Search

Borga veiklos 2020-aisiais rezultatai – kone rekordiniai

Borga Gruppen 2020-ieji metai buvo itin sėkmingi! Rezultatas – konsoliduotas pelnas – 2,5 mln. EUR (25 mln. SEK) nuo 60,2 mln. EUR (602 mln. SEK) pardavimų. Nepaisant visų iššūkių ir pandemijos padarinių, Borga – plieninius statinius ir statybinius komponentus gaminanti įmonė – sugebėjo išlaikyti augimo tempą ir pasiekti puikių rezultatų.

Mes dėjome daug daugiau pastangų nei bet kada, analizuodami efektyvumą ir kontrolės sąnaudas, tuo pačiu metu išlaikydami dėmesį vystymosi ir plėtros klausimams, kurie mums aktualūs, žvelgiant į ateitį, – sako generalinis Borga Group direktorius Mats Gärdfors.

2020 m. Borga pastatė 226 pastatus 12-oje šalių. Tai – kone rekordas privataus kapitalo įmonei, gamybą vykdančiai Skaroje (Švedija), Lodzėje (Lenkija) ir Vilniuje (Lietuva).

– Didžiausias iššūkis buvo numatyti metalo konstrukcijų užsakymų kiekį. Vasarą užsakymai buvo šiek tiek aprimę, tačiau rudenį daugumoje šalių viskas vėl atsistatė, – teigia M. Gärdfors.

Lietuvos rinka ir toliau auga

Viena iš Borga grupės dukterinių įmonių  – UAB „Borgalita“, atsakinga už pardavimus Lietuvoje ir Latvijoje (artimoje ateityje – ir Estijoje). Įmonės apyvarta nuo 2016 m. iki 2020 m. išaugo 220 proc., o Borga Lietuvoje EBIT pelnas per pastaruosius 5 metus padidėjo net 345  proc.

Vystydami plėtrą, susidūrėme su įvairiais naujais iššūkiais. Todėl Intensyviai dirbome, tobulindami veiklos procesus ir darbo metodus. Tai mums padėjo išgyventi niūresnius pandemijos laikus. Esu dėkingas komandai – visiems įmonės darbuotojams, – sako UAB „Borgalita“ (Borga Lietuva) direktorius Saulius Mačiuolis.

Borga – statyba be rūpesčių ištisus metus!

Naujienos 2021-04-13

Borga sprendimai teniso ir padelio kortams Plungėje

Ir vėl džiaugiamės, kad galime pranešti apie dar vieną sporto paskirties pastatą, kuriam užsakovai pasirinko Borga sprendimus! Šiemet Plungėje bus įrengtas modernus Teniso slėnis. Tai bus 2080 m2 pastatas su dviem teniso ir dviem padelio teniso kortais. Per birželį planuojama įrengti pamatus. Tada atvyks Borga profiliuotos metalo konstrukcijos, kurios kartu su stogu ir sienomis bus […]

Naujienos 2021-03-24

Pirmasis Borga sporto kompleksas Lietuvoje

Džiaugiamės pranešdami, kad prieš keletą savaičių pasirašėme sutartį dėl pirmojo Borga sporto komplekso Lietuvoje statybų! Tai bus didžiulis pastatas Mažeikiuose su įvairiomis sporto zonomis: 2 teniso aikštelės, 2 padelio aikštės, 2 paplūdimio tinklinio aikštelės, 1 „3 prieš 3“ krepšinio aikštelė ir net baseinas su SPA ir pirtimis. Šiuo metu vyksta projektavimo darbai, 2021 m. gegužės […]

Naujienos 2021-02-15

Borga Lietuvoje – jau 20 metų!

Norime pasidžiaugti su visais drauge – šį vasarį minime veiklos vykdymo Lietuvoje 20-ąją sukaktį! Apskritai Borga ėmė veikti nuo 1973 m. (Švedijoje). Šitiek daug metų kaupę tarptautinę patirtį, užtikrintai galime teigti, kad esame tikri profesionalai. Dėkojame visiems partneriams, klientams ir kolegoms už pasitikėjimą ir galimybę augti kartu. Tikime, kad ir toliau sėkmingai bendradarbiausime.

Naujienos 2021-01-14

Dirbame ištisus metus!

Dauguma linkę manyti, kad angarą ar kitą statinį galima statyti tik šiltuoju metų laiku. Tačiau, iš tiesų, ar tai būtų žiema, ruduo, pavasaris ar vasara, mes dirbame visada! Taip, niekas negali paneigti, kad geriausia dirbti yra tada, kai žemė nėra sustingusi ar permirkusi, kai šilta ir nelyja. Atsiradus keblumams, visada ieškome, kaip juos greičiau išspręsti, […]

Naujienos 2020-12-28

Darbo laikas šventiniu laikotarpiu

Informuojame apie įmonės darbo laiką švenčių metu:  nuo 2020 m. gruodžio 29 d. iki gruodžio 31 d. gamyba ir prekių atkrovimas Vaidotuose (Pramonės g. 4) nevyks. Šiuo metu bus vykdoma prekių inventorizacija; įprasta įmonės veikla – nuo 2021 m. sausio 4 d.; pardavimai ir konsultacijos nuotoliniu būdu: kaip įprasta – darbo dienomis, darbo valandomis.  Gražių […]

Rodyti naujienų archyvą
  • Stipriausi Lietuvoje

  • Susisiekite su mumis!

    Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

    Pildyti užklausą

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...