Search
Susisiekite
Ieškoti

Kaip teisingai sandėliuoti plieninę stogo ar fasado dangą (lakštinį metalą su organine danga)?

Esminiai faktoriai: sandėliavimo patalpa turi būti sausa, erdvi ir apsaugota nuo tiesioginių klimato faktorių. Tarp lakštų turi būti užtikrinta oro cirkuliacija.

Atsakymas

Paketus su lakštinio metalo gaminiais reikia laikyti sausoje ir erdvioje patalpoje, atokiau nuo agresyviai reaguojančių cheminių medžiagų. Gaminius reikia saugoti nuo tiesioginių klimato faktorių, saulės ar vandens. Sandėliavimo metu produktai turi būti apsaugoti nuo didelių oro temperatūros ir drėgmės pokyčių, nes tai gali sukelti vandens garų kondensaciją, o ji – baltųjų dėmių koroziją ir dažų dangos defektus.

Galima laikyti 2-3 panašaus ilgio pakuotes, sukrautas viena ant kitos, jei jos yra atskirtos juostomis, kurios užtikrina laisvą oro cirkuliaciją tarp jų. Atstumas nuo pagrindo turi būti ne mažesnis nei 20 cm. Patartina ant paketų nekrauti ir nelaikyti jokių daiktų.

Maksimalus sandėliavimo laikas yra 6 mėnesiai nuo pagaminimo datos.
Draudžiama vaikščioti ant metalinių lakštų paketų.

Trumpalaikis sandėliavimas (iki 2 savaičių)
Trumpai laikant atviroje vietoje (pavyzdžiui, montavimo metu), turi būti įrengtas lakštų posvyris (taip sudarant galimybę nutekėti vandeniui, užtikrinant paprastą apsaugą nuo drėgmės ir sukuriant oro cirkuliaciją).
Apsaugine plėvele apsaugotų metalo lakštų negalima laikyti drėgnai – suminkštėjus klijų dangos sluoksniui, vėliau plėvelę bus sunku nuimti.

Ilgalaikis sandėliavimas (iki 6 mėnesių)
Jei saugoma ilgą laiką (maksimaliai 6 mėnesius nuo pagaminimo datos), gaminius reikia laikyti sausoje ir erdvioje vietoje. Taip pat – saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nuo pakuotės reikia nuimti apsauginę plėvelę su Borga logotipu. Jei lakštinis metalas laikomas su apsaugine plėvele, ji privalo būti nuimta per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Lakštus reikia atskirti vieną nuo kito juostomis, kurios nesugeria drėgmės, siekiant užtikrinti laisvą oro cirkuliaciją tarpuose.

Gaminių iš lakštinio metalo su organine danga transportavimo, sandėliavimo ir priežiūros instrukcija: Transportavimas, sandėliavimas ir priežiūra

Ar informacija buvo naudinga?

Susijusios nuorodos

Susiję klausimai

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...