Search
Susisiekite
  • profiluota stogo danga | Borga

Profiliuota stogo danga iš plieno

Profiliuota stogo danga | Borga

Profiliuota stogo danga iš plieno turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.

Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, profiliuota stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga profiliuotą stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Statant naują pastatą arba renovuojant senąjį, profiliuota stogo danga iš metalo yra puiki ir ilgalaikė investicija dėl daugelio priežasčių, tokių kaip konkurencinga kaina, medžiagų tvirtumas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir kt. Mūsų profiliuotos dangos puikiai tiks visų tipų pastatams: nuo komercinių ir pramoninių iki gyvenamųjų namų ar net sodo namelių.

Profiliuota skarda | Borga

Kokybiška profiliuota stogo danga iš plieno turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią profiliuotą skardą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią Borga profiliuotą stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Borga profiliuota stogo danga pasižymi daugeliu teigiamų savybių, keletas jų – įvairus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Profiliuota skarda stogui gali būti ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią dizainą Jūsų projektui. Ganėtinai plati spalvų paletė leis sukurti vientisą, estetiškai tvarkingą objekto eksterjerą, tad Jums nereikės sukti galvos, kaip profiliuota skarda stogui derinsis su pačiu pastato dizainu.

Borga profiliuota sienų ar stogo danga gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Stogo dangų sąrašas

Profiliuotos stogo dangos iš plieno privalumai:

  • Ilgaamžiškumas. Profiliuota stogo danga iš metalo gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
  • Patvarumas. Iš metalo pagaminta Profiliuota stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, sutrūkinėjimą.
  • Nereikia daug priežiūros. Metaliniams profiliuotiems stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
  • Saugumas. Profiliuota stogo danga iš plieno – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai.
  • Lengvumas. Dėl šios savybės profiliuotą stogo dangą iš skardos galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
  • Pritaikomumas. Profiliuota danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, profiliuoti stogai iš plieno, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje. 
  • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi profiliuotą skardą, atitarnavusią kaip stogą, galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia plieninių pastatų statybos kompanija visoje Europoje, todėl mes ypatingą dėmesį skiriame ne tik jų statybai, bet ir statybinių komponentų atrankai ar gamybai (kaip kad, pavyzdžiui, plieninė profiliuota stogo danga).

Ne vieną dešimtmetį dirbame skardos profiliavimo srityje, tad prekyba profiliuotomis stogo dangomis vieta, kur esame tikri profesionalai. Dėl šios priežasties galime garantuoti aukštą mūsų produktų kokybę. 

Borga – profiliuotų stogo dangų iš plieno prekyba Lietuvoje: profesionalų komanda, kokybiškos medžiagos statyboms ir konkurencingos kainos viename. Susisiekite su mumis internetu arba kitais kontaktais!

Domina Borga profiliuotos stogo dangos kaina? Susisiekite!

Gauti pasiūlymą

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...