Borga
Search

Sienų danga

sienų danga

Sienų danga tokia pati svarbi Jūsų pastatui kaip ir stogo danga. Ji ne tik apsaugo Jūsų turtą, tačiau padeda ir gero įspūdžio apie Jūsų veiklą sukūrimui.

Būtent tokia ir yra Borga sienų danga. Jūsų pastato bendra ekonomika ir išvaizda mums – svarbūs veiksniai, todėl siekiame, kad kiekvienas Borga fasado profilis užtikrintų nepriekaištingą Jūsų sienų tvirtumą ir puikią estetinę išvaizdą.

Kreipkitės – mielai padėsime Jums išsirinkti tokią plieninę sienų dangą, kuri Jūsų pastatą padarytų ekonomišką, estetiškai išvaizdų ir funkcionalų. Patarsime Jums skardos profilio, padengimo, spalvos ir kitais klausimais.

Sienų dangos sprendimas vidaus ir išorės apdailai

Borga siūlo įvairius sienų apdailos sprendimus: nuo kokybiškos fasadų apkalos iki estetiškų fasadų apdailos sprendimų plieno konstrukcijų pastatams (pramonei, žemės ūkiui ar sportui). Sieniniai Borga profiliai gaminami iš šiuolaikiškų žaliavų, todėl priežiūros kaštai tampa minimalūs, o savybės išlieka nepakitusios ilgą laiką.

Paprastas ir lengvas tvirtinimas

Visi mūsų sienų dangos profiliai turi specialią šoninę užleidimo briauną, leidžiančią patikimai atlikti montavimo darbus. Be to, skardinė sienų danga yra lengva ir nesunkiai apdorojama, jai sumontuoti nereikia ypatingų įgūdžių ar įrankių, tad darbas gali būti atliktas gana sparčiai. Kiekvieno lakšto ilgis apskaičiuojamas, remiantis projektu ar kliento pageidavimais, ir gamykloje nupjaunamas pagal konkrečios sienos vietos, kur lakštas bus tvirtinamas, ilgį.

Plieninės sienų dangos privalumai:

  • Ilgas tarnavimo laikas
  • Greitai montuojama
  • Mažos montavimo sąnaudos
  • Lengvai pakeičiama (permontuojama)
  • Galimi įvairūs spalvų deriniai
  • Įvairi profilių pasiūla
  • Lengva
  • Medžiagos gali būti perdirbtos ir vėl panaudotos

Susisiekite su mumis!

Susisiekti

Borga stogo danga   GARANTIJOS IR SĄLYGOS    LIKUČIai

 

BORGA VVP 45

Sienų danga

Stiprus profiliuotas sienų lakštas. Paprastai naudojamas kaip pramoninių ir komercinių pastatų sienų apkala. Šie naujoviški lakštai pastato fasadui suteikia gyvą, nesenstančią išvaizdą.

DAUGIAU APIE VVP 45

BORGA VVP 18

Sienų danga

Paprastai Borga VVP 18 profiliai naudojami kaip pramoninių ir didesnių komercinių bei gyvenamųjų pastatų sienų apkala. Šis naujoviškas profilis pastato fasadui suteiks gyvą, tradicinę ir nesenstančią išvaizdą.

DAUGIAU APIE VVP 18

BORGA VP 45

Sienų danga

VP 45 stiprus profilis, ypač tinkamas tada, kai būtinas didelis atstumas tarp atramų. Borga VP 45 profilis paprastai naudojamas kaip pramoninių ir komercinių plieno konstrukcijų statinių sienų apkala. Tradicinė, tačiau šiek tiek pagerinta forma suteiks fasadui patrauklumo.

DAUGIAU APIE VP 45

BORGA PP 2

Dekoratyvinė skarda

Borga PP2 lakštų profilis yra labai žemas, todėl jis naudojami vidaus sienoms, luboms, kaminams, durims, vartams ar pan. apskardinti, konteineriams ar dekoratyviniais tikslais.

DAUGIAU APIE PP 2

BORGA SINUS 40

Sienų danga

Borga Sinus 40 profilis paprastai naudojamas kaip komercinių pastatų sienų apkala, tačiau tinka visur, kur keliami aukšti reikalavimai pastato išvaizdai. Profiliuotieji lakštai Sinus – šiuolaikiški ir nesenstantys, todėl bet kuriam pastatui suteiks ilgalaikio patrauklumo.

DAUGIAU APIE SINUS 40 

BORGA BPE 18

Sienų danga

Borga BPE 18 – tradiciniai masyvūs profiliuotieji lakštai ,primenantys medines lentas. Borga BPE 18 profiliuotieji lakštai naudojami kaip įvairių pastatų sienų apkala. Dėl optimizuoto aprėpties ploto jie yra vienas iš ekonomiškiausių mūsų sprendinių.

daugiau apie BPE 18

Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...