Search
Susisiekite

Skarda stogui

Plieninė stogo danga | Borga

Stogo dengimas yra esminė renovuojamo ar naujai statomo pastato statybų proceso dalis. Tinkamai pasirinkta stogo danga garantuoja saugumą, komfortą, energetinį naudingumą ir, galų gale, estetinę išvaizdą.
Gyvenamojo namo ar komercinio pastato stogo danga turi būti tvirta, atspari išoriniams veiksniams, ilgaamžė, patikima ir, ne mažiau svarbu, estetiška. Visa tai galime pasiūlyti mes – Borga, įmonė, subūrusi profesionalų komandą ir jau pelniusi tūkstančių klientų pasitikėjimą.

Skarda stogui – kodėl ją verta rinktis?

Borga asortimente esanti stogo skarda yra puikus sprendimas dėl daugelio priežasčių, tokių kaip:

 • Borga stogų skarda yra gaminama tik iš aukščiausios kokybės medžiagų;
 • ši stogo skarda yra tvirta, galinti atlaikyti daugelį išbandymų, tokių kaip audra ar gausus snygis;
 • skardinė danga yra patvari, todėl korozija ir įtrūkimai ar sutrūkinėjimai nėra problema;
 • Borga stogo danga nėra reikli aplinkai, ypač naudojant maksimalią skardos apsaugą, pasirenkant kuo storesnį padengimą polimeriniu sluoksniu (galimi padengimai: P30, P50 arba MATT P30);
 • ilgaamžis sprendimas, kadangi tokie skardos lakštai stogui gali tarnauti mažiausiai 50 metų, nors tinkamai prižiūrimi turėtų atlikti savo funkciją dar ilgiau;
 • Borga siūlo tik estetiškus stogo sprendimus, tad jūsų gyvenamasis namas ar komercinis pastatas atrodys tvarkingai, gražiai ir išsiskirs iš aplinkos;
 • skardą stogui lengva prižiūrėti: nereikia išleisti begalės pinigų, kad stogas funkcionuotų ypač ilgai. Tereikia kartas nuo karto patikrinti, ar ant stogo nėra susikaupę lapų, šakų bei kitų nešvarumų, įsitikinti, kad neauga samanos, taip pat patikrinti, ar nepažeistas stogas;
 • mūsų produkcija – už konkurencingą rinkos kainą, todėl skardinis stogas – neabejotinai naudingas sprendimas;
 • plieninė skarda stogui yra saugus variantas – tai viena atspariausių ugnies daromai žalai stogo dangų;
 • ji nesunkiai pritaikoma bet kokio tipo pastato stogui, jei tik jo nuolydis yra didesnis nei 5 laipsniai. Be to, skardinio stogo montavimo procesas yra paprastas ir gana greitas;
 • kai kuri mūsų siūloma plieninė skarda gali būti panaudota ir pastato sienoms apmušti;
 • pasirinkdami Borga plieninę skardą savo pastato stogui, jūs būsite draugiški gamtai, kadangi plieną galima nesunkiai perdirbti ir prikelti naujam gyvenimui jau kitu pavidalu.

Esame sparčiai progresuojantis verslas, kurio tikslas tapti plieninių pastatų bei kitų statybinių komponentų rinkos lyderiu visoje Europoje. Mums rūpi kiekvieno kliento grįžtamasis ryšys, todėl mūsų skardos stogui bei kitų plieninių statybinių komponentų gamybos procesai bei kokybė yra griežtai stebimi, kad pateisintų visus Jūsų lūkesčius ir juos pranoktų! Parduodame tik kokybišką produkciją.

Per daugelį veiklos metų sukaupėme didelį patirties bagažą ir puikią, kompetentingą specialistų – tikrų profesionalų – komandą.

Taigi susisiekite su mumis internetu, telefonu arba kitais nurodytais kontaktais ir mūsų komanda atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės priimti tinkamą sprendimą. O jei domina skardinio stogo kaina ar duotuoju metu taikoma akcija – padėsime apskaičiuoti ir ją!

Esame tam, kad stogo dangos pasirinkimas nesukeltų bereikalingų rūpesčių – visada padėsime pasirinkti Jums tinkamiausią sprendimą, kad stogas būtų ne tik kokybiškas, bet ir kainuotų pigiau.

Domina skardos stogui kaina? Kreipkitės!

Gauti pasiūlymą

 

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie savo stogą ar fasadą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Sienų danga

  GARANTIJOS IR SĄLYGOS

  LIKUČIAI

 • KIEK KAINUOJA STOGO SKARDA?

  Stogo skardos kaina priklauso nuo to, kokį jos profilį, skardos storį ir skardos padengimo rūšį pasirinksite. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą būtent Jūsų stogui.

  KODĖL VERTA RINKTIS STOGO SKARDĄ?

  Verta rinktis stogo skardą, nes, lyginant su kitomis rinkoje esančiomis stogų dangų rūšimis, stogo skarda yra lengva, patvari, saugi, nesunkiai pritaikoma ir montuojama, estetiška ir, svarbiausia, ilgaamžė.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...