Borga
Search

Nauja konstrukcijų dažymo sistema su dar daugiau privalumų!

  • Remai - Nauja dazymo sistema | Borga

Borga pristato naują ekologišką dažymo sistemą, pasižyminčią geresniu atsparumu korozijai ir ilgesniu garantiniu laikotarpiu

 

Ieškantiems tvaraus plieninio pastato ar angaro, nuo šiol yra dar daugiau priežasčių pasirinkti Borga, kaip vieną iš patikimiausių partnerių.

Borga visada orientuojasi į inovatyvius sprendimus, todėl 2020 m. pavasarį nusprendė atnaujinti savo plieninio pastato pasiūlymą, pristatydama patvaresnę ir ekologiškesnę metalinių rėmų dažymo sistemą.

Nauja dažymo sistema:

  • Didesnis patvarumas
  • Ekologiškumas
  • Ilgesnis garantinis laikotarpis

Nauja Borga poliurėjos dažymo sistema sukurta bendradarbiaujant su vienu iš pramoninių dangų gamintojų lyderiu Hempel®. Lyginant šią dažymo sistemą su kitomis, galima išskirti net kelis jos pranašumus: vienas jų – patvarumas, t.y. paviršiaus atsparumas įvairiems įbrėžimams. Taigi kuo mažiau pažeidimų, tuo mažiau korekcinių perdažymų. O tai reiškia greitesnį konstrukcijų surinkimo procesą.

Šios naujos dažymo sistemos gamybos būdas, lyginant su tradicine poliuretano dažymo sistema, išskiria daug mažiau lakiųjų organinių junginių – drąsiai galima teigti, kad Borga rėmų dažymo sistema yra ekologiška. Taigi įsigydami Borga plieninį pastatą, Jūs prisidėsite prie savo verslo, savo veiklos tvarumo tikslų įgyvendinimo.

Darek Grzelinski, director at Borga | BORGA– Mūsų klientai vis dažniau teiraujasi aplinkai saugesnių ir korozijai atsparesnių konstrukcijų. Borga jau ilgą laiką savo rėmų dažymui naudoja Hempel® produkciją. Tad, atsižvelgdami į klientų pageidavimus, su šiais partneriais sukūrėme naują konstrukcijų dažymo sistemą.

Darek Grzelinski, Borga gamyklos Lenkijoje direktorius

Didesnis atsparumas korozijai – ilgesnis tarnavimo laikas

Viršutinis sluoksnis yra itin blizgus ir spalvą išlaiko ypač ilgai vidutinio koroziškumo sąlygomis. Paviršiaus atsparumas oksidacijai yra žymiai didesnis, lyginant su epoksidinėmis dangomis. O tai reiškia, kad Borga metaliniams rėmams bus suteikta konkurencinga C3M korozijos klasės apsauga.

Pasitaikius ypač aukšto lygio korozijos sąlygoms, didesnį atsparumą korozijai būtų galima išgauti rėmus padengus dar vienu ar dviem papildomais dažų sluoksniais. Pastarasis variantas užtikrintų C5M atsparumą korozijai ir tai būtų netgi efektyvesnis būdas nei cinko danga!

Ilgesnis garantinis laikotarpis

Be šių naujosios dažymo sistemos privalumų kaip kad patvarumas ir ekologiškumas, mūsų klientai gaus dar vieną naudą – net 5 metų garantiją be jokių papildomų išlaidų!

Naujienos 2020-09-12

Statybininkų diena | 2020

Sveikiname visus kolegas, partnerius ir klientus su profesine švente – statybininkų diena! Tegul jūsų statomi pastatai būna tvirti ir patikimi, o jūsų gyvenimas – kupinas džiaugsmo ir pasididžiavimo sava profesija. Nuoširdžiai linkime sėkmės visuose darbuose. UAB Borgalita

Naujienos 2020-05-28

Metalo konstrukcijų pastatai – puiki alternatyva gelžbetonio statiniams

Pastaraisiais metais metalo konstrukcijų industrija sparčiai išaugo ir toliau nuosekliai auga. Taigi kaip ir verslininkai, taip ir vis daugiau ūkininkų įsitikina, kad geriausias pasirinkimas ieškant optimalaus bet kurios paskirties žemės ūkio statinio – plieniniai angarai. Esminis jų pranašumas – metalo savybės. Metalas yra lengvas, lankstus, ir elastingas, tuo pačiu – ir patvarus bei tvirtas, todėl […]

Naujienos 2020-03-16

Informacija dėl darbo karantino metu

Reaguodami į Lietuvoje paskelbtą karantiną, susijusį su koronaviruso (COVID-19) plitimu, informuojame apie pokyčius mūsų veiklos organizavime: UAB „Borgalita“ darbo laikas nesikeičia. Ribosime gyvą kontaktą su klientais ir partneriais. STOGO IR FASADŲ DANGA IR JŲ PRIEDAI Siekdami užtikrinti Jūsų ir savo saugumą, konsultacijų gyvai neteiksime. Visi užsakymai ir kiti klausimai bus sprendžiami TIK nuotoliniu būdu, t.y. elektroniniu paštu […]

Naujienos 2020-02-07

Susitikite su mumis parodoje „Māja I 2020“, Latvijoje

2020 m. birželio 12-14 d. dalyvausime 34-oje tarptautinėje statybų pramonės parodoje „Māja I 2020“ (liet. k. Būstas I 2020), Latvijoje, Rygoje. Kviečiame aplankyti mūsų stendą (Nr. M4/N1), kur pristatysime Borga metalo konstrukcijų pastatus verslui (pramonei, komercijai), ūkiui ar sportui. „Māja I 2020“ paroda – vienas didžiausių statybų pramonės renginių Latvijoje. Jos paskirtis – apžvelgti paskutines tendencijas ir naujausias technologijas […]

Naujienos 2020-01-30

Mums – „Stipriausi Lietuvoje 2018-2019“ sertifikatas!

UAB Borgalita – patikimas partneris, padedanti kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį. „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018-2019“ – šiuo sertifikatu pažymima, kad esame finansiškai patikima Lietuvos įmonė ir turime gerą kredito istoriją.

Rodyti naujienų archyvą
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...