Search
Susisiekite

Skardinė stogo danga

Skardinė stogo danga

Skardinė stogo danga iš plieno turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.

Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, skardinė stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga skardinę stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Statant naują pastatą arba renovuojant senąjį, skardinė stogo danga yra puiki ir ilgalaikė investicija dėl daugelio priežasčių, tokių kaip konkurencinga kaina, medžiagų tvirtumas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir kt. Mūsų skardinės dangos puikiai tiks visų tipų pastatams: nuo komercinių ir pramoninių iki gyvenamųjų namų ar net sodo namelių.

Borga skardinės stogo danga

Kokybiška skardinė stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią skardinę dangą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią Borga skardinę stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Skardinė stogo danga pasižymi daugeliu teigiamų savybių, keletas jų – įvairus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Skardinė danga stogui gali būti ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią dizainą Jūsų projektui. Ganėtinai plati spalvų paletė leis sukurti vientisą, estetiškai tvarkingą objekto eksterjerą, tad Jums nereikės sukti galvos, kaip skardinė stogo danga derinsis su pačiu pastato dizainu.

Borga skardinė stogo ar sienų danga gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Stogo dangų sąrašas

Skardinės stogo dangos iš plieno privalumai:

  • Ilgaamžiškumas. Skardinė stogo danga gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
  • Patvarumas. Skardinė stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, sutrūkinėjimą.
  • Nereikia daug priežiūros. Skardiniams stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
  • Saugumas. Skardinė stogo danga – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai.
  • Lengvumas. Dėl šios savybės skardinę dangą stogui galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
  • Pritaikomumas. Skardinė danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, skardiniai stogai, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia plieninių pastatų statybos kompanija visoje Europoje, todėl mes ypatingą dėmesį skiriame ne tik jų statybai, bet ir statybinių komponentų atrankai ar gamybai (kaip kad, pavyzdžiui, skardinė stogo danga).

Ne vieną dešimtmetį dirbame skardos profiliavimo srityje, tad prekyba skardinėmis stogo dangomis – vieta, kur esame tikri profesionalai. Dėl šios priežasties galime garantuoti aukštą mūsų produktų kokybę. 

Borga – skardinių stogo dangų prekyba Lietuvoje: profesionalų komanda, kokybiškos medžiagos statyboms ir konkurencingos kainos viename. Susisiekite su mumis internetu arba kitais kontaktais!

Domina Borga skardinės stogo dangos kaina? Susisiekite!

Gauti pasiūlymą

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...