Borga
Search

Mums svarbus Jūsų asmens duomenų saugumas

Ar jau girdėjote apie BDAR?

Tai – bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – naujas duomenų apsaugos įstatymas, kuris Europos Sąjungoje įsigaliojo nuo 2018 m. gegužės 25 d.

Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės saugūs, pateikdami mums savo asmeninius duomenis, todėl esame atviri informuodami, kokius duomenis ir kodėl apie Jus kaupiame.

Mūsų tikslas yra, kad Jūs, kaip Borga klientas ar tiekėjas, turėtumėte tik pačią geriausią patirtį su mumis. Dėl šios priežasties mums reikia Jūsų asmeninės informacijos. Įsigaliojus naujajam įstatymui (reglamentui), Jūs įgijote dar daugiau teisių. Apie jas ir dar daugiau, mes informuojame Jus puslapyje: borga.lt/privatumo-politika.

Jei turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, kreipkitės!

Naujienos 2020-02-07

Sužinokite apie mus daugiau parodoje „Māja I 2020“, Latvijoje

2020 m. kovo 12-15 d. dalyvausime 34-oje tarptautinėje statybų pramonės parodoje „Māja I 2020“ (liet. k. Būstas I 2020), Latvijoje, Rygoje. Kviečiame aplankyti mūsų stendą (Nr. M4/N1), kur pristatysime Borga metalo konstrukcijų pastatus verslui (pramonei, komercijai), ūkiui ar sportui. „Māja I 2020“ paroda – vienas didžiausių statybų pramonės renginių Latvijoje. Jos paskirtis – apžvelgti paskutines tendencijas ir naujausias technologijas […]

Naujienos 2020-01-29

Paskirtas naujas Borga įmonių grupės generalinis direktorius – Mats Gärdfors

2020 m. kovo 1 d. Borga įmonių grupei apsiims vadovauti Mats Gärdfors. Jis pakeis daugybę metų vadovavusį įmonės savininką Peder Dagsánth. „Mats yra įgijęs daug patirties vadovavimo tarptautinėse kompanijose ir statybos produktų gamybos bei prekybos srityse“ – teigia dabartinis vadovas Peder Dagsánth. Mats Gärdfors ilgus metus dirbo vadovaujančiose pareigose „Carrier“ ir  „Logstor“ kompanijose. Taip pat […]

Naujienos 2020-01-13

Keičiasi Kauno filialo adresas

Nuo 2020 m. sausio 20 d. keičiasi Kauno filialo adresas – lauksime Jūsų  Jovarų g. 2, Kaunas (ieškokite BORGA logotipo). Iki tol priimsime Jus senuoju adresu – Chemijos g. 23D-309, Kaunas. Taip pat norime informuoti, kad nuo šiol Kaune aptarnausime tik Stogų ir fasadų, jų priedų klausimais. Dėl angarų ir kitų plieninių pastatų kreipkitės Sakalų […]

Naujienos 2019-12-12

Darbo laikas šventiniu laikotarpiu

Informuojame apie įmonės darbo laiką švenčių metu:  Nuo 2019 m. gruodžio 20 d. iki 2020 sausio 5 d. klientų aptarnauti negalėsime: gruodžio 23 d. – einamųjų darbų užbaigimas. gruodžio 24-31 d., sausio 1 d. – šventinės atostogos. sausio 2-3 d. – inventorizacija. sausio 4-5 d. – savaitgalis.  Gražių švenčių! Susitiksime sausio 6 d.

Naujienos 2019-09-14

Sveikinimai Statybininkų dienos proga!

Gerbiami kolegos, partneriai, statybininkai, sveikiname Jus su tarptautine Statybininkų diena. Linkime, kad darbuose Jus visada lydėtų sėkmė!

Rodyti naujienų archyvą
Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...