Search
Susisiekite

Statybos procesas iš penkių paprastų žingsnių

Borga visiškai kontroliuoja visą statybos grandinę. Tai reiškia, kad galime užtikrinti plieninio pastato kokybę ir kainą, kuri nesikeis statybos procesui įsibėgėjus. Be to, pastatas bus užbaigtas laiku. Mes viską visiškai kontroliuojame, taip jums užtikrindami neįkainojamą saugumą.

1. Teisingi techniniai duomenys

Borga plieniniai pastatai visada statomi pagal klientų poreikius, pageidavimus ir reikalavimus. Įgudę mūsų pardavimo skyriaus darbuotojai padės visa tai išdėstyti, kad statybos projektas galėtų pereiti į kitą lygį.

2. Lankstus planavimas

Kai išsiaiškinsime jūsų poreikius, bus pradėtas detalaus planavimo procesas. Patyrę Borga projektų vadovai ir inžinieriai parengs visus brėžinius ir dokumentus, kurie būtini statybos leidimui gauti.

3. Šiuolaikiška gamyba

Visi mūsų statybos sistemų laikantieji komponentai, stogo dangos lakštai ir sienų apkala gaminami Borga gamyklose. Rėmai virinami Lenkijoje esančioje šiuolaikiškoje, automatizuotoje gamykloje.

4. Montuotojų brigada

Montavimo darbų vadovas iš atitinkamos šalies ir įgudusi montuotojų brigada sumontuos jūsų pastatą ir patikrins kiekvienos dalies kokybę. Kadangi mūsų montuotojų brigados puikiai nusimano apie mūsų gaminius ir statybos sistemas, galite būti tikri, kad darbas bus atliktas greitai ir tinkamai.

5. Užbaigtas pastatas

Jūsų plieninis pastatas jau užbaigtas, taigi per trumpą laiką turite pagal užsakymą pastatytą pastatą. Projekto vadovas atliks galutinį pastato patikrinimą. Jūs gausite skaitmeninės formos galutinę dokumentaciją, įskaitant brėžinius, medžiagų techninius duomenis ir kitą informaciją, dėl kurios buvo susitarta.

Neprilygstamas patvarumas

Borga statybos procesas yra labai nesudėtingas, įskaitant techninius duomenis, planavimą, montavimą ir užbaigtą pastatą, tačiau mes sau kaip gamintojui ir statytojui keliame labai aukštus reikalavimus. Tų pačių principų laikomės vykdydami visus projektus, visai nesvarbu, ar statome standartinį nustatytų matmenų pastatą ar pastatą pagal užsakymą. Visada gausite tai, ką užsakėte.

  • Susisiekite su mumis!

    Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

    Pildyti užklausą

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...