Search
Susisiekite
 • profiluota stogo danga | Borga

Profiliuota stogo danga iš plieno

Profiliuota stogo danga | Borga

Ieškote kokybiško, estetiško ir ilgaamžio sprendimo gyvenamojo namo ar komercinio pastato stogui apdengti? Profiliuota stogo danga iš plieno gali būti tai, ko ieškote!

Pastato viršutinė dalis yra svarbesnė nei gali atrodyti: ji saugo pastato konstrukcijas nuo lietaus, vėjo ar sniego. Dar daugiau – pasirinkta stogo danga pastatą daro estetišku ir unikaliu.

Profiliuota danga stogui – ilgalaikis sprendimas, truksiantis mažiausiai keletą dešimtmečių, todėl tai praktiška investicija į estetišką, patvarų ir saugų jūsų gyvenamojo namo ar komercinio pastato stogą.

Profiliuota stogo skarda, pagaminta iš plieno, ne tik tvirta, graži ir ilgaamžė, bet kartu ir lengvai montuojama. Kai kuri mūsų siūloma profiliuota stogo danga gali būti pritaikyta ir sienoms. Galimi profiliuotos plieninės skardos padengimai: P30, P50 arba MATT P30.

Borga rūpinasi savo klientais, todėl pastatų energetinis naudingumas nūdienos aktualijose yra prioritetas – su profiliuota skarda stogui Jums nebereikės jaudintis dėl netinkamo šilumos pralaidumo ir padidėjusių pastato eksploatacinių išlaidų.

Yra trys ypač aktualūs aspektai, renkantis stogo dangą – tai jos ekonomiškumas, estetika, ir, svarbiausia, funkcionalumas. Visus šiuos dalykus gali garantuoti Borga, užsiimanti profiliuotos skardos gamyba net nuo 1973 m.

Įsigydami Borga stogo skardą, Jūs gaunate:

 • garantiją, kad profiliuota stogo danga atlaikys mažiausiai 20-50 metų (priklauso nuo pasirinkto padengimo);
 • patvarumą, nes profiliuota skarda puikiai atlaiko stiprų vėją, korozijos procesus ar sutrūkinėjimą;
 • lengvesnę stogo priežiūrą;
 • saugumą, nes profiliuota plieninė stogo danga yra viena atspariausių ugniai;
 • <paprastesnį stogo montavimą.

Profiliuota skarda stogui internetu – puiki galimybė peržvelgti asortimentą išsirinkti sau tinkamą. Skardos kaina priklauso nuo jos padengimo, stogo ploto, formos ir kt.

Domina Borga profiliuotos stogo dangos kaina? Susisiekite!

Gauti pasiūlymą

 

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie savo stogą ar fasadą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Classic stogo danga

  Sienų danga

  GARANTIJOS IR SĄLYGOS

  LIKUČIAI

 • KIEK KAINUOJA PROFILIUOTA STOGO DANGA?

  Profiliuotos stogo dangos kaina priklauso nuo to, kokį jos profilį, dangos storį ir padengimo rūšį pasirinksite. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą būtent Jūsų stogui.

  KODĖL VERTA RINKTIS PROFILIUOTĄ STOGO DANGĄ IŠ PLIENO?

  Verta rinktis profiliuotą stogo dangą iš plieno, nes, lyginant su kitomis rinkoje esančiomis stogų dangų rūšimis, ši profiliuota stogo danga yra lengva, patvari, saugi, nesunkiai pritaikoma ir montuojama, estetiška ir, svarbiausia, ilgaamžė.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...