Search
Susisiekite
Ieškoti

Kaip teisingai prižiūrėti stogo dangą, kad ji tarnautų kuo ilgiau?

Kad stogo lakštai tarnautų kuo ilgiau, reikalinga reguliari stogo peržiūra ir valymas.

Atsakymas

Bent kartą per metus (geriausia pavasarį) patikrinkite stogo dangą. Pastebėję defektų, panaikinkite juos. Jei reikia, nuo dangos nuvalykite cheminius ir organinius teršalus.

Lietus ne visada nuplauna nešvarumus nuo visų stogo paviršiaus vietų, todėl rekomenduojame stogą reguliariai valyti (kartu siūlome nuvalyti ir sąlajas bei lietaus nuvedimo sistemas).

Rekomenduojama užsisakyti šias paslaugas pas profesionalius stogdengius. Jei priežiūrą ir valymą atliekate patys, tai:
– atsiradus mechaninių defektų, danga turi būti nuvalyta nuo rūdžių, nureibalinta ir nugruntuota;
– atsiradus taršos elementų (lapams, spygliams, smulkioms šakelėms ar kitiems nešvarumams), nuvalykite juos minkštu šepečiu ir vandeniu. Galima plauti dideliu slėgiu, prieš tai patikrinus, ar per aukštas slėgis neapgadins stogo dangos lakštų.

Tinkamai neprižiūrint stogo dangos paviršiaus ir esant nepalankioms aplinkos sąlygoms, gali atsirasti smulkių dangos defektų. Juos (skilimo ar korozijos židinius, atsisluoksniavimą ar pan.) pastebėjus, kuo skubiau panaikinkite, naudodami tam skirtas specialias priemones, kad sustabdytumėte tolimesnį plitimą.

Išsamiau: Stogo dangos priežiūra ir Gaminių iš lakštinio metalo su organine danga transportavimo, sandėliavimo ir priežiūros instrukcija.

Ar informacija buvo naudinga?

Susijusios nuorodos

Susiję klausimai

Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą? Kokios Borga stogo ir fasado dangų garantijos? Kur galima rasti Borga stogo ir fasado dangų montavimo instrukcijas? Ar galiu su skardine danga užsisakyti ir kitas mano stogui ar fasadui reikalingas medžiagas, priedus, ar turėčiau dėl to kreiptis kitur? Kaip teisingai sandėliuoti plieninę stogo ar fasado dangą (lakštinį metalą su organine danga)? Kaip teisingai išmatuoti stogą, kuriam reikalinga stogo danga? Koks yra minimalus ir maksimalus stogo nuolydis, kuriam esant galima montuoti Borga plieninę stogo dangą? Ar Borga tiekiamos lietaus nuvedimo sistemos tinkamos tik plieniniams stogams, ar galima naudoti ir, pavyzdžiui, čerpiniams, bituminiams ir kt.? Pro stogą ėmė bėgti vanduo. Ką daryti? Ar galiu užsakyti kitokios spalvos stogo ar fasado dangą nei yra pateikta spalvų paletėje? Ar atvykstate pamatuoti stogą? Ar Jūs galite pagaminti nestandartinius skardos lankstinius? Kodėl stogo ar fasado dangą ir varžtus rekomenduojama pirkti pas vieną tiekėją? Per kiek dienų pagaminate užsakymą? Ar Borga Classic danga gali būti naudojama kaip sienų danga? Kur galiu gyvai pamatyti Borga tiekiamus skardinių dangų profilių pavyzdžius ir spalvų paletes? Kaip teisingai pasiruošti atvykusio užsakymo (stogo ar fasado dangos) priėmimui? Ar Borga teikia stogų montavimo paslaugas? Pritrūkau skardos stogo dangai. Ką daryti? Kokie stogo saugos elementai reikalingi mano pastatui?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...