Borga
Search

Metalo konstrukcijų pastatai – puiki alternatyva gelžbetonio statiniams

  • gelzbetonis vs metalas

Pastaraisiais metais metalo konstrukcijų industrija sparčiai išaugo ir toliau nuosekliai auga. Taigi kaip ir verslininkai, taip ir vis daugiau ūkininkų įsitikina, kad geriausias pasirinkimas ieškant optimalaus bet kurios paskirties žemės ūkio statinio – plieniniai angarai. Esminis jų pranašumas – metalo savybės. Metalas yra lengvas, lankstus, ir elastingas, tuo pačiu – ir patvarus bei tvirtas, todėl jo panaudojimo galimybės yra labai plačios ir įvairios. Kokios dar ypatingos metalo savybės lemia, kad netgi gelžbetonio ar medienos konstrukcijos dabar dažnai iškeičiamos į metalo konstrukcijas? Metalo konstrukcijos – greičiau, lanksčiau ir pigiau.

Daugelio metų patirtis rodo, kad iš metalo pagamintas ir pastatytas angaras yra visapusiškai geras pasirinkimas. Kaip sako plieninius „Borga“ angarus ir kitus metalo konstrukcijų statinius gaminančios ir statančios įmonės „Borgalita“ direktorius Saulius Mačiuolis, Borga jau yra pastačiusi daugybę statinių žemės ūkiui, komercinei ar pramoninei veiklai, jojimui ir visi jie pasižymi ta pačia gera kokybe ir privalumais.

Kreipkitės į mūsų ekspertus

Esame specialistai, todėl galime patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir kiekvienam atvejui pateikti tinkamiausią sprendimą. Kuo anksčiau įtrauksite mus į savo sprendimus, tuo geresnį ir optimalesnį pastatą turėsite.

gaukite nemokamą konsultaciją

Metalas yra universali statybinė medžiaga. Jis lengvas, lankstus, elastingas, todėl iš jo galima sukurti ir pagaminti įvairias formas, atitinkančias net ir reikliausio užsakovo pageidavimus. Gelžbetonis dėl savo masyvumo, ilgai trunkančio stingimo ir sudėtingesnės statybos suteikia daug mažiau pasirinkimo variantų.

Metalas labai tvirtas. Štai čia slypi dar vienas jo pranašumas. Plieninėms konstrukcijoms nebaisus grunto pasislinkimas, stiprūs vėjai. Jos atlaikys ir didžiausias audras ar vėtras. Metalas taip pat išlaiko didžiules apkrovas. Jeigu apkrovos pasidaro per didelės, betonas lūžta ir griūva staiga, o metalas visada pirmiausia apie tai „praneš“ išlinkdamas – todėl visada pakaks laiko nelaimei išvengti. Gerai suprojektuotas, pastatytas ir prižiūrimas statinys iš metalo stovės taip pat ilgai kaip ir gelžbetoninis. Tačiau metalo konstrukcijų statinys kainuos pigiau. Jei konstrukcijos gaminamos toli nuo statybų vietos, metalo konstrukcijas daug paprasčiau ir pigiau transportuoti nei gelžbetonį, nes jos daug lengvesnės. Dėl mažesnio svorio metalo konstrukcijas yra lengviau montuoti, o statinį iš gelžbetonio tenka statyti ilgiau. Be to, lengvesniam pastatui užtenka paprastesnių, taigi ir pigesnių pamatų. Ir jis sunkiau pradės „sėsti“.

Ir dar. Metalo konstrukcijų pastatus daug lengviau remontuoti ir rekonstruoti. Galima lengvai išimti ir pakeisti bet kurią konstrukcijos detalę. O pamėgink tai padaryti su gelžbetonio konstrukcijų statiniu!

Visas pastatas – tiksliai suderintas rinkinys

„Borga“ turi savo gamyklą, kurioje visos statinio dalys pagaminamos tiksliai ir preciziškai kaip vienas didelis konstruktorius. Jas belieka atvežti į statybvietę ir surinkti. Montuojant nebus jokių problemų, nes visos skylės iškirstos tiksliai reikiamose vietose pagal brėžinius. Dėl to labai sutrumpėja surinkimo laikas, o tai savo ruožtu lemia mažesnius statybų kaštus.

Vieno didelio rinkinio komplektas turi ir kitą privalumą. Praėjus kuriam laikui ir pasikeitus verslo poreikiui arba prireikus didesnės erdvės, „Borga“ statinius visada bus galima lengvai padidinti, pakelti, pailginti. Nereikės nieko griauti, perstatinėti. Taigi bus gerokai sutaupyta išlaidų ir ateityje.

