Search
Susisiekite

Tinkamai parinkti statybiniai lakštai – puikaus rezultato garantija

Borga turi ilgametę profiliuotų lakštų gamybos ir plieninių pastatų statybos patirtį. Todėl mums puikiai žinomi techniniai ir kokybės reikalavimai, taikomi šiuolaikinėms sienų ar stogo sistemoms.

Tai taip pat reiškia, kad puikiai išmanome, kaip, naudojant metalo lakštus, sukurti šiuolaikišką, tradicinę, tvarkingą ar didingą pastato išvaizdą. Mielai jums padėsime išsirinkti stogo dangos lakštus, sienų dangos lakštus ir jų spalvų paletes, kad pastatas būtų ekonomiškas, funkcionalus ir patrauklus.

Projektuodami naujus profilius siekiame išlaikyti pusiausvyrą tarp dizaino, laikomosios galios ir denginio pločio. Mums vienodai svarbus ir bendrasis jūsų pastato ekonomiškumas, ir jo išvaizda.

Užtikrinta ilga techninio eksploatavimo trukmė

Žaliavą perkame iš geriausių plieno gamintojų, todėl galime užtikrinti, kad mūsų profiliai bus ne tik ilgai eksploatuojami, bet ir gerai atrodys visą eksploatavimo laiką. Viskas labai paprasta – geri gaminiai gaunami iš gerų žaliavų.

statybiniai lakštaiDvigubas paviršiaus dangos sluoksnis

Lakštų paviršių sudaro keli sluoksniai, kurie dar padengiami patvaria poliesterio danga, todėl paviršius ilgai nenusidėvės, o jo spalvos neišbluks. Siūlome patikrintą ir išbandytą dažymo sistemą, kuri apsaugo lakštus nuo korozijos.

RODYTI VISUS PROFILIUOTUS LAKŠTUS

KLAUSTI

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...