Search

Angarai, metaliniai pastatai – nuo projektavimo iki raktų

Angarai ir kiti plieniniai pastatai – vieta, kur esame tikri profesionalai. Plieninį pastatą pastatyti neturėtų būti sunku, pradedant projektu ir baigiant tuo momentu, kai pagaliau į rankas gaunate jo raktą. Būtent taip mes žiūrime į statybos procesą, nepriklausomai nuo to, kokius reikalavimus plieniniams pastatams keliate. Dėl savo taikomo statybos būdo Borga tapo kone geriausia plieninių pastatų statytoja rinkoje.

Susisiekite su mumis

Borga - tai plieniniai pastatai ir angarai

Borga plieninis pastatas visada bus kokybiškas, ir visai nesvarbu, kaip jis atrodys ir kam bus naudojamas. Puikiai išmanome, kaip gaminti, tobulinti, planuoti ir statyti funkcionalius plieninius pastatus.

Išmani Borga statybos sistema, kuriai naudojamos mūsų unikalios rėminės konstrukcijos, leis be didelio vargo pastatyti plieninį pastatą, atitinkantį jūsų reikalavimus ir pageidavimus. Jūsų plieninis pastatas ar angaras atrodys būtent taip, kaip norite, ir idealiai tiks jūsų poreikiams. Kitaip tariant, jo estetinė išvaizda puikiai derės prie aplinkos, todėl naujasis pastatas nenuvils. Borga jus puikiai supranta ir visada stengiasi patenkinti jūsų tikruosius poreikius.

Gaukite pasiūlymą

Kontroliuojame visą statybos procesą

Įprasti plieniniai pastatai skiriasi nuo Borga metalo konstrukcijų pastatų. Visus laikančiuosius komponentus mes gaminame savo gamyklose, todėl galime imtis atsakomybės už visas suvirinimo siūles ir suprantame, kaip svarbu pasirinkti gerą žaliavą. Turėdami ilgesnę nei 45 metų patirtį, mes žinome, kaip kurti ir gaminti funkcionalius ir estetiškai atrodančius plieninius pastatus. Mūsų montuotojų brigados pasirūpins tuo, kad jūsų angarai ar kiti plieniniai pastatai būtų įrengti greitai, tiksliai ir saugiai. Trumpiau tariant, Borga yra išskirtinė plieninių pastatų statytoja, kontroliuojanti visą statybos procesą. Jums – tai labai patogu. Mums – tai savaime suprantame.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Patys gaminame ir tiekiame statybos elementus

Mes patys gaminame unikalias metalo konstrukcijas, kokybišką stogo ir fasado dangą. Taip pat tiekiame visus stogui ar sienoms reikalingus priedus (saugos elementus, lietaus nuvedimo sistemą ir kitus lankstinius), varžtus.  Kadangi tai – mūsų pačių pagaminta ir kruopščiai pasirinktų partnerių tiekta produkcija, ypač gerai suprantame visų medžiagų panaudojimo galimybes ir funkcines sąveikas. Taip turime galimybę sukurti kokybišką ir veiksmingą tiekimo grandinę: nuo varžto iki rėmo – visą šią grandinę sukontroliuojame mes patys.

Mes sugebame įsiklausyti

Borga sudėtingi plieniniai pastatai ar paprasti angarai naudojami įvairiose šalyse ir įvairiuose sektoriuose. Pagrindinį dėmesį skiriame:

Tačiau mūsų pastatus galima naudoti ir kitoms reikmėms, pritaikyti pagal įvairius poreikius.

Sužinokite angaro kainą

D. U. K.

Surinkome dažniausiai užduodamus klausimus į vieną vietą ir pateikėme jiems išsamius atsakymus. Kviečiame paskaityti – galbūt rasite atsakymą ir į Jums rūpimą klausimą.

Rasti
Vitalij Zubkov
Mielai padėsiu, jei turite klausimų apie mūsų plieninius pastatus ir metalo konstrukcijų sprendimus.

TOP įmonė 2021 | Borgalita

Rekvizitai.lt, įvertinę mūsų veiklą 2021-aisiais, priskyrė mus prie perspektyvių ir ekonomiškai stabilių įmonių, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo.

Griežtus „TOP įmonė 2021“ kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių!

Sužinoti daugiau

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...