Borga
Search

Sienų danga

sienų danga

Sienų danga tokia pati svarbi Jūsų pastatui kaip ir stogo danga. Ji ne tik apsaugo Jūsų turtą, tačiau padeda ir gero įspūdžio apie Jūsų veiklą sukūrimui.

Būtent tokia ir yra Borga sienų danga. Jūsų pastato bendra ekonomika ir išvaizda mums – svarbūs veiksniai, todėl siekiame, kad kiekvienas Borga fasado profilis užtikrintų nepriekaištingą Jūsų sienų tvirtumą ir puikią estetinę išvaizdą.

Kreipkitės – mielai padėsime Jums išsirinkti tokią plieninę sienų dangą, kuri Jūsų pastatą padarytų ekonomišką, estetiškai išvaizdų ir funkcionalų. Patarsime Jums skardos profilio, padengimo, spalvos ir kitais klausimais.

Sienų dangos sprendimas vidaus ir išorės apdailai

Borga siūlo įvairius sienų apdailos sprendimus: nuo kokybiškos fasadų apkalos iki estetiškų fasadų apdailos sprendimų plieno konstrukcijų pastatams (pramonei, žemės ūkiui ar sportui). Sieniniai Borga profiliai gaminami iš šiuolaikiškų žaliavų, todėl priežiūros kaštai tampa minimalūs, o savybės išlieka nepakitusios ilgą laiką.

Paprastas ir lengvas tvirtinimas

Visi mūsų sienų dangos profiliai turi specialią šoninę užleidimo briauną, leidžiančią patikimai atlikti montavimo darbus. Be to, skardinė sienų danga yra lengva ir nesunkiai apdorojama, jai sumontuoti nereikia ypatingų įgūdžių ar įrankių, tad darbas gali būti atliktas gana sparčiai. Kiekvieno lakšto ilgis apskaičiuojamas, remiantis projektu ar kliento pageidavimais, ir gamykloje nupjaunamas pagal konkrečios sienos vietos, kur lakštas bus tvirtinamas, ilgį.

Plieninės sienų dangos privalumai:

  • Ilgas tarnavimo laikas
  • Greitai montuojama
  • Mažos montavimo sąnaudos
  • Lengvai pakeičiama (permontuojama)
  • Galimi įvairūs spalvų deriniai
  • Įvairi profilių pasiūla
  • Lengva
  • Medžiagos gali būti perdirbtos ir vėl panaudotos

Susisiekite su mumis!

Susisiekti

Borga stogo danga   GARANTIJOS IR SĄLYGOS    LIKUČIai

 

BPE 18 – sienoms skirti universalūs, ekonomiški profiliuotieji lakštai

Sienų danga

Borga BPE 18 – tradiciniai masyvūs profiliuotieji lakštai, primenantys medines lentas. Borga BPE 18 profiliuotieji lakštai naudojami kaip įvairių pastatų sienų apkala. Dėl optimizuoto aprėpties ploto jie yra vienas iš ekonomiškiausių mūsų sprendinių.

Daugiau apie BPE 18
Classic – stogo dangos lakštai su užlenkta siūle ‒ tradiciški ir patrauklūs

Stogo ir sienų danga

Borga Classic – tai nesenstanti klasika. Dėl savo formos paprastumo ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Valcuojama Classic sistema gali būti naudojama ir fasadų apdailai.

Daugiau apie Classic
Sinus 40 – šiuolaikiškas, išskirtinis sienų profilis

Sienų danga

Borga Sinus 40 profilis paprastai naudojamas kaip komercinių pastatų sienų apkala, tačiau tinka visur, kur keliami aukšti reikalavimai pastato išvaizdai. Profiliuotieji lakštai Sinus – šiuolaikiški ir nesenstantys, todėl bet kuriam pastatui suteiks ilgalaikio patrauklumo.

Daugiau apie Sinus 40
PP 2 – puošni, lengva, žemo profilio skarda

Dekoratyvinė skarda

Borga PP2 lakštų profilis yra labai žemas, todėl jis naudojami vidaus sienoms, luboms, kaminams, durims, vartams ar pan. apskardinti, konteineriams ar dekoratyviniais tikslais.

Daugiau apie PP 2
VP 45 – patvarus profilis, skirtas dideliems sienų paviršiams

Sienų danga

VP 45 stiprus profilis, ypač tinkamas tada, kai būtinas didelis atstumas tarp atramų. Borga VP 45 profilis paprastai naudojamas kaip pramoninių ir komercinių plieno konstrukcijų statinių sienų apkala. Tradicinė, tačiau šiek tiek pagerinta forma suteiks fasadui patrauklumo.

Daugiau apie VP 45
VVP 18 – estetiški sienų profiliai dideliems pastatams

Sienų danga

Paprastai Borga VVP 18 profiliai naudojami kaip pramoninių ir didesnių komercinių bei gyvenamųjų pastatų sienų apkala. Šis naujoviškas profilis pastato fasadui suteiks gyvą, tradicinę ir nesenstančią išvaizdą.

Daugiau apie VVP 18
VVP 45 – stiprus, gerai atrodantis profiliuotasis sienų lakštas

Sienų danga

Paprastai naudojamas kaip pramoninių ir komercinių pastatų sienų apkala. Šie naujoviški lakštai pastato fasadui suteikia gyvą, nesenstančią išvaizdą.

Daugiau apie VVP 45
Ekonomi – vieni iš populiariausių profiliuotųjų lakštų, naudojami ir kaip stogų danga, ir kaip sienų apkala

Stogo ir sienų danga

Borga Ekonomi profilis yra neaukštas, o aprėptis – plati. Jie simetriški, todėl plačiai pritaikomi, nes jiems išlaikyti nereikia sudėtingos konstrukcijos.

Daugiau apie Ekonomi
TR 45 – stogams skirtas stiprus profilis

Stogo danga

Borga TR 45 profiliai paprastai naudojami kaip pramoninių ir komercinių plieno konstrukcijų statinių stogo danga, kuriai būdinga plati aprėptis ir labai didelė laikomoji galia. Dėl aukšto profilio lakštai puikiai tinka ten, kur daug sninga arba kur būtinas itin geras lietaus vandens nutekėjimas.

Daugiau apie TR 45
Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...