Search
Susisiekite

Skarda stogui

Plieninė stogo danga | Borga

Stogo skarda turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.
Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, stogo skarda turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga skardą stogui, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Statant naują pastatą arba renovuojant senąjį, stogo skarda yra puiki ir ilgalaikė investicija dėl daugelio priežasčių, tokių kaip konkurencinga kaina, medžiagų tvirtumas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir kt. Mūsų stogo skardos puikiai tiks visų tipų pastatams: nuo komercinių ir pramoninių iki gyvenamųjų namų ar net sodo namelių.

Profiliuota stogo danga | Plieninė stogo danga | Borga

Kokybiška stogo skarda turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią stogo skardą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią skardą stogui, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Borga stogo skarda pasižymi daugeliu teigiamų savybių, keletas jų – įvairus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Stogo skarda gali būti ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią dizainą Jūsų projektui. Ganėtinai plati spalvų paletė leis sukurti vientisą, estetiškai tvarkingą objekto eksterjerą, tad nereikės Jums sukti galvos, kaip gi stogo skarda derinsis su pačiu pastato dizainu.

Borga skarda stogui ar sienoms gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Stogo dangų sąrašas

Skardos stogui privalumai:

  • Ilgaamžiškumas. Stogo skarda gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
  • Patvarumas. Stogo skarda gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, sutrūkinėjimą.
  • Nereikia daug priežiūros. Stogo skardai nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
  • Saugumas. Skarda – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai.
  • Lengvumas. Dėl šios savybės skardinius stogus galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
  • Pritaikomumas. Skarda gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, stogo skarda, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje.
  • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi stogo skardą galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia plieninių pastatų statybos kompanija visoje Europoje, todėl mes ypatingą dėmesį skiriame ne tik jų statybai, bet ir statybinių komponentų atrankai ar gamybai (kaip kad, pavyzdžiui, skarda stogui).

Ne vieną dešimtmetį dirbame skardos profiliavimo srityje, tad prekyba skarda stogams ir sienoms – vieta, kur esame tikri profesionalai. Dėl šios priežasties galime garantuoti aukštą mūsų produktų kokybę.

Borga – skardų stogams ir fasadams prekyba Lietuvoje: profesionalų komanda, kokybiškos medžiagos statyboms ir konkurencingos kainos viename. Susisiekite su mumis internetu arba kitais kontaktais!

Domina skardos stogui kaina? Kreipkitės!

Gauti pasiūlymą

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...