Borga
Search

Privatumo politika

Dėkojame, kad lankotės mūsų interneto svetainėje ir domitės įmonės paslaugomis. Mums labai svarbu, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs, todėl esame įsipareigoję gerbti ir saugoti kiekvieno asmens privatumą. Kad išsiaiškintumėte, kaip ir kada mūsų interneto svetainėje renkami ir naudojami Jūsų asmens duomenys, kviečiame susipažinti su mūsų Duomenų apsaugos taisyklėmis.


UAB Borgalita (toliau – Duomenų valdytojas) šiomis duomenų apsaugos taisyklėmis (toliau – Duomenų apsaugos taisyklės) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Duomenų apsaugos taisyklėmis nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir/ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai: UAB Borgalita
Buveinės adresas: Sakalų g. 6-45, 08124 Vilnius
Tel. +370 5 210 2051
El. p. info@borga.lt
PVM mokėtojo kodas: LT255168113

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Duomenų apsaugos taisykles, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šiose Duomenų apsaugos taisyklese.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Taisyklės vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžiamos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679.

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

1. Asmens duomenų rinkimas ir apdorojimas

Neprivalote pateikti savo asmens duomenų, kad galėtumėte naudotis mūsų interneto svetaine. Tačiau tam tikrais atvejais mums reikia informacijos apie Jus, tokios kaip vardas, pavardė, adresas ar kita informacija, kuria remiantis, galėtume su Jumis susisiekti ir pasiūlyti Jums aktualias paslaugas ar prekes. Atitinkamose internetinės svetainės skiltyse (pavyzdžiui, prie užklausų formų) Jus apie tai informuosime.

Laikome ir apdorojame tik Jūsų savanoriškai pateiktą informaciją (tokią kaip vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas ir kita kontaktinė informacija) bei informaciją, kuri automatiškai renkama Jums lankantis mūsų interneto svetainėje (pavyzdžiui, IP adresas, tinklalapių pavadinimai, interneto naršyklė ir operacinė sistema, kreipties data ir laikas, naudotos paieškos sistemos ir atsisiųstų rinkmenų pavadinimai).

Jūsų pateiktą informaciją arba automatiškai surinktą informaciją saugome ir naudojame tam, kad galėtume administruoti ir apdoroti Jūsų užsakymus ir paklausimus, taip pat – su Jumis susisiekti ar, pavyzdžiui, siųsdami naujienlaiškį.

Tiesiogiai jūsų pateikiama informacija:

 • Vardas ir pavardė
 • Telefono numeris
 • Elektroninio pašto adresas

2. Informacija, kaip naudojate mūsų svetaines.

Jeigu Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika.

Slapukai

Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje, serveris tokį apsilankymą automatiškai užregistruoja. Ši informacija išsaugoma žurnalo rinkmenose, be to, paprastai naudojami slapukai. Slapukai – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurios iš interneto serverio siunčiamos į Jūsų naudojamą interneto naršyklę ir išsaugomos kompiuterio standžiajame diske. Slapukai leidžia iš interneto rinkti bendrąją informaciją ir informaciją apie lankytojo įpročius. Ši informacija naudojama tam, kad kitą kartą Jums apsilankius interneto svetainėje būtumėte automatiškai atpažinti ir kad Jums būtų lengviau orientuotis, rasti Jums aktualią informaciją. Mums slapukai padeda interneto svetainę pritaikyti pagal Jūsų domėjimosi sritis, o Jums – išsaugoti savo slaptažodį, kad jo nereikėtų įvesti iš naujo kiekvieną kartą, lankantis mūsų interneto svetainėje. Slapukai neišsaugo Jūsų asmeninės informacijos, tik IP adresą.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pažiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama, pasitelkiant slapukus, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi.

Išsamesnės informacijos apie slapukus ieškokite www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org. Jeigu nepasirinksite nuostatų, neleidžiančių interneto naršyklei priimti slapukų, tai reikš, kad sutinkate juos naudoti.

