interneto svetainėje ir reikiamą informaciją iki užsakymo patvirtinimo gauti telefonu ar atvykus į mūsų bendrovę.

Tačiau, kai užsakymas yra patvirtinamas, savo duomenis pateikti privalote. Renkame tik tuos duomenis, kurie yra būtini teikiant paslaugas ar įsigyjant prekes/paslaugas, susijusias su aukščiau nurodytais asmens duomenų rinkimo tikslais, todėl nesutikdami pateikti duomenų Jūs negalėsite įsigyti mūsų paslaugų arba mes negalėsime įsigyti Jūsų prekių / paslaugų.

Kiek laiko saugome Jūsų duomenis?

 • Tiek, kiek mus įpareigoja saugoti teisės aktai (pavyzdžiui, sąskaitos faktūros saugomos 10 m., sutartys saugomos 10 m. nuo jų įvykdymo/nutraukimo ir pan.).
 • Jei užsakėte mūsų prekes, kurioms yra užtikrinama garantija, tai visi susiję duomenys saugomi visą garantijos laikotarpį.
 • Duomenys, gauti vykdant užsakymą (teikiant paslaugas), saugomi kartu su sutartimi / sandoriu, kurių pagrindu jie buvo gauti: siekiant įrodyti suteiktas paslaugas, jų apimtį, paruoštus dokumentus ir pan.
 • Kai termino teisės aktai nenustato, Jūsų duomenis saugome: 3 metus (pvz. susirašinėjimą, teiktus pasiūlymus, kt.) arba 30 dienų (atsarginės kopijos), arba 20 dienų (vaizdo įrašai).
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu asmens duomenys saugomi tol, kol pageidaujate gauti mūsų pranešimus.

Kam galime perduoti Jūsų duomenis?

Jūsų prašymui vykdyti Draudimo bendrovėms, valstybinėms institucijoms, pašto / kurjerių tarnyboms, Jūsų nurodytam asmeniui
Teisės aktų reikalavimų vykdymui Valstybės institucijoms, teisėsaugos institucijoms, bankui
Susitarimų su Jumis / Jūsų įmonės atstovu vykdymui (paslaugų tekimui) Krovinių transportavimo paslaugas teikiančioms bendrovėms, pašto / kurjerių tarnyboms
Mūsų teisėtų interesų užtikrinimui: skolų išieškojimui, teisių gynimui, kt. Skolų išieškojimo bendrovėms, teismui, antstoliams, notarui, paštui, darbo ginčų komisijai, darbo inspekcijai, valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, kt., taip pat Bendrovės įmonių grupės viduje ES/EEE teritorijoje
Mūsų sudarytų sutarčių su paslaugų tiekėjais vykdymui Audito bendrovėms, IT specialistams, specializuotiems teisininkams, draudimo bendrovėms, kt.

Kokias teises turite?

 • Teisę gauti informaciją / papildomą informaciją
 • Teisę susipažinti su savo duomenimis, gauti jų kopijas
 • Teisę prašyti ištrinti, pakeisti, papildyti ar perkelti duomenis ar apriboti jų tvarkymą
 • Teisę atšaukti duotą sutikimą arba tokio sutikimo neduoti
 • Teisę kreiptis dėl Jūsų duomenų tvarkymo pažeidimo (skųsti mūsų veiksmus)

Kaip turimas teises įgyvendinti?

Jei norite įgyvendinti kurią nors iš aukščiau nurodytų teisių, turite pateikti argumentuotą prašymą, nurodant savo vardą, pavardę, kontaktinę informaciją, nurodyti, kokiu būdu norite gauti atsakymą (paštu, el. paštu) bei išdėstyti savo prašymą.

Prašymą pateikti tiesiogiai mūsų biure Sakalų g. 6-45, Vilnius, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, arba elektroniniu paštu info@borga.lt, jei prašymas yra patvirtintas Jūsų elektroniniu parašu, arba paštu, jei prie prašymo pridėsite notaro patvirtintą asmens dokumento kopiją. Prašymai, kurių pateikimo metu nėra galimybės identifikuoti jo pateikusio asmens, nėra nagrinėjami, o siuntėjas/pateikėjas informuojamas apie to sprendimo priežastis.

Savo atsakymą pateiksime per 30 kalendorinių dienų, turint teisę, esant objektyvioms priežastims, tokio prašymo nagrinėjimo terminą pratęsti.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant individualizuotų pasiūlymų teikimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu info@borga.lt arba skambinti telefonu +370 5 210 2051 ir atsisakyti tokio duomenų tvarkymo, nenurodant nesutikimo motyvų.

