Search

Nauja konstrukcijų dažymo sistema su dar daugiau privalumų!

  • Remai - Nauja dazymo sistema | Borga

Borga pristato naują ekologišką dažymo sistemą, pasižyminčią geresniu atsparumu korozijai ir ilgesniu garantiniu laikotarpiu

 

Ieškantiems tvaraus plieninio pastato ar angaro, nuo šiol yra dar daugiau priežasčių pasirinkti Borga, kaip vieną iš patikimiausių partnerių.

Borga visada orientuojasi į inovatyvius sprendimus, todėl 2020 m. pavasarį nusprendė atnaujinti savo plieninio pastato pasiūlymą, pristatydama patvaresnę ir ekologiškesnę metalinių rėmų dažymo sistemą.

Nauja dažymo sistema:

  • Didesnis patvarumas
  • Ekologiškumas
  • Ilgesnis garantinis laikotarpis

Nauja Borga poliurėjos dažymo sistema sukurta bendradarbiaujant su vienu iš pramoninių dangų gamintojų lyderiu Hempel®. Lyginant šią dažymo sistemą su kitomis, galima išskirti net kelis jos pranašumus: vienas jų – patvarumas, t.y. paviršiaus atsparumas įvairiems įbrėžimams. Taigi kuo mažiau pažeidimų, tuo mažiau korekcinių perdažymų. O tai reiškia greitesnį konstrukcijų surinkimo procesą.

Šios naujos dažymo sistemos gamybos būdas, lyginant su tradicine poliuretano dažymo sistema, išskiria daug mažiau lakiųjų organinių junginių – drąsiai galima teigti, kad Borga rėmų dažymo sistema yra ekologiška. Taigi įsigydami Borga plieninį pastatą, Jūs prisidėsite prie savo verslo, savo veiklos tvarumo tikslų įgyvendinimo.

Darek Grzelinski, director at Borga | BORGA– Mūsų klientai vis dažniau teiraujasi aplinkai saugesnių ir korozijai atsparesnių konstrukcijų. Borga jau ilgą laiką savo rėmų dažymui naudoja Hempel® produkciją. Tad, atsižvelgdami į klientų pageidavimus, su šiais partneriais sukūrėme naują konstrukcijų dažymo sistemą.

Darek Grzelinski, Borga gamyklos Lenkijoje direktorius

Didesnis atsparumas korozijai – ilgesnis tarnavimo laikas

Viršutinis sluoksnis yra itin blizgus ir spalvą išlaiko ypač ilgai vidutinio koroziškumo sąlygomis. Paviršiaus atsparumas oksidacijai yra žymiai didesnis, lyginant su epoksidinėmis dangomis. O tai reiškia, kad Borga metaliniams rėmams bus suteikta konkurencinga C3M korozijos klasės apsauga.

Pasitaikius ypač aukšto lygio korozijos sąlygoms, didesnį atsparumą korozijai būtų galima išgauti rėmus padengus dar vienu ar dviem papildomais dažų sluoksniais. Pastarasis variantas užtikrintų C5M atsparumą korozijai ir tai būtų netgi efektyvesnis būdas nei cinko danga!

Ilgesnis garantinis laikotarpis

Be šių naujosios dažymo sistemos privalumų kaip kad patvarumas ir ekologiškumas, mūsų klientai gaus dar vieną naudą – net 5 metų garantiją be jokių papildomų išlaidų!

Naujienos 2021-06-01

Borga veiklos 2020-aisiais rezultatai – kone rekordiniai

Borga Gruppen 2020-ieji metai buvo itin sėkmingi! Rezultatas – konsoliduotas pelnas – 2,5 mln. EUR (25 mln. SEK) nuo 60,2 mln. EUR (602 mln. SEK) pardavimų. Nepaisant visų iššūkių ir pandemijos padarinių, Borga – plieninius statinius ir statybinius komponentus gaminanti įmonė – sugebėjo išlaikyti augimo tempą ir pasiekti puikių rezultatų. – Mes dėjome daug daugiau […]

Naujienos 2021-04-13

Borga sprendimai teniso ir padelio kortams Plungėje

Ir vėl džiaugiamės, kad galime pranešti apie dar vieną sporto paskirties pastatą, kuriam užsakovai pasirinko Borga sprendimus! Šiemet Plungėje bus įrengtas modernus Teniso slėnis. Tai bus 2080 m2 pastatas su dviem teniso ir dviem padelio teniso kortais. Per birželį planuojama įrengti pamatus. Tada atvyks Borga profiliuotos metalo konstrukcijos, kurios kartu su stogu ir sienomis bus […]

Naujienos 2021-03-24

Pirmasis Borga sporto kompleksas Lietuvoje

Džiaugiamės pranešdami, kad prieš keletą savaičių pasirašėme sutartį dėl pirmojo Borga sporto komplekso Lietuvoje statybų! Tai bus didžiulis pastatas Mažeikiuose su įvairiomis sporto zonomis: 2 teniso aikštelės, 2 padelio aikštės, 2 paplūdimio tinklinio aikštelės, 1 „3 prieš 3“ krepšinio aikštelė ir net baseinas su SPA ir pirtimis. Šiuo metu vyksta projektavimo darbai, 2021 m. gegužės […]

Naujienos 2021-02-15

Borga Lietuvoje – jau 20 metų!

Norime pasidžiaugti su visais drauge – šį vasarį minime veiklos vykdymo Lietuvoje 20-ąją sukaktį! Apskritai Borga ėmė veikti nuo 1973 m. (Švedijoje). Šitiek daug metų kaupę tarptautinę patirtį, užtikrintai galime teigti, kad esame tikri profesionalai. Dėkojame visiems partneriams, klientams ir kolegoms už pasitikėjimą ir galimybę augti kartu. Tikime, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausime.

Naujienos 2021-01-14

Dirbame ištisus metus!

Dauguma linkę manyti, kad angarą ar kitą statinį galima statyti tik šiltuoju metų laiku. Tačiau, iš tiesų, ar tai būtų žiema, ruduo, pavasaris ar vasara, mes dirbame visada! Taip, niekas negali paneigti, kad geriausia dirbti yra tada, kai žemė nėra sustingusi ar permirkusi, kai šilta ir nelyja. Atsiradus keblumams, visada ieškome, kaip juos greičiau išspręsti, […]

Rodyti naujienų archyvą
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...