Search
Susisiekite
Ieškoti

Kodėl verta rinktis plieninę stogo dangą?

Plieninę stogo dangą verta rinktis dėl jos ilgaamžiškumo, patvarumo, saugumo, pritaikomumo, lengvumo, draugiškumo aplinkai ir didelio spalvų spektro.

Atsakymas

  • Skardinė stogo danga yra ilgaamžė, gali atlaikyti stiprų vėją, nesutrūkinės.
  • Taip pat ji pakankamai atspari blukimui, pelėsiui, samanoms ar kerpėms.
  • Be to, plieninė stogo danga yra viena iš atsparesnių dangų ugniai.
  • Metalinė stogo danga gali būti pritaikoma bet kokiam didesnį nei 5 laipsnių nuolydį turinčiam stogui.
  • Verta paminėti, kad skardinė stogo danga yra lengva. Dėl šios priežasties stogo danga yra sumontuojama greičiau, su mažesniais statybos bendraisiais kaštais (reikia mažiau betono pamatams, medienos konstrukcijoms ir pan).
  • Taip pat, dėl lengvumo savybės stogo danga lengviau pritaikoma renovacijose, nes nereikia montuoti papildomų laikančių konstrukcijų pastiprinimų.
  • Dar vienas iš plieninės stogo dangos pranašumų yra tai, kad metalą galima perdirbti, taigi metalinis stogas yra draugiškas aplinkai.
  • Be visų išvardintų privalumų, plieninė danga dar pasižymi gausiu spalvų spektru, todėl tikrai nesunkiai rasite savo namo eksterjerui tinkančią spalvą.
Ar informacija buvo naudinga?

Susijusios nuorodos

Susiję klausimai

Kokios Borga stogo ir fasado dangų garantijos? Kur galima rasti Borga stogo ir fasado dangų montavimo instrukcijas? Ar galiu su skardine danga užsisakyti ir kitas mano stogui ar fasadui reikalingas medžiagas, priedus, ar turėčiau dėl to kreiptis kitur? Kaip teisingai sandėliuoti plieninę stogo ar fasado dangą (lakštinį metalą su organine danga)? Kaip teisingai prižiūrėti stogo dangą, kad ji tarnautų kuo ilgiau? Kaip teisingai išmatuoti stogą, kuriam reikalinga stogo danga? Koks yra minimalus ir maksimalus stogo nuolydis, kuriam esant galima montuoti Borga plieninę stogo dangą? Ar Borga tiekiamos lietaus nuvedimo sistemos tinkamos tik plieniniams stogams, ar galima naudoti ir, pavyzdžiui, čerpiniams, bituminiams ir kt.? Pro stogą ėmė bėgti vanduo. Ką daryti? Ar galiu užsakyti kitokios spalvos stogo ar fasado dangą nei yra pateikta spalvų paletėje? Ar atvykstate pamatuoti stogą? Ar Jūs galite pagaminti nestandartinius skardos lankstinius? Kodėl stogo ar fasado dangą ir varžtus rekomenduojama pirkti pas vieną tiekėją? Per kiek dienų pagaminate užsakymą? Ar Borga Classic danga gali būti naudojama kaip sienų danga? Kur galiu gyvai pamatyti Borga tiekiamus skardinių dangų profilių pavyzdžius ir spalvų paletes? Kaip teisingai pasiruošti atvykusio užsakymo (stogo ar fasado dangos) priėmimui? Ar Borga teikia stogų montavimo paslaugas? Pritrūkau skardos stogo dangai. Ką daryti? Kokie stogo saugos elementai reikalingi mano pastatui?
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...