Search
Susisiekite
Ieškoti

Kaip teisingai išmatuoti stogą, kuriam reikalinga stogo danga?

Matuojant stogą, svarbus ne vienas aspektas: stogo konstrukcija, stogo nuolydis, šlaito ilgis, tvirtinimo tankumas, stogo dangos medžiaga ir visi būtini užleidimai bei papildomos detalės.

Atsakymas

Stogą reiktų matuoti, kai jis jau yra subgrebestuotas. Matuodami nuo pirmo grebėsto pradžios iki viršutinio grebėsto pabaigos, sužinosite lakšto ilgį. O plokštumos plotį išsiaiškinsite, matuodami statmenai vandens nubėgimo krypčiai. Prieš matuojant stogą, rekomenduojame pasinagrinėti pasirinkto Borga plieninės stogo dangos profilio montavimo instrukciją ir pasikonsultuoti su Borga vadybininkais, pardavėjais.

Siekdami kuo tiksliau išmatuoti stogą ir išvengti klaidų, siūlome kreiptis į profesionalius stogdengius. Pagal susitarimą, Borga vadybininkai taip pat gali suteikti stogo matavimo paslaugą (Vilniuje ar Vilniaus rajone).

Ar informacija buvo naudinga?

Susijusios nuorodos

Susiję klausimai

Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą? Kokios Borga stogo ir fasado dangų garantijos? Kur galima rasti Borga stogo ir fasado dangų montavimo instrukcijas? Ar galiu su skardine danga užsisakyti ir kitas mano stogui ar fasadui reikalingas medžiagas, priedus, ar turėčiau dėl to kreiptis kitur? Kaip teisingai sandėliuoti plieninę stogo ar fasado dangą (lakštinį metalą su organine danga)? Kaip teisingai prižiūrėti stogo dangą, kad ji tarnautų kuo ilgiau? Koks yra minimalus ir maksimalus stogo nuolydis, kuriam esant galima montuoti Borga plieninę stogo dangą? Ar Borga tiekiamos lietaus nuvedimo sistemos tinkamos tik plieniniams stogams, ar galima naudoti ir, pavyzdžiui, čerpiniams, bituminiams ir kt.? Pro stogą ėmė bėgti vanduo. Ką daryti? Ar galiu užsakyti kitokios spalvos stogo ar fasado dangą nei yra pateikta spalvų paletėje? Ar atvykstate pamatuoti stogą? Ar Jūs galite pagaminti nestandartinius skardos lankstinius? Kodėl stogo ar fasado dangą ir varžtus rekomenduojama pirkti pas vieną tiekėją? Per kiek dienų pagaminate užsakymą? Ar Borga Classic danga gali būti naudojama kaip sienų danga? Kur galiu gyvai pamatyti Borga tiekiamus skardinių dangų profilių pavyzdžius ir spalvų paletes? Kaip teisingai pasiruošti atvykusio užsakymo (stogo ar fasado dangos) priėmimui? Ar Borga teikia stogų montavimo paslaugas? Pritrūkau skardos stogo dangai. Ką daryti? Kokie stogo saugos elementai reikalingi mano pastatui?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...