„Google Analytics“ naudojimas

Šioje svetainėje naudojama „Google“, Inc. (toliau – „Google“) teikiama interneto analizės paslauga „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja slapukus, kad išsiaiškintų, kaip naudojama interneto svetainė. Tokių slapukų sugeneruota informacija apie Jūsų naudojimąsi interneto svetaine bus perduota „Google“ ir saugoma JAV esančiuose serveriuose.

Jeigu šioje interneto svetainėje bus suaktyvinta funkcija, neleidžianti atpažinti IP adreso, Europos ekonominėje erdvėje (EEE) jis bus trumpinamas. Visas IP adresas bus perduotas tik į JAV esantį „Google“ serverį, o ten bus trumpinamas tik ypatingomis aplinkybėmis. Šioje interneto svetainėje suaktyvinta funkcija, neleidžianti atpažinti IP adreso.

Šios interneto svetainės administratorių prašymu, „Google“ naudos sugeneruotą informaciją tam, kad įvertintų, kaip naudojatės šia interneto svetaine, rengtų ataskaitas apie joje atliktus veiksmus ir teiktų jas administratoriams bei apie kitas paslaugas, susijusias su veiksmais šioje interneto svetainėje ir internete.

IP adresai, kuriuos Jūsų naudojama interneto naršyklė nurodys naudojant „Google Analytics“, nebus susieti su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis.

Interneto naršyklės apsaugos nuostatose galite atsisakyti naudoti slapukus, bet neužmirškite, kad tada galėsite naudotis ne visomis šios svetainės funkcijomis (daugiau apie slapukus buvo paaiškinta anksčiau). Taip pat galite rinktis nuostatas, kurios ateityje neleis „Google Analytics“ Jūsų stebėti – tam reikia atsisiųsti ir įdiegti Jūsų naudojamai naršyklei tinkamą „Google Analytics“ atsisakymo plėtinį: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=sv. Ši interneto svetainė naudoja „Google Analytics“ su įjungtu plėtiniu „_anonymizeIp ()“; tai reiškia, kad IP adresai apdorojami sutrumpinti, todėl naudojimo duomenų neįmanoma susieti su konkrečiu naudotoju.

3. Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informaciją apie Jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname ir jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras „Facebook“ tinkle.

4. Kita mūsų renkama informacija.

Mes taip pat galime rinkti ir kitą informacija apie jus, jūsų įrenginį ar jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su Jūsų sutikimu.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pavyzdžiui, informacijos, prašomos pateikti, pildant užklausos formą mūsų svetainėje), tačiau tokiu atveju gali būti, kad mes Jums nepateiksime pasiūlymo ar neatsakysime.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

 • Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus ar paslaugas.
 • Administravimo, statistikos bei analizės tikslais.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu*, pavyzdžiui, siųsti naujienlaiškius, pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą).
 • Kitais būdais su jūsų sutikimu*.

* Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais tikslais.

KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jei yra jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui.
 • teikiant paslaugas – „Borga Group“ įmonėms ir mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 • teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Ši informacija taip pat gali būti perduodama ES ir EEE viduje bei už jų ribų.

KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Naudodami technines ir organizacines priemones kaip galėdami saugome savo interneto svetainę ir kitas sistemas nuo asmeninės informacijos praradimo, sunaikinimo, prieigos, pakeitimo ar platinimo dėl teisės tam neturinčių asmenų kaltės, ir imsimės visų įmanomų veiksmų, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis. Tačiau neturėtumėte užmiršti, kad naudotis internetu nėra visiškai saugu, ir dėl šios priežasties negalime garantuoti visos internetu Jūsų ar Jums siunčiamos informacijos saugumo ir vientisumo.

Jūsų duomenis saugosime 5 metus po paskutinio jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis ar turiniu dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų nebūtų galima atgaminti.

JŪSŲ TEISĖS

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

 • Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);
 • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);
 • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė “būti pamirštam”);
 • Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);
 • Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti);
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara.

