Search
Susisiekite

Angarų projektavimas – raktas į statybos sėkmę

  • Angarų projektavimas - Borga
Angarų projektavimas yra pirmasis, norinčio įgyvendinti savo vizijas bei lūkesčius, užsakovo žingsnis. Tinkamai parengti angarų projektai padeda ne tik sutaupyti, bet ir išvengti klaidų statybų aikštelėje.

Kaip rengiami angarų projektai?

Kreipiantis į architektą ar projektuotoją, būtina pateikti žemės sklypo dokumentus, įrodančius, kad užsakovas yra sklypo savininkas arba savininko įgaliotas asmuo bei ne seniau nei prieš metus darytą topo nuotrauką. Projektavimo etape labai svarbu sukurti statinio viziją: kuo išsamiau užsakovas suformuluoja užduotį, paaiškina savo poreikius, pateikia preliminarias schemas ar sklypo planą, tuo sklandžiau įgyvendinamas angaro projektas.

Angaro projektavimas | Angaro projektas | Sandėlio projektavimas | Borga

Angaro projektavimas pradedamas užsakovui pateikus aukščiau išvardytus dokumentus ir aptarus viziją su architektu ar projektuotoju. Architektas, susipažinęs su dokumentais, pagal juos patikrinęs informaciją registruose, įvertina, koks gali būti sklypo užstatomas plotas, kokios komunikacijos sklype ir šalia jo, kokie galimi apribojimai, pavyzdžiui, dėl šalia esančio sklypo ar aukštingumo. Įvertinęs visas aplinkybes, architektas arba projektuotojas suformuluoja projektavimo užduotį ir pagal ją su užsakovu pasirašoma projektavimo sutartis. Panašiai kaip angarų projektavimas vykdomas ir sandėlių projektavimas. Sandėlio projektas ekonomiškiausiai ir geriausiai parengiamas, kai jame dalyvauja priešgaisrinės apsaugos specialistas, architektas ir konstruktorius.

Angarų konstrukcinės dalies projektavimas

Angarų projektavimas | Angarų projektai - Borga

Mes – Borga – gaminame metalines konstrukcijas, todėl mūsų specialistų užduotis – konstrukcinės dalies projektavimas. Kai užsakovas pageidauja kuo tikslesnės pirminės sąmatos, prieš teikdami pasiūlymą, aptariame su užsakovu statinio viziją, paprašome pateikti priešprojektinius pasiūlymus ar pilnai suformuluotą projektavimo užduotį.
Vėliau užsakovui pateikiame pastato sąmatą, modeliuodami galimus priešgaisrinius sprendimus bei preliminarų techninį statinio konstrukcijos projektą. Bendradarbiaujame rengiant priešgaisrinę dalį, o taip pat – ir kitas dalis, kai tai gali daryti įtaką optimizuojant statinio sprendimus, o užsakovas gali sutaupyti ženklias sumas investicijoms.

Angarų projektavimo ir pardavimo kaina

Angaro projekto kaina įvertinama, atsižvelgiant į individualius užsakovo poreikius. Todėl, norėdamas sužinoti, kiek preliminariai kainuos angarų projektavimas (konstrukcinės dalies), statybos ar kiti darbai, užsakovas turėtų kreiptis į Borga specialistus, kurie įvertinę preliminarią individualaus statybos projekto apimtį ir poreikius, pasiūlys geriausią galimą sprendimą.

Mūsų angarai pardavimui skirti žemės ūkiui, sandėliavimui, komercinei ir industrinei veiklai, sportui bei jojimui. Angarų pardavimas priklauso nuo daugelio įvairių aspektų, todėl kaina kiekvienu atveju nustatoma individualiai. Parduodami angarai įkainojami pagal sudėtingumą ir paskirtį, statybos darbų terminus, sandarumo, šildymo bei specialiųjų patalpų rūšį, papildomų konstrukcinių elementų pasirinkimą.

Parduodami angarai | Angarai pardavimui | Borga

Norėdami sužinoti, kiek kainuos būsimo angaro statyba, turėtumėte pateikti kuo daugiau duomenų apie matmenis, supančią aplinką, dydį, paskirtį, formą, sudėtingumą, statybos darbų terminus, medžiagas, papildomus įrenginius. Taip pat svarbu, ar parduodami angarai bus apšiltinti ar neapšiltinti, turės specialių patalpų ar ne. Taigi, Jūsų būsimo sandėlio, garažo, gamybos ar bet kokio kito angaro statybos kaina priklausys nuo daugybės veiksnių.

Susidomėjote Borga plieniniais angarais ar metalo konstrukcijų statiniais? Kreipkitės!

 Gauti pasiūlymą

  • Angaras

    Norite sužinoti daugiau apie Borga angarus?

    Metalo konstrukcijos verslo, žemės ūkio, sporto ir jojimo pastatams.

    sužinoti daugiau

  • Top imone 2022

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...