Search
Susisiekite

Metalinė stogo danga

Metalinė stogo danga | Borga

Metalinė stogo danga turi būti kokybiška, patvari ir estetiškai patraukli.
Juk stogas – esminė pastato dalis, kuri ne tik saugo mus nuo nepalankių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kt.), bet ir suteikia pastatui grožio bei unikalumo. Be to, metalinė stogo danga turi būti nesunkiai sumontuojama. Įsigydami Borga metalinę stogo dangą, būtent tai ir gaunate: ekonomišką, tvirtą ir išvaizdų stogą.

Statant naują pastatą arba renovuojant senąjį, metalinė stogo danga yra puiki ir ilgalaikė investicija dėl daugelio priežasčių, tokių kaip konkurencinga kaina, medžiagų tvirtumas, stogo dangos ilgaamžiškumas ir kt. Mūsų metalinės dangos puikiai tiks visų tipų pastatams: nuo komercinių ir pramoninių iki gyvenamųjų namų ar net sodo namelių.

Profiliuota stogo danga | Plieninė stogo danga | Borga

Kokybiška metalinė stogo danga turi būti paruošta taip, kad būtų išlaikytas optimalus balansas tarp formos, laikomosios galios ir pločio. Būtent tokią metalinę skardą Borga siūlo savo klientams. O tai reiškia, kad mums Jūsų namo energetinis naudingumas ir išvaizda yra ypač svarbūs veiksniai. Mielai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią Borga metalinę stogo dangą, jos profilį ir spalvą, kad Jūsų pastatas būtų ekonomiškas, estetiškai atrodantis ir funkcionalus.

Metalinė stogo danga pasižymi daugeliu teigiamų savybių, keletas jų – įvairus dizaino ir spalvų pasirinkimas. Metalinė skarda stogui gali būti ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią dizainą Jūsų projektui. Ganėtinai plati spalvų paletė leis sukurti vientisą, estetiškai tvarkingą objekto eksterjerą, tad Jums nereikės sukti galvos, kaip metalinė skarda stogui derinsis su pačiu pastato dizainu.

Borga metalinė stogo ar sienų danga gali būti su P30, P50 arba MAT P30 padengimu.

Stogo dangų sąrašas

Metalinės stogo dangos privalumai:

  • Ilgaamžiškumas. Metalinė stogo danga gali atlaikyti net iki 50 metų ar ilgiau.
  • Patvarumas. Metalinė stogo danga gali atlaikyti stiprų vėją, koroziją, sutrūkinėjimą.
  • Nereikia daug priežiūros. Metaliniams stogams nereikia nuolatinės brangios priežiūros, tačiau reikėtų nepamiršti periodiškai patikrinti, ar nereikia stogo nuvalyti nuo apnašų, lapų, ar nėra kokių nors pažeidimų. Taigi taip bus mažesnės išlaidos ir stogo priežiūrai.
  • Saugumas. Metalinė stogo danga – viena iš patvaresnių, kalbant apie atsparumą ugniai.
  • Lengvumas. Dėl šios savybės metalinę stogo dangą galima sumontuoti greičiau, lyginant su kitomis dangomis, taigi taip mažėja darbo sąnaudos. Atitinkamai mažėja ir statybos bendrieji kaštai – sutaupoma kitose vietose: reikia mažiau betono pamatams, mažiau medienos stogo konstrukcijai, mažiau armatūros sutvirtinimams.
  • Pritaikomumas. Metalinė danga gali būti pritaikoma bet kokiam stogui, jei tas stogas turi didesnį nei 5 laipsnių nuolydį. Be to, metaliniai stogai, dėl jau minėto lengvumo, yra plačiau pritaikomi, ypač renovacijoje.
  • Draugiškumas aplinkai. Metalą galima perdirbti, taigi metalinę skardą, atitarnavusią kaip stogą, galiausiai vėl galima perdirbti į kitus plieninius produktus.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia plieninių pastatų statybos kompanija visoje Europoje, todėl mes ypatingą dėmesį skiriame ne tik jų statybai, bet ir statybinių komponentų atrankai ar gamybai (kaip kad, pavyzdžiui, metalinė stogo danga).

Ne vieną dešimtmetį dirbame skardos profiliavimo srityje, tad prekyba metalinėmis stogo dangomis – vieta, kur esame tikri profesionalai. Dėl šios priežasties galime garantuoti aukštą mūsų produktų kokybę.

Borga – mealinių stogo dangų prekyba Lietuvoje: profesionalų komanda, kokybiškos medžiagos statyboms ir konkurencingos kainos viename. Susisiekite su mumis internetu arba kitais kontaktais!

Domina metalinės stogo dangos kaina? Kreipkitės!

Gauti pasiūlymą

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...