Pranoksta ir medines konstrukcijas

Metalas neturi porų, todėl jam niekada negrės medinių statinių bėdos. Ant plieno neatsiras pelėsių, kerpių ar dumblių, jis nepradės pūti. Vadinasi, niekada nebus problemų visa tai valyti, šalinti, impregnuoti. Lyginant su mediniais ir netgi gelžbetoniniais statiniais, korozijai atsparus metalas dėl šių savybių yra itin ilgaamžė statybinė medžiaga.
Statant gana didelio pločio angarus iš neklijuotų tašų, reikia daug brangios medienos, kadangi rėmus reikia montuoti tankiai. Be to, medinės santvaros užima daug pastato tūrio. O dideliais tarpatramiais montuojamų „Borga“ metalinių konstrukcijų gamybai reikia santykinai nedaug metalo, tačiau statinys išlieka tvirtas, pačios konstrukcijos apima tik mažą statinio tūrio dalį. Metalinis angaras visada atrodys daug lengvesnis, elegantiškesnis ir paprasčiausiai šiuolaikiškesnis.

Jeigu susidomėjote metaliniais žemės ūkio angarais ar kitais statiniais iš metalo konstrukcijų, kreipkitės: tel. +370 5 210 2051, el. p. [email protected].

 Gauti pasiūlymą

Straipsnį taip pat galite rasti laikraštyje „Ūkininko patarėjas“, Nr. 33 (3741), 2018 m.
Naujienos 2020-09-12

Statybininkų diena | 2020

Sveikiname visus kolegas, partnerius ir klientus su profesine švente – statybininkų diena! Tegul jūsų statomi pastatai būna tvirti ir patikimi, o jūsų gyvenimas – kupinas džiaugsmo ir pasididžiavimo sava profesija. Nuoširdžiai linkime sėkmės visuose darbuose. UAB Borgalita

Naujienos 2020-04-17

Nauja konstrukcijų dažymo sistema su dar daugiau privalumų!

Borga pristato naują ekologišką dažymo sistemą, pasižyminčią geresniu atsparumu korozijai ir ilgesniu garantiniu laikotarpiu   Ieškantiems tvaraus plieninio pastato ar angaro, nuo šiol yra dar daugiau priežasčių pasirinkti Borga, kaip vieną iš patikimiausių partnerių. Borga visada orientuojasi į inovatyvius sprendimus, todėl 2020 m. pavasarį nusprendė atnaujinti savo plieninio pastato pasiūlymą, pristatydama patvaresnę ir ekologiškesnę metalinių […]

Naujienos 2020-03-16

Informacija dėl darbo karantino metu

Reaguodami į Lietuvoje paskelbtą karantiną, susijusį su koronaviruso (COVID-19) plitimu, informuojame apie pokyčius mūsų veiklos organizavime: UAB „Borgalita“ darbo laikas nesikeičia. Ribosime gyvą kontaktą su klientais ir partneriais. STOGO IR FASADŲ DANGA IR JŲ PRIEDAI Siekdami užtikrinti Jūsų ir savo saugumą, konsultacijų gyvai neteiksime. Visi užsakymai ir kiti klausimai bus sprendžiami TIK nuotoliniu būdu, t.y. elektroniniu paštu […]

Naujienos 2020-02-07

Susitikite su mumis parodoje „Māja I 2020“, Latvijoje

2020 m. birželio 12-14 d. dalyvausime 34-oje tarptautinėje statybų pramonės parodoje „Māja I 2020“ (liet. k. Būstas I 2020), Latvijoje, Rygoje. Kviečiame aplankyti mūsų stendą (Nr. M4/N1), kur pristatysime Borga metalo konstrukcijų pastatus verslui (pramonei, komercijai), ūkiui ar sportui. „Māja I 2020“ paroda – vienas didžiausių statybų pramonės renginių Latvijoje. Jos paskirtis – apžvelgti paskutines tendencijas ir naujausias technologijas […]

Naujienos 2020-01-30

Mums – „Stipriausi Lietuvoje 2018-2019“ sertifikatas!

UAB Borgalita – patikimas partneris, padedanti kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį. „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018-2019“ – šiuo sertifikatu pažymima, kad esame finansiškai patikima Lietuvos įmonė ir turime gerą kredito istoriją.

Rodyti naujienų archyvą
  • Susisiekite su mumis!

    Atsakykite mums į kelis trumpus klausimus apie Jūsų būsimą pastatą, kad galėtume pateikti Jums komercinį pasiūlymą.

    Pildyti užklausą

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...