SLAPUKAI

Jeigu Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika.

Kas yra slapukai ir kam jie naudojami?

Slapukai – tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant interneto svetainėje ir yra išsaugomi  Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kuriuo prisijungiate prie mūsų svetainės.

Slapukai padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi istoriją, taip pat nuasmenintus duomenis apie Jus (pvz., Jūsų naudojamo įrenginio tipą, iš kurio jungėtės, vietovę, amžių) ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie lankytojų skaičių.

Pabrėžiame, kad visa svetainėje surinkta informacija per įrankius Google Analytics, Google Adwords (Google Ads), Google Remarketing, per Facebook (https://www.facebook.com/borgalietuva) ar per LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/borgalietuva/) yra anoniminė ir mums bei mūsų partneriams ji prieinama tik susistemintų statistinių rodiklių išraiška.

Kaip valdyti / ištrinti slapukus?

Galimi būdai:

 1. Jei, pavyzdžiui, naudojate Chrome naršyklę, atsisakyti galite tokiu būdu >> . Jei naudojate kitą naršyklę, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pažiūrėkite jos žinyno meniu.
 2. Taip pat galite mūsų puslapyje naršyti privačiu režimu, kurį pabaigus tos sesijos duomenys iš Jūsų įrenginio bus ištrinti. Plačiau apie Privatų (incognito) režimą >>

Kaip ilgai išlieka slapukai įrenginyje?

Slapukų terminas priklauso nuo paties slapuko, pusė mūsų naudojamų slapukų yra saugomi tik konkretaus naršymo metu ir yra iš trinami iš karto jums išėjus iš mūsų puslapio. Likusi dalis saugoma 3 mėn. (slapukas „fr“), 1 metus (pvz., tokie slapukai kaip „_cfduid“, „GUID“, „BT“, „EH_0“, „IDE“, „PI“, „UI“, kt.) arba 2 metus (slapukas „_ga“).

Kokius slapukus naudojame?

Naudojame tik žemiau nurodytus trečiųjų šalių (Google, Inc. įrankių Googel Analytics, Google Adwords (Google Ads), Google Remarketing, Facebook, Inc. ir LinkedIn, Inc.) slapukus. Kitų slapukų nenaudojame.

Google Analytics Universal ir GA4 [svetainės analizė]

Šie slapukai padeda įvertinti svetainės lankomumą: iš kokių naršyklių ir įrenginių apsilankote, kiek laiko praleidžiate svetainėje, iš kokio regiono, miesto esate, kokia Jūsų naršyklės kalba, Jūsų lytis, amžiaus grupė ir kt. Apie šių duomenų rinkimą, pasitelkiant Google Analytics įrankį, skaitykite: lietuvių kalba. Taip pat konkrečias nuostatas, kokie konkrečiai slapukai gali būti naudojami per šį įrankį, galite rasti čia >> (anglų kalba).

Google Ads [reklaminių pranešimų vertinimas]

Šie slapukai padeda įvertinti atskirų puslapių reklamos veiksmingumą: kiek žmonių paspaudžia ant reklaminio pranešimo, iš kokių naršyklių ir įrenginių, iš kokio šie asmenys yra regiono, kokio amžiaus, lyties ir pan. Visa ši informacija yra anoniminė. Apie šių duomenų rinkimą per Google Adwords (Ads), įrašant nuasmenintus statistinius duomenis apie reklamuojamų puslapių lankomumą skaitykite >>.

Google Remarketing [pakartotinė rinkodara]

Šie slapukai leidžia Interneto svetainės lankytojams, kurie lankėsi Interneto svetainėje ir/ar susidomėję mūsų paslaugomis per reklaminį pranešimą, pakartotinai teikti mūsų administruojamus reklaminius pranešimus Google partnerių svetainėse. Jei nepageidaujate gauti specialiai Jums pritaikytos reklamos galite išjungti adresu www.google.com/settings/ads ir http://www.youronlinechoices.com/lt/jusu-pasirinkimai. Atkreipiame dėmesį, kad Jums panaikinus slapukus, Google pakartotinės rinkodaros tikslais slapukus gali patalpinti iš naujo, tokiu atveju Jums reikės iš naujo juos pašalinti/išjungti. Taip pat žr. Kaip valdyti / ištrinti slapukus.

