Borga

Search

„Impressum“

Duomenų apsaugos taisyklės

Dėkojame, kad domitės mūsų interneto svetaine ir mūsų įmone. Mums labai svarbu, kad jūsų asmens duomenys ir reputacija būtų saugūs. Kad išsiaiškintumėte, kaip ir kada mūsų interneto svetainėje renkami ir naudojami jūsų asmens duomenys, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus.


 

1. Asmens duomenų rinkimas ir apdorojimas

Neprivalote pateikti savo asmens duomenų, kad galėtumėte naudotis mūsų interneto svetaine. Tačiau tam tikrais atvejais mums reikia informacijos apie jus, tokios kaip vardas, pavardė, adresas ir informacija pasiteirauti, kad galėtume pasiūlyti jus dominančias paslaugas. Kai to reikės, jums apie tai pranešime.

Laikome ir apdorojame tik jūsų savanoriškai pateiktą informaciją (tokią kaip vardas, pavardė, adresas ir informacija pasiteirauti) bei informaciją, kuri automatiškai renkama jums lankantis mūsų interneto svetainėje (pvz., IP adresas, tinklalapių pavadinimai, interneto naršyklė ir operacinė sistema, kreipties data ir laikas, naudotos paieškos sistemos ir atsisiųstų rinkmenų pavadinimai).

Jūsų pateiktą informaciją arba automatiškai surinktą informaciją saugome ir naudojame tam, kad galėtume administruoti ir apdoroti jūsų užsakymus ir paklausimus, taip pat su jumis susisiekti, pavyzdžiui, siųsdami naujienlaiškį.

Ši informacija gali būti perduodama „Borga Group“ įmonėms ir įmonėms bei organizacijoms, su kuriomis „Borga Group“ bendradarbiauja, pavyzdžiui, tiekėjams ir klientams. Ši informacija taip pat gali būti perduodama ES ir EEE viduje bei už jų ribų.

2. Slapukai

Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje, serveris tokį apsilankymą automatiškai užregistruoja. Ši informacija išsaugoma žurnalo rinkmenose, be to, paprastai naudojami slapukai. Slapukai – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurios iš interneto serverio siunčiamos į jūsų naudojamą interneto naršyklę ir išsaugomos kompiuterio standžiajame diske. Slapukai leidžia iš interneto rinkti bendrąją informaciją ir informaciją apie lankytojo įpročius. Ši informacija naudojama tam, kad kitą kartą jums apsilankius interneto svetainėje būtumėte automatiškai atpažinti ir kad jums būtų lengviau orientuotis. Mums slapukai leidžia pritaikyti interneto svetainę atsižvelgiant į jūsų interesus, o jums – išsaugoti savo slaptažodį, kad jo nereikėtų įvesti iš naujo kiekvieną kartą lankantis mūsų interneto svetainėje. Slapukai neišsaugo jūsų asmeninės informacijos, tik IP adresą.

Išsamesnės informacijos apie slapukus ieškokite www.aboutcookies.org or www.allaboutcookies.org. Jeigu nepasirinksite nuostatų, neleidžiančių interneto naršyklei priimti slapukų, tai reikš, kad sutinkate juos naudoti.

3. „Google Analytics“ naudojimas

Šioje svetainėje naudojama „Google“, Inc. (toliau – „Google“) teikiama interneto analizės paslauga „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja slapukus, kad išsiaiškintų, kaip naudojama interneto svetainė. Tokių slapukų sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi interneto svetaine bus perduota „Google“ ir saugoma JAV esančiuose serveriuose.

Jeigu šioje interneto svetainėje bus suaktyvinta funkcija, neleidžianti atpažinti IP adreso, Europos ekonominėje erdvėje (EEE) jis bus trumpinamas. Visas IP adresas bus perduotas tik į JAV esantį „Google“ serverį, o ten bus trumpinamas tik ypatingomis aplinkybėmis. Šioje interneto svetainėje suaktyvinta funkcija, neleidžianti atpažinti IP adreso.

Šios interneto svetainės administratorių prašymu „Google“ naudos sugeneruotą informaciją tam, kad įvertintų, kaip naudojatės šia interneto svetaine, rengtų ataskaitas apie joje atliktus veiksmus ir teiktų jas administratoriams bei apie kitas paslaugas, susijusias su veiksmais šioje interneto svetainėje ir internete.

IP adresai, kuriuos jūsų naudojama interneto naršyklė nurodys naudojant „Google Analytics“, nebus susieti su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis.

Interneto naršyklės apsaugos nuostatose galite atsisakyti naudoti slapukus, bet neužmirškite, kad tada galėsite naudotis ne visomis šios svetainės funkcijomis (daugiau apie slapukus buvo paaiškinta anksčiau). Taip pat galite rinktis nuostatas, kurios ateityje neleis „Google Analytics“ jūsų stebėti – tam reikia atsisiųsti ir įdiegti jūsų naudojamai naršyklei tinkamą „Google Analytics“ atsisakymo plėtinį: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=sv. Ši interneto svetainė naudoja „Google Analytics“ su įjungtu plėtiniu „_anonymizeIp ()“; tai reiškia, kad IP adresai apdorojami sutrumpinti, todėl naudojimo duomenų neįmanoma susieti su konkrečiu naudotoju.

