Borga

Search

  • Kokybiški skardos lankstiniai saugo pastatą nuo vėjo ir nepalankių oro sąlygų | „BORGA“
  • Kokybiški skardos lankstiniai saugo pastatą nuo vėjo ir nepalankių oro sąlygų | „BORGA“

Skardos lankstiniai ir kiti skardinimo elementai

Skardos lankstiniai naudojami visame pastate įvairiausioms jungtims. Jų pagrindinė paskirtis – saugoti pastatą ir jo konstrukcijas nuo vėjo ir kitų nepalankių oro sąlygų.

borga_building_components_trims_product1Tačiau ant pastato įrengti skardos lankstiniai atlieka ir kitą svarbią funkciją. Pasirinkus gerai apgalvotą spalvų paletę ir derinant spalvas prie pastato stogo bei sienų dangos galima sukurti stebinantį ir patrauklų įspūdį.

Mūsų siūlomų ir gaminamų skardos lankstinių asortimentas apima dažniausiai naudojamus variantus, skirtus sienoms, stogams, langams ir įvairioms jungtims. Taip pat gaminame skardos lankstinius pagal specialius užsakymus.

Ilgai naudojami gaminiai

„Borga“ kontroliuoja gamybos grandinę, todėl skardos lankstiniams ir kitiems skardinimo elementams galime pasiūlyti iki 30 metų garantiją.

Skardos lankstiniai gaminami iš aukštos kokybės lygių plieno lakštų, atitinka standartus EN 10346 ir EN 10143; jie yra šaltai valcuoti ir galvanizuoti iš abiejų pusių bei padengti 275 g/m2 cinko sluoksniu, kaip reikalaujama pagal standartą EN 14782. Lakštai yra pasyvinti ir gruntuoti, o viršutinis sluoksnis iš P30 arba P50 poliesterio. Standartinis storis – 0,5 mm.