Facebook [puslapio, reklamos analizė, pakartotinė rinkodara]

Šie slapukai padeda įvertinti, mūsų Facebook puslapio lankomumą, jo / reklamų efektyvumą ir šių duomenų pagrindu rodyti atnaujintus pranešimus / reklamines žinutes. Reikšmė: turinio valdymo ir statistiniais tikslai. Per Facebook puslapį prieinama nuasmeninta informacija: puslapio lankomumas, mūsų pranešimus sekančių asmenų kiekis; asmenų, kuriuos pasiekia puslapio / reklamos turinys skaičius ir jų veiksmai (dalinasi, paspaudžia „patinka“, kt.); naujų sekėjų skaičius, Jūsų pasiskirstymas pagal lytį, miestą, valstybę, naršyklės kalbą. Daugiau >> (anglų kalba).

LinkedIn [puslapio, reklamos analizė, pakartotinė rinkodara]

Šie slapukai padeda įvertinti, mūsų LinkedIn puslapio lankomumą, jo / reklamų efektyvumą ir šių duomenų pagrindu rodyti atnaujintus pranešimus / reklamines žinutes. Reikšmė: turinio valdymo ir statistiniais tikslai. Per LinkedIn puslapį prieinama nuasmeninta informacija: puslapio lankomumas, mūsų pranešimus sekančių asmenų kiekis; asmenų, kuriuos pasiekia puslapio / reklamos turinys skaičius ir jų veiksmai (dalinasi, paspaudžia „patinka“, kt.); naujų sekėjų skaičius, Jūsų pasiskirstymas pagal lytį, miestą, valstybę, naršyklės kalbą. Daugiau >> (anglų kalba) ir (anglų kalba).

Slapukų naudojimas ir saugumas

Susistemintus nuasmenintus svetainės, Facebook puslapio / LinkedIn puslapio lankomumo ar reklamuojamų puslapių reklamos veiksmingumo susistemintą informaciją galime peržiūrėti mes, mūsų įmonių grupės įmonės ir Google, Inc. / Facebook, Inc. / LinkedIn, Inc.

Google įrankius valdo ir prižiūri Google Inc., ji turi prieigą prie statistinių duomenų, kuriuos surenka šie įrankiai. Google Inc. yra suderinusi ir patvirtinusi dokumentus (EU-US Privacy Shield principles, EU-US Privacy Shield list), taip pat yra atlikusi įvairius techninius ir IT pakeitimus (atnaujinusi saugumo protokolus, įrankių nustatymus ir turimas funkcijas) siekiant suderinti teikiamas paslaugas su Bendrojo duomenų apsaugos protokolo ir kitų Europos Sąjungos teisės aktų įpareigojimus, susijusius su duomenų apsauga.

Facebook, Inc. ėmėsi veiksmų, siekiant suderinti savo veiklą su Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatomis. Plačiau apie atliktus veiksmus ir įsipareigojimus >> (anglų kalba).

Visi mūsų naudojami Google įrankiai, įkaitant ir pačią svetainę, yra apsaugoti saugumo protokolais. Tačiau neturėtumėte užmiršti, kad naudotis internetu nėra visiškai saugu, ir dėl šios priežasties negalime garantuoti visos internetu Jūsų ar Jums siunčiamos informacijos saugumo ir vientisumo.

Socialinių tinklų mygtukai

Šios svetainės puslapiuose pamatysite daugelį socialinių tinklų mygtukų. Tai leidžia vartotojams dalintis arba žymėti tinklalapyje pateiktą “informaciją. Esantys mygtukai yra: „Facebook“, „Youtube“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“ ir kt. Siekiant įdiegti šiuos mygtukus ir prijungti juos prie atitinkamų socialinių tinklų ir išorinių svetainių, yra naudojami programavimo scenarijai ne iš kompanijos svetainės URL domenų. Jums reikėtų žinoti, kad šios svetainės gali rinkti informaciją, apie tai, ką Jūs veikiate visame internete, įskaitant ir kompanijos svetainės URL.

Taigi jei jūs spustelėsite bet kurį iš šių mygtukų, šios svetainės įregistruos šį veiksmą ir tokiu būdu galės naudoti šią informaciją. Kai kuriais atvejais šios svetainės užregistruos Jus kaip lankytoją, kuris lankėsi svetainėje atitinkančioje kompanijos URL bei konkrečius svetainės puslapius. Jeigu Jūs net nespaudžiate puslapyje pateiktų mygtukų, tačiau esate prisijungęs prie savo paskyros, pavyzdžiui „Facebook“, pasitikrinkite, kaip tiksliai šios paskyros renka informaciją ir sužinokite, kaip atsisakyti ar ištrinti, tokią informaciją. Jūs turėtumėte patikrinti atitinkamas privatumo politikos nuostatas kiekvienoje iš šių svetainių.