4. Duomenų saugumas

Naudodami technines ir organizacines priemones kaip galėdami saugome savo interneto svetainę ir kitas sistemas nuo asmeninės informacijos praradimo, sunaikinimo, prieigos, pakeitimo ar platinimo dėl teisės tam neturinčių asmenų kaltės, ir imsimės visų įmanomų veiksmų, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis. Tačiau neturėtumėte užmiršti, kad naudotis internetu nėra visiškai saugu, ir dėl šios priežasties negalime garantuoti visos internetu jūsų ar jums siunčiamos informacijos saugumo ir vientisumo.

Kad gautumėte prieigą prie sričių, kurios pasiekiamos tik registruotiems naudotojams, turite įvesti savo asmeninį slaptažodį. Privalote užtikrinti savo prisijungimo informacijos konfidencialumą ir neužmiršti atsijungti, o baigę bendravimą su mumis užverti interneto naršyklę, ypač jeigu tuo pačiu kompiuteriu naudojasi ir kiti asmenys.

5. Teisė į informaciją ir kt.

Pagal Švedijos asmens duomenų apsaugos įstatymą turite teisę nemokamai kartą per kalendorinius metus gauti prieigą prie informacijos apie apdorotus jūsų asmens duomenis. Taip pat turite teisę reikalauti, kad asmens duomenys, kurie buvo apdoroti nesilaikant Asmens duomenų apsaugos įstatymo nuostatų, būtų pataisyti, blokuoti arba pašalinti.

Jeigu reikia, kreipkitės į mus:

FAO: Borga IT Support

Borga Group

Hospitalsgatan 11

SE-532 37 Skara

Sweden

Patvirtindami šias sąlygas sutinkate, kad būtų apdorojami jūsų asmens duomenys ir naudojami slapukai (kaip nurodyta pirmiau).


Autoriaus teisės ir kt.

Ši interneto svetainė ir visas jos turinys yra „Borga Group“ nuosavybė, kurią saugo Švedijos autoriaus teisių įstatymas ir kiti intelektinės nuosavybės apsaugos aktai. Šios svetainės ir jos turinio kopijos ir spaudiniai gali būti daromi tik asmeninio naudojimo tikslais. Jeigu jų reikia ne asmeniniam naudojimui, o kam nors kitam, būtina gauti aiškų raštišką „Borga Group“ leidimą. Šioje interneto svetainėje paskelbto teksto, nuotraukų ir kitų dokumentų negalima atgaminti, perduoti, kopijuoti ar platinti tam negavus „Borga Group“ rinkodaros skyriaus raštiško sutikimo. Lankytojai privalo laikytis šių taisyklių, o jeigu jų nepaisys, jiems gali tekti už tai atsakyti.

Vaizdai ir tekstas

Mūsų interneto svetainėje ar kaip nors kitaip pateiktiems vaizdams ir tekstui (gaminių atvaizdai, šriftai, kitokio tipo atvaizdai ir pan.) taikomos toliau nurodytos naudojimo ir autoriaus teisių nuostatos:

1. Negalite keisti, atgaminti ar platinti medžiagos iš mūsų interneto svetainės tam negavę mūsų raštiško sutikimo. Draudžiama tokią medžiagą naudoti bet kokiems kitiems tikslams, išskyrus iš anksto raštu mūsų nurodytus.

2. Draudžiama naudoti tokius vaizdus ir tekstą interneto parduotuvėse arba platinti šią medžiagą trečiosioms šalims.

3. Negavus mūsų aiškaus raštiško sutikimo, vaizdus ir tekstą galima naudoti tik asmeniniais tikslais.

4. Privalote laikytis autoriaus teisių apsaugos teisės aktų ir kitų intelektinės nuosavybės apsaugos teisės aktų; taip pat turite žinoti, kad pažeidus tokių teisės aktų nuostatas, jums gali grėsti atsakomybė. Jeigu norite naudoti mūsų vaizdus ir tekstą, privalote su mumis susisiekti ir nurodyti, kaip norite naudoti vaizdus ir tekstą, kad gautumėte mūsų sutikimą. Susisiekdami su mumis nurodykite savo išsamų adresą.


Atsakomybė

Visas mūsų interneto svetainėje esantis turinys pateikiamas toks, koks yra; „Borga Group“ neprisiima atsakomybės už tokio turinio tikslumą, aktualumą, išsamumą ir pan. Vaizdai (pvz., susiję su gaminių spalvomis, dydžiu ir savybėmis) bei brėžiniai, instrukcijų vadovai, kainynai ir kita mūsų interneto svetainėje pateikta informacija nesaisto „Borga Group“. Jeigu naudodamiesi mūsų interneto svetaine siunčiatės kokią nors medžiagą arba gaunate ją kokiais nors kitais būdais, darote tai savo atsakomybe ir rizika.

Pasiliekame teisę keisti ir savo interneto svetainę, ir gaminius, pvz., dėl techninių pokyčių.

Vaizdus, tekstą ir duomenis saugo Švedijos autoriaus teisių apsaugos įstatymas ir kiti intelektinės nuosavybės apsaugos aktai (žr. pirmiau pateiktą komentarą dėl autoriaus teisių apsaugos ir t. t.). Visos kainos pateiktos be PVM, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Jokiomis aplinkybėmis neatsakome už kitas interneto svetaines ar jų turinį, net jeigu jose apsilankėte per mūsų interneto svetainėje pateiktas nuorodas. Toks turinys priklauso trečiosioms šalims, „Borga“ jo nekontroliuoja.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
{{match.attrs.post_title}}
No pages found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...