Search
Susisiekite

Paskirtas naujas Borga įmonių grupės generalinis direktorius – Mats Gärdfors

  • Mats Gardfors Borga

2020 m. kovo 1 d. Borga įmonių grupei apsiims vadovauti Mats Gärdfors. Jis pakeis daugybę metų vadovavusį įmonės savininką Peder Dagsánth.

„Mats yra įgijęs daug patirties vadovavimo tarptautinėse kompanijose ir statybos produktų gamybos bei prekybos srityse“ – teigia dabartinis vadovas Peder Dagsánth.

Mats Gärdfors ilgus metus dirbo vadovaujančiose pareigose „Carrier“ ir  „Logstor“ kompanijose. Taip pat buvo „Profilgruppen“ pardavimų ir rinkodaros vadovas, „Lindab Ventilation“ logistikos ir pradavimų vadovas,  užėmė įvairias pareigas tarptautiniu mastu „Saint-Gobain“.

„Labai vertinu tai, kad esu pakviestas vadovauti Borga įmonių grupei kartu su Peder, kuris nori pakelti įmonę į aukštesnį lygį, susitelkiant į sistemingą įmonės valdymą ir inovacijas. Ne visos įmonės tam ryžtasi, o tai – kelias į šviesią ateitį“ – sako M. Gärdfors.

Pats P. Dagsánth nuo šiol bus Borga įmonių grupės valdybos pirmininku ir  daugiau koncentruosis ties produkcijos vystymu, įmonės valdymo struktūrizavimu.

Borga – aukšto išsivystymo lygio įmonė

Per pastaruosius penkis metus Borga grupė sparčiai augo – per šį laikotarpį apyvarta išaugo daugiau nei 60 proc. Didėjo ne tik įmonės patirtis, darbuotojų skaičius, pardavimai, bet ir produktų pasiūla. Dabar galime pasiūlyti ne tik konstrukcijų ir kitų plieninių komponentų gamybą, bet ir visą pastato statybos proceso kontrolę: nuo projektavimo iki raktų atidavimo.

„Akivaizdu, kad laukia nemažai iššūkių,“ – tęsia Mats Gärdfors. „Svarbiausia ir toliau augti, didinant įmonės pelningumą, ir užtikrinti, kad visi vidiniai procesai efektyviai veiktų. Įmonė yra geografiškai išsisklaidžiusi, todėl reikia būti tikriems, kad visi žinome, kur ir kodėl einame.“

Borga įmonių grupė

Borga buvo įkurta 1973 m. ir šiuo metu veiklą vykdo 11-oje Europos šalių. Pagrindinė buveinė yra pietinėje Švedijos dalyje, Skara mieste. Gamyba vykdoma Švedijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje.

Pagrindinė Borga verslo idėja yra pristatyti visiškai užbaigtą metalinį pastatą, kurio didžiąją dalį statybinių medžiagų sudarytų pačių gaminta produkcija.

„Borga yra užsitarnavusi gerą reputaciją ir turi didelį potencialą plėstis“ – sako naujasis Borga įmonių grupės vadovas Mats Gärdfors.

Naujienos 2023-10-30

2023-ieji – metai, kai švenčiame 50-ąjį Borga jubiliejų!

Borga patirtis – 50 metų! Taip, būtent tiek metų jau esame kartu su Jumis. Nuo 1973 m., kai buvo įkurta įmonė, mūsų pagrindins tikslas buvo tiekti klientams aukštos kokybės produktus, ir mes niekada nuo šio tikslo nenukrypome. Ir toliau tikimės plėstis, tobulėti patys ir tobulinti savo technologijas, siekdami Jums, savo klientams, tiekti tik kokybiškus ir […]

Naujienos 2023-09-22

Borga dalyvaus tarptautinėje parodoje „Atstatykime Ukrainą“

Didžiuojamės pranešdami, kad Borga dalyvaus tarptautiniame renginyje „Rebuild Ukraine“ (liet. k. „Atstatykime Ukrainą“), kuris vyks lapkričio 14–15 d. Varšuvoje, Lenkijoje. „Atstatykime Ukrainą“ yra tarptautinė iniciatyva, skirta remti ir skatinti Ukrainos atstatymą, ir mes didžiuojamės galėdami įnešti savo žinias ir patirtį į šį svarbų darbą. Kaip viena pirmaujančių statybos įmonių su 50 metų patirtimi šioje srityje, […]

Naujienos 2023-03-21

Susitikime parodoje „PAVASARIS 2023”, Latvijoje

2023 m. balandžio 13-15 d. dalyvausime 31-oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Pavasaris 2023”, kuri vyks verslo centre RĀMAVĀ, Valdlauči miestelyje, visai šalia Rygos. Kviečiame apsilankyti mūsų D47 stende  (D zona, Nr. 47), kur pristatysime Jums Borga plieninius pastatus ir angarus žemės ūkiui (sandėliai, fermos). Daugiau informacijos apie parodą: PAVASARIS 2023 Iki pasimatymo parodoje! Adresas | […]

Naujienos 2023-03-10

Borga strateginė konferencija 2023

Neseniai dalis visų Borga Gruppen grupės darbuotojų susitiko labai lauktoje Borga strategijos konferencijoje Švedijoje, Skara mieste. Konferencijos tikslas – suburiant visų grupės įmonių pagrindinius darbuotojus, pristatyti esminius strategijos planavimo aspektus ir naują ilgalaikę grupės viziją. Konferencijos dalyviai ne tik apžvelgė įmonės tikslus, verslo modelį ir komercines strategijas, bet ir visi kartu prisidėjo, nustatydami sėkmės veiksnius […]

Naujienos 2023-01-18

2023-01-20 Nedirbsime

Informuojame, kad 2023 m. sausio 20 d. nedirbsime. Susisiekime bet kurią kitą darbo dieną. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Rodyti naujienų archyvą
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...