Search
Susisiekite

Nauja konstrukcijų dažymo sistema su dar daugiau privalumų!

  • Remai - Nauja dazymo sistema | Borga

Borga pristato naują ekologišką dažymo sistemą, pasižyminčią geresniu atsparumu korozijai ir ilgesniu garantiniu laikotarpiu

 

Ieškantiems tvaraus plieninio pastato ar angaro, nuo šiol yra dar daugiau priežasčių pasirinkti Borga, kaip vieną iš patikimiausių partnerių.

Borga visada orientuojasi į inovatyvius sprendimus, todėl 2020 m. pavasarį nusprendė atnaujinti savo plieninio pastato pasiūlymą, pristatydama patvaresnę ir ekologiškesnę metalinių rėmų dažymo sistemą.

Nauja dažymo sistema:

  • Didesnis patvarumas
  • Ekologiškumas
  • Ilgesnis garantinis laikotarpis

Nauja Borga poliurėjos dažymo sistema sukurta bendradarbiaujant su vienu iš pramoninių dangų gamintojų lyderiu Hempel®. Lyginant šią dažymo sistemą su kitomis, galima išskirti net kelis jos pranašumus: vienas jų – patvarumas, t.y. paviršiaus atsparumas įvairiems įbrėžimams. Taigi kuo mažiau pažeidimų, tuo mažiau korekcinių perdažymų. O tai reiškia greitesnį konstrukcijų surinkimo procesą.

Šios naujos dažymo sistemos gamybos būdas, lyginant su tradicine poliuretano dažymo sistema, išskiria daug mažiau lakiųjų organinių junginių – drąsiai galima teigti, kad Borga rėmų dažymo sistema yra ekologiška. Taigi įsigydami Borga plieninį pastatą, Jūs prisidėsite prie savo verslo, savo veiklos tvarumo tikslų įgyvendinimo.

Darek Grzelinski, director at Borga | BORGA– Mūsų klientai vis dažniau teiraujasi aplinkai saugesnių ir korozijai atsparesnių konstrukcijų. Borga jau ilgą laiką savo rėmų dažymui naudoja Hempel® produkciją. Tad, atsižvelgdami į klientų pageidavimus, su šiais partneriais sukūrėme naują konstrukcijų dažymo sistemą.

Darek Grzelinski, Borga gamyklos Lenkijoje direktorius

Didesnis atsparumas korozijai – ilgesnis tarnavimo laikas

Viršutinis sluoksnis yra itin blizgus ir spalvą išlaiko ypač ilgai vidutinio koroziškumo sąlygomis. Paviršiaus atsparumas oksidacijai yra žymiai didesnis, lyginant su epoksidinėmis dangomis. O tai reiškia, kad Borga metaliniams rėmams bus suteikta konkurencinga C3M korozijos klasės apsauga.

Pasitaikius ypač aukšto lygio korozijos sąlygoms, didesnį atsparumą korozijai būtų galima išgauti rėmus padengus dar vienu ar dviem papildomais dažų sluoksniais. Pastarasis variantas užtikrintų C5M atsparumą korozijai ir tai būtų netgi efektyvesnis būdas nei cinko danga!

Ilgesnis garantinis laikotarpis

Be šių naujosios dažymo sistemos privalumų kaip kad patvarumas ir ekologiškumas, mūsų klientai gaus dar vieną naudą – net 5 metų garantiją be jokių papildomų išlaidų!

Naujienos 2023-10-30

2023-ieji – metai, kai švenčiame 50-ąjį Borga jubiliejų!

Borga patirtis – 50 metų! Taip, būtent tiek metų jau esame kartu su Jumis. Nuo 1973 m., kai buvo įkurta įmonė, mūsų pagrindins tikslas buvo tiekti klientams aukštos kokybės produktus, ir mes niekada nuo šio tikslo nenukrypome. Ir toliau tikimės plėstis, tobulėti patys ir tobulinti savo technologijas, siekdami Jums, savo klientams, tiekti tik kokybiškus ir […]

Naujienos 2023-03-21

Susitikime parodoje „PAVASARIS 2023”, Latvijoje

2023 m. balandžio 13-15 d. dalyvausime 31-oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Pavasaris 2023”, kuri vyks verslo centre RĀMAVĀ, Valdlauči miestelyje, visai šalia Rygos. Kviečiame apsilankyti mūsų D47 stende  (D zona, Nr. 47), kur pristatysime Jums Borga plieninius pastatus ir angarus žemės ūkiui (sandėliai, fermos). Daugiau informacijos apie parodą: PAVASARIS 2023 Iki pasimatymo parodoje! Adresas | […]

Naujienos 2023-03-10

Borga strateginė konferencija 2023

Neseniai dalis visų Borga Gruppen grupės darbuotojų susitiko labai lauktoje Borga strategijos konferencijoje Švedijoje, Skara mieste. Konferencijos tikslas – suburiant visų grupės įmonių pagrindinius darbuotojus, pristatyti esminius strategijos planavimo aspektus ir naują ilgalaikę grupės viziją. Konferencijos dalyviai ne tik apžvelgė įmonės tikslus, verslo modelį ir komercines strategijas, bet ir visi kartu prisidėjo, nustatydami sėkmės veiksnius […]

Naujienos 2023-01-18

2023-01-20 Nedirbsime

Informuojame, kad 2023 m. sausio 20 d. nedirbsime. Susisiekime bet kurią kitą darbo dieną. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Naujienos 2022-12-30

Kalėdinė darbuotojų iniciatyva

Šventinis laikotarpis – tai laikas, kai norisi būti dar geresniais, kai daugiau pagalvojame apie tuos, kuriems šventės galbūt nėra tokios džiugios, kaip norėtųsi. Todėl šių, 2022-ųjų metų pabaigoje, Borga Lietuva darbuotojų iniciatyva surinkome pinigų, nupirkome maisto, žaisliukų, higienos priemonių ir viską nuvežėme į gyvūnų prieglaudos namus „Tautmilės globa“. Apsilankėme ten ne tik su prieglaudai būtinomis […]

Rodyti naujienų archyvą
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...