Patvirtindami šias sąlygas sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys ir naudojami slapukai (kaip nurodyta pirmiau).

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo Jums patogiu būdu:

Paštu: Sakalų g. 6-45, 08124 Vilnius
Telefonu: +370 5 210 2051
El. paštu: info@borga.lt

Jeigu reikia, kreipkitės į pagrindinę „Borga Group“ būstinę:

Adresatas: Borga IT Support [Borga Group]
Hospitalsgatan 11, SE-532 37 Skara, Sweden

Pagal Švedijos asmens duomenų apsaugos įstatymą turite teisę nemokamai kartą per kalendorinius metus gauti prieigą prie informacijos apie apdorotus jūsų asmens duomenis. Taip pat turite teisę reikalauti, kad asmens duomenys, kurie buvo apdoroti nesilaikant Asmens duomenų apsaugos įstatymo nuostatų, būtų pataisyti, blokuoti arba pašalinti. Taip pat į Borga IT Support galite kreiptis dėl teisių, kurias Jums suteikia Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, įgyvendinimo.


Autoriaus teisės ir kt.

Ši interneto svetainė ir visas jos turinys yra „Borga Group“ nuosavybė, kurią saugo Švedijos autoriaus teisių įstatymas ir kiti intelektinės nuosavybės apsaugos teisės aktai. Šios svetainės ir jos turinio kopijos ir spaudiniai gali būti daromi tik asmeninio naudojimo tikslais. Kitais atvejais būtina gauti aiškų raštišką „Borga Group“ leidimą.

 Vaizdai ir tekstas

Mūsų interneto svetainėje ar kaip nors kitaip pateiktiems vaizdams ir tekstui (gaminių atvaizdai, šriftai, kitokio tipo atvaizdai ir pan.) taikomos toliau nurodytos naudojimo ir autoriaus teisių nuostatos:

 1. Negalite keisti, atgaminti ar platinti medžiagos iš mūsų interneto svetainės tam negavę mūsų raštiško sutikimo. Draudžiama tokią medžiagą naudoti bet kokiems kitiems tikslams, išskyrus iš anksto raštu mūsų nurodytiems.
 2. Draudžiama naudoti tokius vaizdus ir tekstą interneto parduotuvėse arba platinti šią medžiagą trečiosioms šalims.
 3. Privalote laikytis autoriaus teisių apsaugos teisės aktų ir kitų intelektinės nuosavybės apsaugos teisės aktų; taip pat turite žinoti, kad pažeidus tokių teisės aktų nuostatas, Jums gali grėsti atsakomybė. Jeigu norite naudoti mūsų vaizdus ir tekstą, privalote su mumis susisiekti ir nurodyti, kaip norite naudoti vaizdus ir tekstą, kad gautumėte mūsų sutikimą. Susisiekdami su mumis nurodykite savo išsamų adresą.

Atsakomybė

Visas mūsų interneto svetainėje esantis turinys pateikiamas toks, koks yra; „Borga Group“ neprisiima atsakomybės už tokio turinio tikslumą, aktualumą, išsamumą ir pan. Vaizdai (pavyzdžiui, susiję su gaminių spalvomis, dydžiu ir savybėmis) bei brėžiniai, instrukcijų vadovai, kainynai ir kita mūsų interneto svetainėje pateikta informacija nesaisto „Borga Group“. Jeigu naudodamiesi mūsų interneto svetaine siunčiatės kokią nors medžiagą arba gaunate ją kokiais nors kitais būdais, darote tai savo atsakomybe ir rizika.

Pasiliekame teisę keisti ir savo interneto svetainę, ir gaminius, pavyzdžiui, dėl techninių pokyčių.

Vaizdus, tekstą ir duomenis saugo Švedijos autoriaus teisių apsaugos įstatymas ir kiti intelektinės nuosavybės apsaugos aktai (žr. pirmiau pateiktą komentarą dėl autoriaus teisių apsaugos ir t. t.). Visos kainos pateiktos be PVM, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Jokiomis aplinkybėmis neatsakome už kitas interneto svetaines ar jų turinį, net jeigu jose apsilankėte per mūsų interneto svetainėje pateiktas nuorodas. Toks turinys priklauso trečiosioms šalims, „Borga“ jo nekontroliuoja.

Atnaujinta 2021-02-10

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...