Search
Susisiekite
Ieškoti

Kokie techniniai sprendimai taikomi Borga statiniams?

Borga sprendimas – plienine stogo ir fasado danga, t.y. profiliuotais lakštais arba daugiasluoksnėmis plokštėmis (Sandwich) dengtos metalo konstrukcijos.

Atsakymas

Mūsų vykdomi projektai paremti dviem populiariais techniniais sprendimais: kintančio skerspjūvio suvirinti profiliuoti rėmai arba klasikinio rėmo kolonos su santvaromis.

Borga kintančio skerspjūvio suvirinti profiliuotas rėmas – tai kompozicinis rėmas, sudaryti iš skirtingų plieno juostų,suprojektuotų ir suvirintų gamykloje. Toks sprendimas padeda sumažinti konstrukcijų svorį – rėmo sienelė tarpais yra paploninama, bet paties rėmo tvirtumas išlieka. Taip pat didelis šių Borga konstrukcijų pranašumas yra estetinė išvaizda, nes mūsų rėmai nuo kitų rinkoje siūlomų rėmų akivaizdžiai išsiskiria jau iš pirmo žvilgsnio.

Borga santvara sudaryta iš suvirintų elementų ir šaltai valcuotų sekcijų, kurios naudojamos kaip įstrižainės. Montavimo skylės suvirintuose elementuose yra išmušamos moderniomis mašinomis – taip yra išvengiama santvaros elementų nesutapimo statybų aikštelėje, tuo pačiu – ir laiko praradimo.

Antrinę konstrukciją paprastai sudaro Z profiliai, prie kurių yra tvirtinami profiliuoti skardiniai lakštai arba daugiasluoksnės plokštės.

Ar informacija buvo naudinga?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...