Search
Susisiekite

Tvarumą statybų sektoriuje skatinanti strateginė partnerystė

  • Koldioxidkrediter som går längre än hållbarhet | Borga ❤ Jord
Džiaugiamės pranešdami apie naują BORGA partnerystę su JORD, Švedijos kietojo kuro ir anglies dioksido kreditų tiekėju. Ši įmonė, augindama C4 fotosintezę vykdančias žolines pievas, iš oro šalina CO₂ ir kuria atsinaujinančius produktus.

Ši strateginė partnerystė yra svarbus žingsnis abiejų įmonių įsipareigojime skatinti tvarias praktikas ir mažinti anglies dioksido emisiją statybos pramonėje.

Mes, BORGA, įsigijome 36 000 tonų anglies dioksido kreditų iš JORD, kad galėtume sukurti kompensavimu grįstą programą. Mūsų klientai su šia programa gali kompensuoti neišvengiamą išmetamų teršalų kiekį statybų projektuose, naudodami anglies dioksido kreditus, susijusius su CO₂ emisijos mažinimu (anglies dioksido kompensavimo kreditai), ir Pašalinimo projektus (anglies dioksido pašalinimo kreditai) iš JORD, kad būtų pasiektas anglies dioksido neutralumas.

JORD ir BORGA partneryste siekiama pasitelkti abiejų įmonių stiprybes ir žinias, kad būtų skatinami reikšmingi pokyčiai su metalo konstrukcijomis susijusioje statybų pramonėje. Derinant BORGA inovacijų ir tvarumo įsipareigojimus su JORD pasiekimais anglies dioksido kreditų srityje, mūsų tikslas yra siekti reikšmingų pokyčių, skatinant didesnę aplinkosaugos atsakomybę ir sukurti teigiamus pokyčius ateities kartoms.

Bendradarbiavimas su JORD puikiai atitinka mūsų tvarumo viziją. Ši partnerystė įgalina mus siekti anglies dioksido mažinimo tikslų ir lyderystės tvarumo srityje metalo konstrukcijų gamintojų sektoriuje.

Anders Paulsson, CCO, Borga Group

Apie JORD

Jord avlägsnar CO₂ från luften med snabbväxande C4-gräs och skapar förnybara produkter| BORGA

JORD – pagrindinę būstinę Stokholme įsteigusi švediška įmonė, kurios siekis – subalansuoti anglies ciklą, gaminant kietąjį biokurą ir bioanglį iš C4 žolės. Unikaliu JORD požiūriu sprendžiamos net trys problemos vienu metu:

  • Nualinta žemė
  • Priklausomybė nuo iškastinio kuro
  • Didėjantis CO₂ kiekis atmosferoje

JORD regeneraciniame agromiškininkystės modelyje gamta grįsti sprendimai derinami su inovacijomis, nuolat ieškoma būdų, kaip daryti ilgalaikį, teigiamą poveikį mūsų planetai ir visuomenei.

JORD taip pat teikia anglies dioksido kreditus įmonėms, įsipareigojusioms mažinti CO₂ išmetimą, kompensuojant kitaip neišvengiamą anglies emisiją savo tiekimo grandinėse.

Daugiau apie JORD: www.jord.one

Naujienos 2024-01-23

Dalyvausime parodoje „Māja I 2024“, Latvijoje

2024 m. kovo 21-24 d. dalyvausime tarptautinėje statybų pramonės parodoje „Māja I 2024“ (liet. k. Būstas I 2024), Latvijoje, Rygoje. Kviečiame aplankyti mūsų stendą (Nr. M29, 2 salė), kur pristatysime Borga metalo konstrukcijų pastatus verslui (pramonei, komercijai), ūkiui ar sportui. „Māja I 2024“ paroda – vienas didžiausių statybų pramonės renginių Latvijoje. Jos paskirtis – apžvelgti paskutines tendencijas ir naujausias […]

Naujienos 2023-10-30

2023-ieji – metai, kai švenčiame 50-ąjį Borga jubiliejų!

Borga patirtis – 50 metų! Taip, būtent tiek metų jau esame kartu su Jumis. Nuo 1973 m., kai buvo įkurta įmonė, mūsų pagrindins tikslas buvo tiekti klientams aukštos kokybės produktus, ir mes niekada nuo šio tikslo nenukrypome. Ir toliau tikimės plėstis, tobulėti patys ir tobulinti savo technologijas, siekdami Jums, savo klientams, tiekti tik kokybiškus ir […]

Naujienos 2023-09-22

Borga dalyvaus tarptautinėje parodoje „Atstatykime Ukrainą“

Didžiuojamės pranešdami, kad Borga dalyvaus tarptautiniame renginyje „Rebuild Ukraine“ (liet. k. „Atstatykime Ukrainą“), kuris vyks lapkričio 14–15 d. Varšuvoje, Lenkijoje. „Atstatykime Ukrainą“ yra tarptautinė iniciatyva, skirta remti ir skatinti Ukrainos atstatymą, ir mes didžiuojamės galėdami įnešti savo žinias ir patirtį į šį svarbų darbą. Kaip viena pirmaujančių statybos įmonių su 50 metų patirtimi šioje srityje, […]

Naujienos 2023-03-21

Susitikime parodoje „PAVASARIS 2023”, Latvijoje

2023 m. balandžio 13-15 d. dalyvausime 31-oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Pavasaris 2023”, kuri vyks verslo centre RĀMAVĀ, Valdlauči miestelyje, visai šalia Rygos. Kviečiame apsilankyti mūsų D47 stende  (D zona, Nr. 47), kur pristatysime Jums Borga plieninius pastatus ir angarus žemės ūkiui (sandėliai, fermos). Daugiau informacijos apie parodą: PAVASARIS 2023 Iki pasimatymo parodoje! Adresas | […]

Naujienos 2023-03-10

Borga strateginė konferencija 2023

Neseniai dalis visų Borga Gruppen grupės darbuotojų susitiko labai lauktoje Borga strategijos konferencijoje Švedijoje, Skara mieste. Konferencijos tikslas – suburiant visų grupės įmonių pagrindinius darbuotojus, pristatyti esminius strategijos planavimo aspektus ir naują ilgalaikę grupės viziją. Konferencijos dalyviai ne tik apžvelgė įmonės tikslus, verslo modelį ir komercines strategijas, bet ir visi kartu prisidėjo, nustatydami sėkmės veiksnius […]

Rodyti naujienų archyvą
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...