Jei nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, įskaitant profiliavimą, galite rašyti elektroninį laišką adresu info@borga.lt arba skambinti telefonu +370 5 210 2051 ir nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu ir/arba, kad nebūtų taikomas tik automatizuotas, įskaitant profiliavimą**, jūsų asmens duomenų tvarkymas, nenurodydami nesutikimo motyvų.

** Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis automatizuotu, įskaitant profiliavimą, tvarkymo būdu arba tam prieštarauti.

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai adresu Sakalų g. 6-45, 08124 Vilnius, Lietuva; paštu: Sakalų g. 6-45, 08124 Vilnius, Lietuva; el. paštu: info@borga.lt.

Duomenų valdytojas gavęs tokį prašymą ar nurodymą, ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo kreipimosi dienos, pateikia atsakymą bei atlieka prašyme nurodytus veiksmus ar atsisako juos atlikti. Prireikus nurodytas laikotarpis gali būti pratęsiamas dar dviem mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Tokiu atveju, per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo dienos Duomenų valdytojas informuoja Duomenų subjektą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis.

Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, išskyrus nesutikimą tvarkyti asmenis duomenis tiesioginės rinkodaros būdu, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE

Duomenų valdytojo interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas, kurių Duomenų valdytojas nekontroliuoja. Duomenų valdytojas neatsako už informaciją, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Turite perskaityti privatumo nuostatas, taikomas trečiųjų šalių svetainėms ir paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Socialinių tinklų mygtukai

Šios svetainės puslapiuose pamatysite daugelį socialinių tinklų mygtukų. Tai leidžia vartotojams dalintis arba žymėti tinklalapyje pateiktą informaciją. Esantys mygtukai yra: „Facebook“, „Youtube“, „Instagram“, „Pinterest“ ir kt. Siekiant įdiegti šiuos mygtukus ir prijungti juos prie atitinkamų socialinių tinklų ir išorinių svetainių, yra naudojami programavimo scenarijai ne iš kompanijos svetainės URL domenų. Jums reikėtų žinoti, kad šios svetainės gali rinkti informaciją, apie tai, ką Jūs veikiate visame internete, įskaitant ir kompanijos svetainės URL.

Taigi jei jūs spustelėsite bet kurį iš šių mygtukų, šios svetainės įregistruos šį veiksmą ir tokiu būdu galės naudoti šią informaciją. Kai kuriais atvejais šios svetainės užregistruos Jus kaip lankytoją, kuris lankėsi svetainėje atitinkančioje kompanijos URL bei konkrečius svetainės puslapius. Jeigu Jūs net nespaudžiate puslapyje pateiktų mygtukų, tačiau esate prisijungęs prie savo paskyros, pavyzdžiui „Facebook“, pasitikrinkite, kaip tiksliai šios paskyros renka informaciją ir sužinokite, kaip atsisakyti ar ištrinti, tokią informaciją. Jūs turėtumėte patikrinti atitinkamas privatumo politikos nuostatas kiekvienoje iš šių svetainių.

Patvirtindami šias sąlygas sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys ir naudojami slapukai (kaip nurodyta pirmiau).

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šiose Duomenų apsaugos taisyklėse pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo Jums patogiu būdu:

Paštu: Sakalų g. 6-45, 08124 Vilnius
Telefonu: +370 5 210 2051
El. paštu: info@borga.lt

Jeigu reikia, kreipkitės į pagrindinę „Borga Group“ būstinę:

Adresatas: Borga IT Support
Borga Group
Hospitalsgatan 11
SE-532 37 Skara
Sweden

Pagal Švedijos asmens duomenų apsaugos įstatymą turite teisę nemokamai kartą per kalendorinius metus gauti prieigą prie informacijos apie apdorotus jūsų asmens duomenis. Taip pat turite teisę reikalauti, kad asmens duomenys, kurie buvo apdoroti nesilaikant Asmens duomenų apsaugos įstatymo nuostatų, būtų pataisyti, blokuoti arba pašalinti.


