Search
  • Borga
  • Siltas angaras
  • Angaras
  • Pramoniniu pastatu statyb
  • Ferma
  • Pramoniniai pastatai
  • Angarai

Borga angarai: žemės ūkiui, verslui, sportui ar jojimui

Borga metaliniai angarai tiks bet kokiai veiklai: komercinei, pramoninei, žemės ūkio, sporto ar jojimo.

Išmani ir inovatyvi Borga statybos sistema, kuriai naudojamos unikalios profiliuotos metalinės konstrukcijos, suteikia galimybę pastatyti plieninį pastatą, atitinkantį kone kiekvieno kliento poreikius: ar tai būtų ūkininkas, verslininkas ar žirgyno savininkas – visiems rasime tinkamiausią sprendimą. Ar tai būtų paprastas šaltas sandėlis ar didelė gamykla su biurais, ar ferma – rezultatas Jums patiks.

Gaukite pasiūlymą

Projektavimas, gamyba, statyba – viskuo pasirūpinsime mes

Puikiai išmanome, kaip projektuoti ir gaminti funkcionalius plieninius pastatus.  Jau pirmame etape atsižvelgiame į kliento poreikius, visada ieškome geriausio sprendimo. Tik suderinę viską iki smulkmenų, imamės gamybos.

Garantuojame aukštą statybinių elementų kokybę, kadangi patys gaminame metalinius rėmus bei stogo ir fasado dangą, tiekiame reikalingus priedus, kaip kad lietaus nuvedimo sistemą, skardos lankstinius. Visas kitas reikalingas pastato dalis (vartus, langus, daugiasluoksnes plokštes ir kt.) mums tiekia kruopščiai atrinkti ir daugybę kartų patikrinti partneriai. Trumpai tariant, visą gamybos ir tiekimo grandinę kontroliuojame patys, todėl galime užtikrinti kokybišką ir laiku pristatytą produkciją.

Konstrukcijos angarams

Šalti ir šilti angarai

Žemės ūkio veiklai (pavyzdžiui, technikai, padargams laikyti, grūdams sandėliuoti) ar jojimui paprastai užtenka šalto angaro. Tačiau komercinei ar pramoninei veiklos dažniausiai reikia šilto ar bent dalinai apšiltinto angaro – sandėlio, biuro, serviso ar pan. Mūsų metalinio pastato pasiūlymas apima abu tipus, tad drąsiai galite kreiptis ir dėl šalto, ir dėl šilto pastato.

Galime užtikrinti, kad Jūsų pastatas ar angaras atitiks Jūsų poreikius ir atrodys būtent taip, kaip norite Jūs.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Kreipkitės jau dabar!

  • Stipriausi Lietuvoje

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Rodyti daugiau {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Prašome palaukti, ieškoma pagal "{{query}}" ...