Borga

Search

  • Plieno konstrukcijų statiniai | BORGA

Žvilgsnis į ateitį

Borga – tai plieno konstrukcijų statybos įmonė iš Vakarų Švedijos. Dabar jos veikla išsiplėtė ir į kitas Europos šalis. Mūsų kompetencijos sritis – plieniniai pastatai ir statybiniai lakštai. Kol mes rinkoje, įsigyti ir pasistatyti šiuolaikišką plieninį pastatą bus nesunku.

borga_about_map_europe_450x450pxNuo pat įsikūrimo 1973 m. Borga keitė žmonių požiūrį į tai, koks turi būti plieninis pastatas. Dabar esame tarptautinė plieno konstrukcijų statinių statybos grupė ir surenkamų plieninių pastatų tiekimo lyderė. Visus svarbiausius komponentus gaminame patys, turime savo montuotojų brigadas ir dirbame pagal savo statybos sistemą. Taip pat imamės visiškos atsakomybės už statybos procesą ir visiškai kontroliuojame visą statybos grandinę. Todėl Borga yra geriausia plieno konstrukcijų statinių statytoja rinkoje. Mums nesvarbu, ar reikia statyti standartinį statinį ar pagal užsakymą. Mūsų verslo koncepcija užtikrina kokybės kontrolę, stabilią kainą ir patikimą pristatymą.

Plieninė širdis

Borga verslo koncepcijos garantas – mūsų pačių gaminami statybiniai komponentai. Mūsų veiklos esmė – plieniniams pastatams skirtų komponentų, taip pat stogo sistemų ir sienų dangos gamyba ir montavimas. Be to, parduodame, montuojame ir platiname papildomus statybinius komponentus, skirtus stogams ir sienoms. Mūsų rėmai, metalo profiliai, ilginiai, skardos lankstiniai ir betoniniai pamatai gaminami keliose Europoje esančiose gamyklose. Šiuo metu Borga turi gamyklas Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir Rumunijoje, o pardavimo veiklą vykdo dešimtyje šalių.

Mūsų pagrindinė buveinė, kur gimsta visos mūsų idėjos, yra Skaroje, Vakarų Švedijoje. Grupei vadovauja įmonininkas Peder Dagsánth.

Borga skaičiai

  • Grupės apyvarta – 35 mln. eurų
  • Darbuotojų skaičius – 250
  • Pardavimo rinkos – 12
  • Metinė plieno produkcija – 13 000 t