Autoriaus teisės ir kt.

Ši interneto svetainė ir visas jos turinys yra „Borga Group“ nuosavybė, kurią saugo Švedijos autoriaus teisių įstatymas ir kiti intelektinės nuosavybės apsaugos aktai. Šios svetainės ir jos turinio kopijos ir spaudiniai gali būti daromi tik asmeninio naudojimo tikslais. Jeigu jų reikia ne asmeniniam naudojimui, o kam nors kitam, būtina gauti aiškų raštišką „Borga Group“ leidimą. Šioje interneto svetainėje paskelbto teksto, nuotraukų ir kitų dokumentų negalima atgaminti, perduoti, kopijuoti ar platinti tam negavus „Borga Group“ rinkodaros skyriaus raštiško sutikimo. Lankytojai privalo laikytis šių taisyklių, o jeigu jų nepaisys, jiems gali tekti už tai atsakyti.

Vaizdai ir tekstas

Mūsų interneto svetainėje ar kaip nors kitaip pateiktiems vaizdams ir tekstui (gaminių atvaizdai, šriftai, kitokio tipo atvaizdai ir pan.) taikomos toliau nurodytos naudojimo ir autoriaus teisių nuostatos:

1. Negalite keisti, atgaminti ar platinti medžiagos iš mūsų interneto svetainės tam negavę mūsų raštiško sutikimo. Draudžiama tokią medžiagą naudoti bet kokiems kitiems tikslams, išskyrus iš anksto raštu mūsų nurodytiems.

2. Draudžiama naudoti tokius vaizdus ir tekstą interneto parduotuvėse arba platinti šią medžiagą trečiosioms šalims.

3. Negavus mūsų aiškaus raštiško sutikimo, vaizdus ir tekstą galima naudoti tik asmeniniais tikslais.

4. Privalote laikytis autoriaus teisių apsaugos teisės aktų ir kitų intelektinės nuosavybės apsaugos teisės aktų; taip pat turite žinoti, kad pažeidus tokių teisės aktų nuostatas, Jums gali grėsti atsakomybė. Jeigu norite naudoti mūsų vaizdus ir tekstą, privalote su mumis susisiekti ir nurodyti, kaip norite naudoti vaizdus ir tekstą, kad gautumėte mūsų sutikimą. Susisiekdami su mumis nurodykite savo išsamų adresą.


Atsakomybė

Visas mūsų interneto svetainėje esantis turinys pateikiamas toks, koks yra; „Borga Group“ neprisiima atsakomybės už tokio turinio tikslumą, aktualumą, išsamumą ir pan. Vaizdai (pavyzdžiui, susiję su gaminių spalvomis, dydžiu ir savybėmis) bei brėžiniai, instrukcijų vadovai, kainynai ir kita mūsų interneto svetainėje pateikta informacija nesaisto „Borga Group“. Jeigu naudodamiesi mūsų interneto svetaine siunčiatės kokią nors medžiagą arba gaunate ją kokiais nors kitais būdais, darote tai savo atsakomybe ir rizika.

Pasiliekame teisę keisti ir savo interneto svetainę, ir gaminius, pavyzdžiui, dėl techninių pokyčių.

Vaizdus, tekstą ir duomenis saugo Švedijos autoriaus teisių apsaugos įstatymas ir kiti intelektinės nuosavybės apsaugos aktai (žr. pirmiau pateiktą komentarą dėl autoriaus teisių apsaugos ir t. t.). Visos kainos pateiktos be PVM, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Jokiomis aplinkybėmis neatsakome už kitas interneto svetaines ar jų turinį, net jeigu jose apsilankėte per mūsų interneto svetainėje pateiktas nuorodas. Toks turinys priklauso trečiosioms šalims, „Borga“ jo nekontroliuoja.

Atnaujinta 2018-05-08

Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...