Borga
Search
  • stogo danga classic

Borga Classic

Stogo ir fasado danga

Tai – nesenstanti klasika, stogo danga dėl savo formos paprastumo tinkanti įvairių stilių namams.

Classic stogo danga ‒ tai patrauklūs, stilingi stogo dangos lakštai, puikiai tinkantys beveik bet kokiam pastatui tiek kaime, tiek mieste. Dažnai naudojama senamiesčiuose ar architektūrinio paveldo objektuose, kur yra svarbu išlaikyti autentišką stilių. Classic skarda idealiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Ji tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl tai – puikus pasirinkimas, kai reikia stilingos, greitai ir paprastai montuojamos bei nebrangios stogo dangos. Ši klasikinė stogo danga turi juos sustiprinančius rumbelius, kurie lakštams suteikia patrauklumo, be to, tokius lakštus paprasčiau įrengti ir prižiūrėti.

Valcuojama Classic sistema gali būti naudojama ir fasadų apdailai.

Borga lakštai Classic gali būti tiekiami su įspraudos (click) sistema, todėl jie greitai ir lengvai įrengiami. Taip pat Borga Classic lakštai siūlomi su valcuojama, dvigubos įspraudos (dvigubo užrakto) sistema. Classic profilis gali būti tiekiamas su standumo briaunomis arba be jų.

Lakštų plotis:

  • Su įspraudos sistema (click): 510 mm
  • Su dviguba siūle (valc): 540 mm

Šie lakštai pagaminti iš pasyvintojo plieno, gruntuoti, o jų paviršius padengtas poliesterio P30, P50 ar MATT P30 sluoksniu.

Lakštų storis: 0,5 mm

classic stogo danga

 susisiekite

Pagal užklausą "{{query}}" puslapis nerastas. Pabandykite ieškoti pagal kitą žodį ar frazę.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...