Search
Susisiekite

Metalinės stogo dangos

Metalinė stogo danga yra viskas, ko reikia tvirtam gyvenamojo namo, pramoninio ar komercinio pastato stogui. Norėdami išvengti problemų, kurios kyla dėl prasto stogo dangos pasirinkimo, turėtumėte atsižvelgti į tokius stogo dangos aspektus kaip patvarumas, ilgaamžiškumas ir dangos tvirtumas.

Įsigydami metalinę stogo dangą gausite ne tik šiuos aukščiau išvardintus privalumus, bet taip pat ir stogo dangos lengvumą, kuris turi tiesioginės įtakos stogo konstrukcijoms, nes metalinei stogo dangai nereikia sudėtingų ir daug statybinių medžiagų reikalaujančių konstrukcijų, dėl kurių išaugtų stogo dengimo išlaidos.

Taip pat metalinė stogo danga yra saugesnis pasirinkimas, nes yra atspari ugniai, o atsparumas audros daromai žalai, korozijai bei įtrūkimams šią dangą daro dar labiau pranašesne.

Be viso to, rinkdamiesi šią stogo dangą, Jūs prisidedate prie aplinkos apsaugos, nes metalas yra perdirbama medžiaga, kurią po daugelio dešimtmečių galėsite prikelti kitu pavidalu.

Metalinė stogo danga | Borga

Borga siūlo ne tik funkcionalią, bet ir estetiškai atrodančią metalinę stogo dangą visų tipų pastatams. Dėl įvairaus spalvų ir profilių pasirinkimo Jūs lengvai pritaikysite metalinę stogo dangą bet kokio pastato šlaitiniam stogui.

Borga metalinė stogo ar sienų danga gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Borga yra vertinama tarptautiniu lygmeniu ne tik dėl kokybiškos stogo dangos, bet ir dėl konkurencingos rinkos kainos. Metalinės stogo dangos kaina priklauso nuo stogo ploto, jo sudėtingumo bei nuožulnumo, taip pat pasirinktos dangos dizaino.

Norėdami sutaupyti ir investuoti į kokybišką bei ilgaamžę stogo dangą, rinkitės Borga! Susisiekite su mumis internetu arba kitais kontaktais.

Domina metalinės stogo dangos kaina? Kreipkitės!

Gauti pasiūlymą

 

 • Susisiekite su mumis!

  Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie savo stogą ar fasadą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

  Pildyti užklausą

 • Sienų danga

  GARANTIJOS IR SĄLYGOS

  LIKUČIAI

 • KIEK KAINUOJA METALINĖ STOGO DANGA?

  Metalinės stogo dangos kaina priklauso nuo to, kokį jos profilį, dangos storį ir padengimo rūšį pasirinksite. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą būtent Jūsų stogui.

  KODĖL VERTA RINKTIS METALINĘ STOGO DANGĄ?

  Verta rinktis metalinę stogo dangą, nes, lyginant su kitomis rinkoje esančiomis stogų dangų rūšimis, metalinė stogo danga yra lengva, patvari, saugi, nesunkiai pritaikoma ir montuojama, estetiška ir, svarbiausia, ilgaamžė.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...